• Výběr
    • Ceny
    • Na telefonu jen záznamník.
    • Dlouhá doba doručení

Zboží nakonec dorazilo, ale po dlouhé době. Ok, sice bylo před vánoci, ale jiné eshopy to stíhaly. Na telefonu je jen záznamník.

• rychlost doručení
    • nekomunikace

Lháři

• komunikace žádná
    • dodací lhůty

2x objednávka ze dne 7.12., jedna objednávka dorazila 14.12., druhá objednávka nedorazila vůbec, obě objednávky jsou zaplacené, žádné odpovědi na emaily, tel.- hlasová schránka plná, tento eshop jsem použil poprvé a taky naposled, chápu před Vánoci blázinec, ale ze strany eshop žádná zpráva, kdo může raději se vyhněte a kupte jinde

• Na objednavku jsem cekala dele jak tyden a nikdo absolutne nekomunikuje... Nikdy vice!

E-shop nedoporučuji. Objednávka po téměř dvou týdnech od zaplacení nedorazila, to dokážu v předvánočním shonu pochopit. Do e-shopu se ale nedá dovolat a ani nereaguje na e-maily.

Zboží bylo zabaleno tak nesetrne ze masová kapsicka praskla vytýkala ven a poškodila okolní zboží. Obchod nereaguje na můj e-mail ohledně postavení obchodu se k této věci.

Horší e-shop neznám, velké zklamání, uvedený tel.kontakt stále hlásí přeplněnou hl.schranku, na e-mail ohledně dotazů dodaní bez odezvy, na e-mail ohledně storna obj.nereaguji a po 10 dnech mají tu drzost poslat zboží...nikdy více!!!

• slušné ceny
    • NEKOMUNIKUJÍ a nereagují na emaily ani zpětně
    • dlouhé dodací lhůty oproti jiným E-shopům
    • Nedodržují termíny uvedené na v e-shopu

V tomto E-shopu jsem objednala poprvé, protože měli zboží v akci a skladem a já potřebovala rychlé dodání (mělo být dodáno do 3 dnů)! Automatické potvzení objednávky došlo 8.12. a od té doby se nic nedělo. 13.12. jsem požádala mailem obchod o sdělení termínu dodání (bez odezvy), druhý den jsem tak zaslala storno objednávky (opět bez reakce) a zboží objednala jinde (došlo do 24 hodin). 16.12. mi došel email z obchodu, že mi bude dodáno objednané zboží (které přišlo 15.12, tedy týden po objednávce). Do dnešního dne se obchod neozval a na žádný z mých emailů nereagoval a proto vím, že jsem zde objednala také naposledy!

Objednáno před týdnem, nulová komunikace, zboží stále nedorazilo. Doufám, že se ještě někdo ozve a vrátí peníze nebo doručí zboží… Každopádně vy si ušetřete nervy a neobjednávejte na tomto e-shopu!

• nejlevnější ceny
    • není možné se s obchodem spojit (ani telefonicky ani mail)
    • dlouhá dodací doba

• Nakoupla jsem o něco levněji, než jinde
    • Nechutně dlouhá dodací lhůta. Objednala jsem 6.12. a zboží dorazilo až 14.12.. Naštěstí mi to problém tentokrát neudělalo předzásobovala jsem se na svátky včas, ale občas objednávám na knop a s touto dodací lhůtou bych mohla mít problém.

Ač nákup byl levnější, tak dlouhá dodací lhůta mě zklamala. To při objednávání krmení fakt nepotřebuji.

Reakce obchodu Greenpets.cz

omlouváme se za prodloužení dodací doby. Není to standart. Nestíhali jsme kompletovat a balit.

Dodatečná informace pro vysvětlení nejen pro Vás.

S ohledem na neustálé zdražování energií, které se promítá do všech surovin, zboží a služeb, jsme hledali způsob, jak zachovat nižší ceny. Z toho důvodu jsme snížili počet administrativních pracovníků a omezili mnohdy nadbytečnou telefonickou komunikaci. Přes počáteční problémy většina našich zákazníků tuto změnu pochopila a výrazně stoupl počet objednávek. Bohužel se nám však nevyhla vlna respiračních chorob v tu nejnevhodnější dobu během předvánočních nákupů a ještě i v lednu nemáme plný stav.
    Naše rozhodnutí věnovat ušetřené peníze za administrativu, ale tím bohužel i snížení komfortu v komunikaci ve prospěch koncové ceny pro naše zákazníky to prozatím nezmění. V průběhu roku vše vyhodnotíme.
    Zatím však stále raději držíme ceny dole. Na vylepšení komunikace pracujeme.
    Tým Greenpets

Bohužel špatná komunikace. Zboží objednáno, ale od té doby nic. Telefon jen hlasová schránka. Objednávku jsem zrušila

• nízké ceny oproti konkurenci

S obchodem se není možné spojit - na telefon není možné se dovolat, na online chatu neodpovídají a ani na mail neodpovídají.

• Neskutečně dlouhá dodací lhůta , na e-mail a telefon nikdo nereaguje .
    • Dobrý cena krmiva.
    • Přehledné stránky.
    • po 6 dnech stále nemám objednané krmivo.

• Pomalý obchod. Vedou zboží na skladě, ale pak dlouho trvá než zboží dorazí.
    • Když objednávku ( do 1/4 hod.) zrušíte, přestanou komunikovat a peníze ani po měsíci nevrátí zpět. Na e-maily neodepisují - NEKOMUNIKUJÍ.
    • Po mém návrhu - poslat aspoň to zboží, když nechtěji vrátit peníze - NEREAGUJÍ. Neodepisují.
    • Rozhodně NEPLAŤTE PŘEDEM!!
    • Obchod NEDOPORUČUJI

• Telefonní číslo je odpojeno.
    • Online poradna je offline déle než tyden
    • Ani po týdnu od objednani se nikdo neobtěžuje zaslat zpravu, zda a kdy bude zasilka doručena. Přesto , že při potvrzení přijetí objednávky právě toto slibují v co nejkratším termínu.
    • Celé to na mě působí tak, že firma dávno zkrachovala a zapomněli zavřít e-shop.

• Nedorazila mi část zboží z objednávky! Přestože slíbili přeplatek vrátit, stále jej neposlali. Velmi nesolidní jednání. Na emaily neodpovídají. Obchod nedoporučuji. Je mi to líto.

obchod nekomunikuje na email , dlouhá dodací doba.