• Neexistující telefonní číslo uvedené na webu, na email s dotazem na stav objednávky také obchod nereagoval.

Bohužel již neobjednám.na tel.číslo se nelze dovolat.Žádná zázračná komunikace ani přes emaily.Nikde nebyla informace,že na granule budu čekat týden.

• Velmi dlouhé dodání.

Reakce obchodu Greenpets.cz

omlouváme se, ale bohužel jste objednávala zrovna v době, kdy se přenastavuje spolupráce s firmou Sera, která distribuci přesunula z Čech do Německa.
    jednatel

• Zboží vykradeno ze zásilky v Alza boxu, obálka roztržena, obchod nekontaktní telefonicky, na email neodpověděl, pošta dávala ruce pryč, nakonec uhradila zboží, ale ne poštovné.

Dobrý den Vy....le,
    děkujeme za Vaše hodnocení. I když je negativní. Kolegyně komunikovala s ČP a bohužel Vás neinformovala. Jsme rádi, že jste si dnes znovu objednal a věřím, že budete spokojen. Jako omluvu a refundaci dopravy si dovolíme zaslat drobný dárek.

jednatel

• Nejnižší cena na Heurece není výhra.
    • Klamavá reklama na slevový kód
    • Vygenerovaný kód u předešlé objednávky 7% neuplatníte, protože vám eshop bude tvrdit, že i když zboží není v akci, tak se na něj nevztahuje
    • Telefon mají mimo provoz
    • Na email pouze jedna reakce
    • Eshop vedou diletanti, nebo podvodníci
    • Zvažuji podnět k ČOI pro klamání zákazníka
    • U nich neutratím už ani korunu

Eshop co zaujme cenou, ale to je tak vše. Pokud má někdo rád sázku na nejistotu, ať to zkusí.

Dobrý den pane Dv...ku,
    v informaci u poskytovaných slev máte uvedeno, že se sleva nevztahuje na zboží v akci, nebo označené - trvale nízká cena nebo výprodej.
    Snažíme se prodávat za co nejnižší ceny, snižujeme náklady a z toho důvodu jsme omezili administrativní pracovníky. Nyní komunikujeme pouze emailem. Veškeré potřebné informace pro zákazníky jsou na stránkách uvedeny.
    Ještě Vás bude kontaktovat kolegyně, jak naložit s Vaší nevyzvednutou objednávkou.
    jednatel

• Přišla pouze půlka objednaného zboží za cenu celé objednávky

Byla jsem s obchodem velice spokojená, objednávka proběhla naprosto v pořádku i s rychlým dodáním, cenou zboží a platbou předem. A tak jsem neměla žádný důvod proč neobjednat znova, ale další objednávka, kde jsem zvolila dva druhy granulí pro kočky byla už trošku jiná, po dvou dnech od objednání mi volal pán a omlouval se, že z důvodu akční ceny a omezeného počtu zboží (u druhých granulek), nevystačilo pro všechny kdo objednával (v pořádku může se stát) a z tohoto důvodu mi budou odeslány pouze jedny a cena druhých plus poštovné mi bude vráceno zpět, souhlasila jsem (přišlo mi to jako skvělá komunikace mezi obchodem a zákazníkem). Hned ten den mi přišel e-mail, že bylo zboží předáno dopravci. Granulky dorazily naprosto v pořádku již do dvou dnů. A peníze zpět za zboží, které nebylo odesláno plus poštovné, které mi bylo odečteno (asi jako omluva) se od 19.4.2023 ještě na mém účtu z kterého jsem objednávku platila neobjevily. Telefoní číslo na stránkách obchodu je údajně odpojené a na e-mail nereaguje vůbec nikdo. Poté jsem volala na telefonní číslo z kterého mi bylo voláno a pán mi oznámil, že je mimo firmu a prý jen co na firmu dojede vše zkontroluje a dá do pořádku a výsledek? Opět nula. Ani e-mail ani peníze a ani žádný jiný kontakt ze strany obchodu.

• Nedá se k nim dovolat, zboží zaplaceno, zatím nedodáno.
    Již nikdy.

• Absolutně nedoporučuji, slibovali rychle dodani, nebrali telefon ani zaznamnik, objednavka zrušena pro nedodani v terminu , nekomunikace, objednavka presto odeslana. Nedoporučuji!!!

