• Ještě jsem zboží neobdržela, ani žádnou informaci

Bo

Reakce obchodu Gramofony-Desky.cz

Takže takto se nám odvděčil zákazník, kterému jsem osobně dovezl a vynesl až do bytu reproduktory, neb je to zákazník invalidní. Poté se mu tyto reproduktory měnily za jiné větší, opět za mé osobní asistence. Zákazník nemusel vystrčit ani hlavu ze dveří, vše jsem mu dovezl a vyměnil sám.
    Děkujeme za recenzi pane!!!!!

Zboží dorazilo poškozené.

Reakce obchodu Gramofony-Desky.cz

Stačí nám dát vědět, bohužel se to občas u přepravců stane a nemůžeme za to. Nemáme od Vás žádnou zprávu o poškozené zásilce.

• nabízené zboží nemají v prodeji
  • walkman nefunguje, namotává pásku

Reakce obchodu Gramofony-Desky.cz

A proč nám to nedáte vědět ???? Proč nenapíšete, proč nezavoláte ? Jak to máme vědět ? Reklamace řešíme.

Do Not buy. Item has not arrived after two months. Store does not respond to emails.

Reakce obchodu Gramofony-Desky.cz

Ano, zde si sypeme popel na hlavu. Zákazník má cizí státní příslušnost a jeho emaily náš poštovní klient vyhodnotil jako spam, takže vše šlo do spamu. Tímto se omlouváme a se zákazníkem jsme již domluveni na refundaci.

• Good selection to choose from
    • No idea when the product will arrive

• hezký výběr, dobré ceny
    • komunikace s panem Konopčíkem
    • zavádějící informace na webu - "skladem a do 3 dnů" můžou znamenat "2 a 4 týdny"

Tohle mohlo být kladné hodnocení. Nebýt zavádějících informací na webu (zboží skladem), kvůli kterým člověk nabyde dojmu, že objednávku dostane do týdne.

• Neváží si zákazníka

Obchod nesplnil 14 denní lhůtu, kterou měl u výrobku uvedenou, to bych v dnešní době pochopil, ale nikdo mě ani během této doby o nějakých problémech s dodáním nekontaktoval. Když jsem se dotázal po 14 dnech, obchod objednávku zrušil.
    Jednání se zákazníkem na vysoké úrovni !!!

Reakce obchodu Gramofony-Desky.cz

Na Váš arogantní email se nedá jinak reagovat, než stornem objednávky. Přístroje nám dorazily druhý den po Vašem emailu.

Když mi nic nepřišlo nemohu dát dobré hodnocení. 14 dní je zkrátka už dost.

Reakce obchodu Gramofony-Desky.cz

Nemůžeme za to, že si nevšimnete dostupnosti 90 dní - zboží čekáme z výroby. Vaše hodnocení za 14 - ti denní čekání nepřijímám. Není z vaší strany korektní.

• obchod garantoval dodání do měsíce, ale zboží mi zatím nebylo dodáno
    • zboží mi nebylo dodáno ani mi nebyly vráceny peníze

Reakce obchodu Gramofony-Desky.cz

Ano, album AC/DC přijelo ze zahraniční distribuce až v lednu. Omlouváme se.

• Žádná komunikace, zboží nedorazilo.

Objednávka nebyla vyřízena v celé míře pouze část, pravdě podobně budu platit 2x poštovné a balné což nepředpokládám za seriózní.

Reakce obchodu Gramofony-Desky.cz

Dvoje poštovné v případě naší chyby nikdy neúčtujeme. Opět to nešťastné AC/DC, které přijelo až v lednu. Omlouváme se.

• Nedostala jsem ani potvrzení objednávky, přestože jsem zaplatila předem.

Reakce obchodu Gramofony-Desky.cz

Ano, nepřišlo, když jste si do objednávky zadala špatně svůj email.

• Zboží po 20ti dnech ještě nebylo ani odeslané.

Reakce obchodu Gramofony-Desky.cz

U desky byla dostupnost 30 dní, nemůžeme za to jste slepý. Objednáno 27.11. takže nechápeme Vaše hodnocení.
    Desku už Vám ani nedodáme.

• zboží nedošlo

Reakce obchodu Gramofony-Desky.cz

Opět a zase. U všech Vámi objednaných titulů byla dostupnost 30 dní, objednáno 20.11. Desky jste dostal 9.12. Z naší strany splněno.

• nemohu hodnotit zboží, které mi ještě nebylo doručeno

Reakce obchodu Gramofony-Desky.cz

Objednáno 13.11. s dostupností 30 dní u dvou titulů ze tří. proč hodnotíte negativně ????

Zatím zboží nedorazilo, I když bylo zaplaceno. Neuvedli ani termín, do kdy by mělo zboží dorazit.

Reakce obchodu Gramofony-Desky.cz

U všech titulů Vámi zakoupených je termín dodání do 30 dní !!!!!!!! Nechápu Vaše hodnocení.

Slibují co nemohou splnit!

Reakce obchodu Gramofony-Desky.cz

Zde si musíme nasypat popel na hlavu. Přenosné rádio mělo skutečně dostupnost 3 dny, a nebyli jsme schopni dodat. Bohužel, i takové to někdy je. Každopádně nás to mrzí a ještě jednou se za to omlouváme do Mostu. Vždycky Most !!

• Dlouhá čekací doba a žádné informace

Reakce obchodu Gramofony-Desky.cz

Pane, my neprodáváme maso, které podléhá rychlé zkáze. U dvou titulů ze tří, které jste vybral na LP vinylu byla dostupnost 30 dní. Nemůžeme za to, že po světě řádí čínský bordel a vše, ale úplně vše ze zahraničí má velké dostupnostní problémy. Zboží jste objednal 25.4. a doručeno Vám bylo 13.5. což je 14 dní a kousek. Nechápu Vaší reakci. U každé LP desky je obrovským zeleným písmem uvedena dostupnost. Není to spíš tak trochu Vaše chyba ? Chyťte se za nos.