• Lhůtu za vrácení peněz při odstoupení od smlouvy považují 30 dní a dodržují to. Dle zákona 14 dní!
    • Pomoc s výběrem správného dílů přes chat na webu eshopu znamená každou odpověď za cca 30 až 40 minut. Nakonec pošlou zkopírované obchodní podmínky a ukončí chat. Velká pomoc opravdu!

Dříve časté nákupy, po této poslední zkušenosti už o tomto shopu ani neuvažuji. Jsou jiní, ochotní a spolehliví.

Reakce obchodu Granex.cz

velice nás mrzí Vaše negativní zkušenost s naší podporou na chatu. Prošel jsem historii této konkrétní konverzace máte pravdu, reakce z naší strany byly ten den opravdu hodně pomalé a omlouváme se za to. Na chat u nás v Granexu reagují stejní zaměstnanci, kteří na prodejně komunikují se zákazníky a i když neradi, někdy musíme přiznat že nestíháme. Budiž alespoň malou útěchou, že reagují alespoň opožděně, lepší než kdyby nezareagovali vůbec. Co se týče odkazu, nebyl to odkaz na obchodní podmínky, ale odkaz kde je ke stažení formulář pro vypsání vráceného zboží (odstoupení od smlouvy).
    Budeme rádi, kdybyste nám i přes tuto jednu negativní zkušenost zachoval přízeň i nadále.

Miroslav Grašar, Granex.cz

Zboží (autobaterii) obchod zaslal přes službu 123kurýr. Po dvou dnech od plánované dodávky (kterou sliboval obchod) jsem se zajímal, kde že je zboží. Tak leží někde na skladě a kurýrní služba napsala, že "z kapacitních důvodů neví kdy zboží doručí". Tedy ani neslíbili termín. Nevím zda by to bylo příští týden nebo za měsíc. Prostě žádná info. Obchod se omezil na tvrzení, že "mám být trpělivý" a že "musím počkat". Žádná ochota například poslat zboží jinak. Bohužel, nikterak nepřekvapivě, těžko mohu "jen tak čekat na autobaterii" - bez ní mi jaksi auto nejezdí, takže to poněkud spěchá. Což eshop nechápe, asi neví, k čemu je taková baterie potřeba.
    Tedy, objednávku jsem zrušil, objednal jinde kde asi spolupracují s lepší službou než 123kurýr. Na tomto obchodě už nakupovat nebudu - nejen kvůli jejich špatnému výběru dopravce, ale hlavně proto, že když se tak stane, nemají žádnou ochotu zákazníkovi pomoci.

Reakce obchodu Granex.cz

vaše hodnocení nás mrzí už jen z toho důvodu, že jsme se Vám 10 minut na telefonu opakovaně snažili vysvětlit, že 123kurýr je jediný, který pro nás autobaterie přepravuje. Těžko vysvětlovat zákazníkovi něco, když neustále opakuje jedno a to samé souvětí. 123kurýr je neschopný, utekli mu řidiči a jeho dodávky zboží jsou v posledních týdnech mizerné. Bohužel není jiný přepravce, kterého by byl koncový spotřebitel schopen a ochoten si pro přepravu baterie zaplatit. Blaze tomu, kdo zavděčil se všem.

EDIT 24.10.2023
    nově jsme navázali spolupráci s přepravní společností FOFR a doprava autobaterií jede opět v plném proudu.

• Konkurenční ceny
    • dobrý výběr
    • rychlé doručení

Objednal jsem 5 litrů oleje v kovové plechovce. Plechovka byla těžce poškozená a musel jsem vyndat zbývající olej a dát do jiné nádoby, což nebylo vhodné, ale jaký smysl má o tom informovat společnost, i když se teď ptáte......
    Všimněte si také, že toto bylo umístěno do krabice tímto způsobem, takže balič věděl, co posílá. (Všechno zasláno v ochranném obalu) Z tohoto důvodu to byla moje poslední objednávka od této společnosti, protože si nemyslím, že je jedno, jestli prodají a zasílají poškozené zabalené zboží za plnou cenu.

