• rychlost dodani

Reakce obchodu Greli

děkujeme vám za projevenou důvěru a za pozitivní recenzi na náš e-shop. Zákazník je u nás vždy na prvním místě. Těšíme se na vaši další návštěvu a přejeme hodně spokojenosti s produkty u nás zakoupenými.

Rychlost

Reakce obchodu Greli

• Vše rychle dodané, perfektně zabalené, nikdy nic z velkých balení nevyteklo.

Velmi rychlé dodání

Vše funguje

Reakce obchodu Greli

• Dobré ceny, velký výběr, skvělá komunikace se zákazníkem

Maximální spokojenost.

Reakce obchodu Greli

• Spokojenost. Vstřícná komunikace a všechny moje požadavky byli splněny.

Reakce obchodu Greli

Zboží nám bylo doručeno velmi rychle, děkuji za milé, rychlé a vstřícné jednání. Obchod velmi doporučuji a určitě nenakupujeme naposledy! :)

Reakce obchodu Greli

Zboží mi bylo dodáno velmi rychle.

• Skvělá komunikace a rychlost

Reakce obchodu Greli

+ obchod je naprosto vyhovující, komunikativní, vše co potřebuji zde nakoupím.
    + pro mne pohodový obchod

• Rychlost, vstřícnost, kvalita

Reakce obchodu Greli

• Super komunikace s obchodem, pan majitel se sám ozval kvůli upřesnění doručení zboží.

• Rychlost dodání.

Reakce obchodu Greli

Mají enzymatické čističe, což ocení zejména majitelé zvířecích miláčků, kteří občas doma mají nějakou nehodu :)
    Rychle nachystáno k odběru.

Reakce obchodu Greli

• zboží vždy dojde v pořádku, řádně zabalené
    • zboží dojde v brzké době
    • při opakované objednávce sleva 5%
    • s obchodem jsem nadmíru spokojená
    • vždy v balíku řádně vystavená faktura

S obchodem jsem nadmíru spokojená, dodávka rychlá, řádně zabalená, nepoškozená, s přiloženou úplnou fakturou. Potěší i při opakované objednávce sleva 5%.

• Dobré stránky
    • Široký sortiment
    • Rozumné ceny
    • Skvělá komunikace

Reakce obchodu Greli

Věci nejen do kanceláře, rychlé dodání.

Reakce obchodu Greli

Pecka rychle, svižně a kvalitně

zboží nedorazilo....ani žádná zpráva

Reakce obchodu Greli

Zákaznici jsme poslali e-mail, že má zboží připraveno k vyzvednutí na výdejním místě Je to již 10 dnů a pro zboží si nepřišla. Po této negativní rezenci jsme ji zkontaktovali telefonicky a zjistili, že zprávu o vyzvednutí zásilky má ve spamu.