• Datum expedice neodpovídá
    • Dlouhá doba dodání
    • Prakticky žádné informace o průběhu zpracování objednávky
    • Žádná informace zdržení objednávky, nezbývá než čekat

Objednáno i zaplaceno 6.4., dnes 18.4. a zboží nikde. Na emaily neodpovídají, na uvedeném telefonním čísle mají údajně plnou hlasovou schránku, tudíž nelze ani zanechat vzkaz, natož aby se jim člověk dovolal.
    Čekám do konce týdne a budu žádat banku o zrušení platby. Neseriózní obchod.

• Příznivé ceny
    • Tento obchod je jak houpačka, jednou máte zboží do druhého dne a nebo Vám přijde po 14 dnech, telefonní záznamník je plný, takže se nedozvíte nic o své objednávce .

• Absolutní nezájem o řešení objednávky, neflexibilnost, neochota

Objednávku jsem realizovala již podruhé, ačkoli se nejednalo o cenově nejlepší nabídku na internetu, nicméně jsem chtěla ušetřit čas. Obchod je schopen reagovat pouze, pokud má zboží skladem. Objednané zboží v celkovém počtu skladem nebylo, ačkoli systém objednávku provedl a nechal uhradit, na nedostatek ve skladu upozornil až po zaplacení. Poté se téměř 14 dní nic nedělo. Po dovolání se dozvíte, že je plná schránka a dovolat se nedá. Na dotaz po emailu, co je s objednávkou, Vás slečna nebo paní odkáže na Vaši objednávku, kde přece bylo napsané, že nemají zboží skladem, ale také je tam napsáno, že Vás mají v takovém případě kontaktovat, takže nekontaktují, ale asi čekají, co vy. Když jim navrhnete řešení, řeknou, že Vám přece nemohou zboží doplnit sice to samé zboží, ale v jiné ceně za kg, ačkoli by byl naplněn předmět smlouvy. Takže nakonec se smíříte s odeslání přeplatku za původní zboží, který teda ještě nepřišel, ačkoli by měl a měl by hradit rozdíl za počet objednaných kg původní ceny, který nebyl doručen z důvodu chyby na straně prodejce, nebo když to stihnete a někdo se Vás alespoň zeptá na konečné řešení, tady se nikdo nezeptal, ani nepotvrdil, ani neodepsal, a objednávku zrušíte. Jednání naprosto tristní!

• Žádná komunikace

Nedoporučuji.. Zboží objednáno, zaplaceno.. Do dnes žádná odpověď.. Nemožnost se dovolat.. Peníze nikde.. Krmivo také ne.. Nedoporučuji!

Velmi špatná komunikace s obchodem. Na telefonní číslo uvedené na faktuře se nedá dovolat (při volání to hlásí, že číslo neexistuje) a na email mi odpověděli až po několika dnech.

Přes opakované zasílání e-mailů z mé strany nedošlo k zaslání podkladů k platbě za mnou objednané zboží .

• Dlouhá doba dodání

Už týden čekám na zboží, pokud se nedotážu e-mailem, obchod nereaguje zprávou,proč ještě zboží nemám. Po dotazu napsali,že zboží bude pravděpodobně expedováno 20.2. Dnes je 22.2,zboží stále nemám. Telefon má automat.namluvený vzkaz.

Reakce obchodu Greenpets.cz

omlováme se za zdržení. Skladem byl poslední batoh na prodejně. Čekalo se na novou dodávku od dovozce.
    Vaše objednávka byla dnes expedována.
    Petr

• Otřesná komunikace
    • Nekomunikace
    • Neobvykle dlouhá doba dodání
    • Objednáno a zaplaceno před týdnem a zásilku stále nemám

Nakupuji zde poprvé a NAPOSLED

Reakce obchodu Greenpets.cz

v potvrzení objednávky jste obdržela předpokládaný termín odeslání 17.2. Nejednalo se o naši skladovou položku. Byla označena skladem u dodavatele.
    Termín byl dodržen.
    Příjemný den
    Petr

Zboží uváděné jako skladem jsem objednala a uhradila expresní platbou před 6-ti dny, ano byl mezi tím víkend. Protože nedorazila ani informace ohledně expedice, zaslala jsem emailem dotaz před 2-dny. Odpověď jsem doposud nedostala, stejně jako např. upozornění od dopravce.

• rychlost odeslání

Objednal jsem granule 8.1. 2023. Obchod objednávku expedoval až ve středu 11.1. 2023.
    Nevím, co jim na tom tak trvalo, ale na dnešní dobu pomalý eshop, na granule takdle dlouho čekat.
    Já rozhodně NEDOPORUČUJI.

• Výhodné ceny