Zboží je bohužel z Polska bez CZ návodu o kvalitě mám pochybnost. Zatím co mi přišlo zboí z Polska tak o kvalitě se mluvit nedá. Příště musím dávat pozor kde má obchd sídlo.

Reakce obchodu Granex.cz

Dobrý den, velice nás mrzí Vaše rozhořčení, ale těžko můžete obdržet jiný než polský produkt, když si objednáte autokosmetiku polského výrobce. Příště s námi můžete výběr konzultovat, máme v nabídce sortiment z téměř celého světa.

Team Granex.cz

Špatné. Já ukázal značku avto,koupil špinac nastavení zercadlek,musil být 10pin, přišel 8pin.....

• Obchod používá k přepravě firmu 123kurýr. Dodávka měla být v pátek 28.4.2023 ale zboží zbytečně trčelo v Brně na skladu od pátku ráno do úterý 2.5.2023. U tohoto přepravce se mi to už jednou stalo, tak se vyvaruji výběru tohoto dopravce. tady to nešlo si vybrat jiného dodavatele.
    • Objednával jsem baterii do sekačky trávy. Tato baterie přišla vybytá. Obchod si nedal práci s nabytím baterie. Ještě se mi to nikdy nestalo, abych objednal baterii a nemohl ji rovnou použít a musel ji nejdříve nabít.

• akumulátor pouze 12,7v a dopravce 123kurýr přijel po 7dnech

Reakce obchodu Granex.cz

plně nabitý akumulátor má mít napětí 12,6 - 12,8V, za nás v pořádku.
    Dopravce, to je bohužel kapitola sama pro sebe, to nás mrzí.

• Availability
    • it's not original parts

Good morning,
    you are not telling the truth. The parts you ordered from us are 100% original and we recommend that you delete this review as as possible.

• rychlé dodaní
    • Namísto 5L kanystru oleje dorazil jen 4L

• Dlouhá dodací doba, odeslané na jinou adresu, komplikace

Reakce obchodu Granex.cz

od konkurence nás potěší i 40%. Jsme rádi, že jsme vám pomohli dodat něco, co jste jinde sehnat nemohli. Ať se daří! :-)

Team Granex.cz

• V objednanych dvou sadach s deklarovanymi 170ks v baleni karosarskych vrutu a podlozek neni tento pocet.

Reakce obchodu Granex.cz

dali jsme si tu práci a přepočítali jedno balení, došli jsme dokonce k počtu 172. Pokud Vám v zásilce cokoliv chybělo, měl jste se obratem ozvat u nás a mohli jsme to vyřešit k Vaši spokojenosti.

• Dlouhá dodací doba

Dlouhá dodací doba ,doručení trvalo týden a filtr DPF je na jiný typ vozu než bylo inzerováno, místo spony byl dodán třmen (takže další prodleva a další náklady ,nejenom ten týden.

Reakce obchodu Granex.cz

u filtru byla delší dodací doba avizována, v tom jsme nevinně. Za třmen dodaný místo spony jsme se omluvili a omlouváme se zde veřejně ještě jednou a mrzí nás, že jste musel čekat na sjednání nápravy. Pokusíme se, aby se to příště neopakovalo zachováte-li nám důvěru.

Velmi špatná kvalita dílů

Reakce obchodu Granex.cz

objednal jste si u nás kus plechu na opravu prahu, který je určen k dalšímu karosářskému dopasování. Tam toho s kvalitou moc vymyslet nejde, nicméně nás mrzí, že jste nebyl spokojen. Budeme rádi, když nám dáte druhou šanci.

Team Granex.cz

Obecně jsem zvykl na to, že Granex není nejlevnějším obchodem, ale i přesto nějaké ty drobnosti tam nakupují, protože je po cestě z prací a ty ceny moc neřeším.
    Ale tentokrát jsem byl opravdu zklamán. Koupil jsem tam olej Elf 5W30 5L evolution full tech EE RN0720, který v Grranexu stal 1276Kč. Když jsem po pár dnech chtěl dokoupit ještě kanystr, tak na olejeobchod.cz jsem ten stejný olej našel za 751Kč, a na olejspol.cz za 771Kč, což v prvním případě je 70% levněji, než v Granexu.

