• rychlost nákupu a pohodlí nákupu z domova

Reakce obchodu Habitat

Děkujeme za kladnou recenzi. Vašich 5 hvězd je pro nás motivací k ještě lepším službám v budoucnu. Krásný den.

Vše v pořádku.

Reakce obchodu Habitat

Květináče byly velmi pečlivě zabalene a jsou krasne.

Reakce obchodu Habitat

Děkujeme za Vaši kladnou recenzi. Vašich 5 hvězd je pro nás motivací k ještě lepším službám v budoucnu. Krásný den.

Vše bylo perfektní. Zboží přišlo neporušené, velmi pečlivě zabalené.
    Zásilka byla doručena po objednání do několika dnů!
    Velmi nám to pomohlo!

Děkujeme.

Marie Dudová
    Velehrad

Reakce obchodu Habitat

Mnohokrát děkujeme za Váš čas a kladnou recenzi. Vašich 5 hvězd je pro nás motivací k ještě lepším službám v budoucnu. Krásný den.

Velká spokojenost, rychlost dodání

Reakce obchodu Habitat

Velice děkujeme za Váš čas a kladnou recenzi. Vašich 5 hvězd je pro nás motivací k ještě lepším službám v budoucnu. Krásný den.

• Výborně zabaleno

Reakce obchodu Habitat

vše v pořádku, kvalitně z abalené, žádný problém se zbožím.

Reakce obchodu Habitat

Děkujeme za Váš čas a pozitivní recenzi. Vašich 5 hvězd je pro nás motivací k ještě lepším službám v budoucnu. Krásný den.

nemám zatím žádné, toto je první

Reakce obchodu Habitat

Děkujeme za Váš čas a recenzi. Vašich 5 hvězd je pro nás motivací k ještě lepším službám v budoucnu. Krásný den.

Po týdnu žádná komunikace,pouze jedna správa že zakázku nemají kompletní zatím vše na mrtvém bodě.Jedná se asi o nedostatkové truhlíky.

Reakce obchodu Habitat

Dobrý den, truhlíky nebyly expedovány z důvodu nedostatečného množství skladem. Zakázka bude expedována v následujícím týdnu.
    Děkujeme za Vaši recenzi. I záporná recenze je pro nás důležitá a motivuje nás k dalšímu vylepšení služeb a vyvarování se chyb
    Přeji krásný den.

• rychlé vyřízení a skvělá informovanost

Reakce obchodu Habitat

Děkujeme za Váš čas a kladnou recenzi. Vašich 5 hvězd je pro nás motivací k ještě lepším službám v budoucnu. Krásný den.

velmi vstřícný, ochotný a milý personál- prodejci koberců

Reakce obchodu Habitat

Děkujeme za Vaše hodnocení a poutavou recenzi. Vašich 5 hvězd je pro nás motivací k ještě lepším službám v budoucnu. Krásný den.

• velký výběr zboží

Vše funguje jak má, zásilka byla pěkně zabalena proti poškození. Doporučuji.

• Nabidka sortimentu
    • Ceny

• Dokonale zabaleno.

Reakce obchodu Habitat

zbozi bylo objednano v nedeli 30.1, dnes je opet nedele a za 7 dni nebylo zbozi doruceno. Mimo to dva ze zakoupenych produktu nedodany, prestoze byly uvedeny skladem.

Reakce obchodu Habitat

Zásilka se pozdržela z důvodu probíhající inventury. Ve většině případů zásilka odchází do druhého dne. Zákazník byl informován, že některé zboží je již vyprodáno a nebude expedováno.

• Zboží je perfektní jak kvalitou , tak i barevně a mohla jsem si ho vybrat v klidu domova.

Doporučuji ostatním kupujícím tuto firmu.

kvalitní zboží za dobré ceny

• Dobré ceny

• Po telefonickém kontaktu následovala profesionální odpověď, která nás ubezpečila o vhodném výběru zboží