• ROZHODNE NEDOPORUCUJEM!!
    • Neseriozne jednanie, zbozi uvadzaju skladom, v skutocnosti je vypredane

Na svojich strankach uvadzali produkt skladom, dodanie 2.9.2021. Ked som sa im 3.9.2021 ozvala, ze nemam ziadne info o odoslani zasielky, preverovali, preco zbozi nebolo odoslane. No a nastala rozpravka, ze zrovna v ten okamih, co som objednavala produkt, sa vypredal a nebol skladom. Kolega to zabudol udajne uviezt. Ovsem, nik ma nekontaktoval. Polozku som potrebovala na sobotu 4.9.2021, preto som objednavala. Absolutne neseriozne jednanie, nastatie som im neposielala ziadne financie predom. NEOBJEDNAVAJTE OD NICH NIC A NEPLATTE PREDOM.

• Dobrý výběr zboží, za přijatelné ceny.

Celkově v pořádku

• Jako jedny z mála nabízeli dany sortiment
    • Absolutně žádná komunikace

Čekal jsem přes týden a zásilka byla vyexpedována druhý den po objednání a od té doby mi celý týden nikdo nezvedl telfonu

• Objednávku nebylo možné opakovaně vyzvednout, protože výdejní místo e-shopu bylo z neznámých důvodů vždy zavřené (bez předchozího upozornění).
    • Provozovatel výdejního místa nekomunikuje (nepřijímá tel.). Neseriózní jednání.

Tentýž produkt má jiný eshop za cenu o 40% levnější. Takže jsem nakoupil tam.

Velmi kvalitní zboží, spolehlivý prodejce.

• Rychlost, ochota, profesionalita

Profesionální přístup, telefonicky jsem požádala o zrychlení objednávky, zboží bylo druhý den ráno u mně. Dostala jsem 3 ks objednaného zboží navíc bezplatně jako dárek.

• Neposali ste mi to čo som objednala
  • Obchod Gutea mi stornoval objednávku (zboží nemá skladem). Již zaplacenou částku mi ale přes mé urgence nevrátil.

Je to snad 3 týdny a objednávka stále nedorazila. Obchodník se neozval. Zboží bylo placeno předem.

• Rychlost, vstřícné jednání

Rychlá reakce, trpělivost prodejce.

Vstřícné jednání,doporučuji.

• Perfektně zabalené zboží, příjemné a profesionální jednání

byl to první nákup

Internetový obchod je velmi přehledný, má velký výběr a příznivé ceny. Velmi mile mě také překvapila reakce obchodu na ztracení mé zásilky dopravcem. Vše vyřešili k mé obrovské spokojenosti, přestože se zásilka neztratila jejich vinou a jen díky jejich velmi rychlé reakci jsem mohla předat objednaný dárek včas. Děkuji.

• Rychlé jednání. Zboží došlo v pořádku a výborně zabalené.Rychlost dodání perfektní.

Obchod jsem nalezla na internetu. Jsem velmi spokojená, a doufám že si u Vás zase zboží objednám. Doporučím obchod svým známým a doporučuji ho i ostatním.

Nedviha ju telefony, nic mi zatial neposali .

Vše, co jsem si objednala bylo za rozumnou cenu a bez problémů doručeno.

• Velký výběr zboží, vždy ve velmi krátké lhůtě nachystáno k osobnímu odběru, který preferuji.