Reakce obchodu Granex.cz

tak nám to nedalo, že bychom tak lacino přišli o stálého zákazníka a prozkoumali jsme konkurenci.
    Došli jsme k tomu, že jsme měli k danému oleji dvě karty. Jednu zatřízenou v kategorii olejů za správnou cenu viz https://granex.cz/elf-evolution-full-tech-fe-5w-30-5l a poté druhou se zkomoleným názvem, kde byla nastavena doporučená maloobchodní cena, která opravdu jak píšete byla za nesmysl. Tuto kartu jsme odstranili a jdeme Vám obratem volat a dát to do pořádku. Rozdíl v ceně vám vyplatíme.

• Rychlé vyřízení
    • Mnou zvoleny způsob dopravy (Kurýr 123) se ukázala jako naprostá katastrofa…zboží je 4dny na depu Praha 7 a stále se nic neděje..Pokud si ještě někdy budu něco objednávat od této firmy,rozhodne zvolil jiný způsob dopravy.

Reakce obchodu Granex.cz

vážíme si toho, že jste nám dal kladné hodnocení (až na to "nedoporučuji obchod"), když se stala pouze chyba na straně dopravce. Často nám kvůli chyby dopravce někdo nadělí třeba jen 10% a přitom jsme v tom nevinně. :-)
    S 123 kurýrem máme zatím jen ty nejlepší zkušenosti, muselo se jednat o individuální pochybení. Nicméně máme v nabídce další 3 přepravce + českou poštu, takže věříme, že si příště vyberete.

Team Granex.cz

Zboží přišlo poškozené. Musel jsem si s tím poradit opravou svépomocí.

Reakce obchodu Granex.cz

velice nás to mrzí, ale pokud Vám dorazil poškozený díl, tak jste nám jej mohl reklamovat a byli bychom to vyřešili ku Vaši spokojenost.
    Team Granex.cz

• Dusud mi nebyla vrácena mnou uhrazená částka za zrušenou objednávku

Před objednáním bylo uvedeno, že mají zboží skladem, přičemž po mém uhrazení zboží mi bylo tel. sděleno že jim zboží přijde z německa až v měsíci únor 2022, proto jsem obj. zrušil, a uhrazená částka mi nebyla dosud vrácena na účet,ač mi to bylo e mailem potvrzeno.

• Přišla nekompletní objednávka

Dřív jsem v Granexu nakupoval často, pak byl s každou objednávkou nějaký problém. Teď pp dlouhé době jsem tam objednal znovu a v zásilce chyběl palivový filtr. Na faktuře samozřejmě byl. Už ani nemám chuť to s nima řešit, každopádně tentokrát už to bylo opravdu naposled...

Dobrý den pane Divíšek,
    velice nás mrzí, že jste s našimi službami nebyl spokojen. Pokud byste si našel chvilku, ozvěte se nám a chybějící filtr vyřešíme ku Vaši spokojenosti ať už vystavením dobropisu, nebo dodatečným zasláním.
    Granex.cz

• Personál nepříjemný. Navíc jsem měl druhou objednávku na prodejně a neupozornili mě na to . Takže jsem musel dvakrát vážit stejnou cestu.
    • Nepřišla mi ani potvrzovací SMS že objednávku přijali.

Reakce obchodu Granex.cz

pokud jsme na Vás byli nepříjemní, tak se omlouváme. Asi toho ten den bylo moc.
    Polepšíme se.

ps: Potvrzovací sms nezasíláme. Zasíláme pouze sms s informací, že je možné zásilku vyzvednout.

Team Granex.cz

• Vzhledem k tomu, že nic nepřišlo, tak asi nic.

Měla to být první objednávka. Nějaké díly jsou za lepší cenu, než u mého ověřeného e-shopu (autodilos), ale žádné zboží jsem neobdržel. Naštěstí jsem zvolil dobírku, tak nemusím řešit vrácení platby. Takže nemohu doporučit a další objednávky dělat nebudu. Raději pár desetikorun navíc a bezproblémové doručení u konkurence.

Reakce obchodu Granex.cz

Dobrý den, bez obhajoby - vyřešeno telefonicky. Odesíláme dnes po 5 dnech se zpožděním.

Omlouváme se za prodlení.