Došlo v pořádku ,tady chybí v obchodech ,nahrazují kuličkama a ty dlouho nevydrží......

Reakce obchodu Greli

děkujeme vám za projevenou důvěru a za pozitivní recenzi na náš e-shop. Zákazník je u nás vždy na prvním místě. Těšíme se na vaši další návštěvu a přejeme hodně spokojenosti s produkty u nás zakoupenými.

Super

• Super obchod vřele doporučuji

Reakce obchodu Greli

• hezké web.stránky a zároveň i dobré ceny za zboží konkrétně Tork Tork 473242 Reflex ručník na roli 1vr. bílýT%
    • rychlost a kvalita služeb ze strany firmy Greli
    • nejlevnější doprava ,platba na dobírku zdarma ( zásilkovna )
    • doporučuji dalším novým zákazníkům
    • recenze na Heureka.cz musím potvrdit také na 100% kvalita.Byl jsem zde poprvé a vrátím se rád jako zákazník ač jenom po internetu
    • zboží přišlo perfektní a do tří dnů
    • nevím o ničem

DOPORUČUJI TUTO FIRMU GRELI.CZ DALŠÍM ZÁKAZNÍKŮM

Reakce obchodu Greli

Děkujeme za milou recenci a jsme rádi, že naše práce má smysl a zákazníci jsou spokojeni.

Byl to první nákup .

Reakce obchodu Greli

• První objednávku mám a jsem spokojená

Rychlost a dobrá komunikace

• Kvalitní zboží

Reakce obchodu Greli

Spokojenost, tak by to mělo fungovat.

• Vše jak ma být

• RYCHLOST

• naprosto cajk

Reakce obchodu Greli

Vše v pořádku. Rychlé dodání.

Reakce obchodu Greli

V neděli objednání, v úterý dodání. Super.

Reakce obchodu Greli

Nakupovala jsem zde poprvé a jsem spokojena

Reakce obchodu Greli

• nabídka zboží a cena, vše ok

Reakce obchodu Greli

Doporučuji, velmi rychlé vyřízení. Oceňuji komunikaci a ochotu, v objednávce jsem udělala chybu, která byla velmi ochotně napravena.

• rychlé jednání
    • perfektně zabalené
    • výhodná nabídka na zopakování objednávky

Super vse

Reakce obchodu Greli

Vše proběhlo v pořádku, velmi ochotní.