• To co bylo objednano nakonec dorazilo.
    • Dlouha dodaci doba. Zbozi bylo doruzovano pres ruzna depa. Puvodni vydejni misto se nakonec zmenilo na jine bez moznosti volby

Reakce obchodu Goodsale.cz

Dobrý den, to nás mrzí, že zásilka nedorazila včas. Jsou bohužel věci, které nedokážeme ovlivnit. Jako je právě přeprava sama. Hezký den.

• Dlouhá doba doručení.

• Vrácení částky po odstoupení od kupní smlouvy proběhlo velmi rychle.
    • Displej přišel v rozbaleném obalu a nesl drobné známky používání

Reakce obchodu Goodsale.cz

LCD které jste nám vrátil jsme zkontrolovali a byli na něm originální ochranné prvky. Tj. Fólie (ochrana LCD proti poškrábání), obal chránící flex kabel. Tudíž byl díl samozřejmě nový a nemohl být nijak používán. Tento typ displeje se vlepuje a tudíž by rozhodně nemohl být použit 2x. Pokud myslíte tím používáním lehce poškrábanou ochrannou folii, tak to je samozřejmě možné. Je k tomu určena, aby se při manipulaci, přepravě atd. s dílem nic nestalo a byl chráněn proti poškrábání.
    Je nám líto, že náš obchod nedoporučujete na základě těchto spekulací, přitom jste díl ani nevyzkoušel/neservisoval. Ale s tím nic neuděláme. Hezký den. Goodsale.cz

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• zboží neodpovídá skutečnosti - pouzdro na mobil vůbec nepasuje

Reakce obchodu Goodsale.cz

objednala jste si typizované pouzdro. Pokud Vám pouzdro nesedí, zřejmě jste zvolila špatný model telefonu.
    Tyto pouzdra jsou vyráběna sériově a testována, že sedí na daný model.
    Do 14 dnů od převzetí není problém cokoliv vyměnit či vrátit.
    Hezký den. Goodsale.cz

• bez upozornění mi bylo dodáno použité zboží

Reakce obchodu Goodsale.cz

to nás mrzí, že jste nebyl spokojen se zbožím. Je nám také líto, že jste se neozval a nic neřekl, že jste nespokojen. Zboží je nové, nepoužité. Ale je samozřejmě možné, že se při manipulaci či přepravě může porušit krabička. Ale každé naše zboží je při balení kontrolováno, že je v pořádku a neporušené. V případě, že máte problém. Pošleme Vám svoz a pošleme zboží nové.
    Hezký den, Goodsale.cz

• Prodává padělky.

Reakce obchodu Goodsale.cz

zajímalo by nás, na jakém základě jste vyhodnotil, že jsme Vám poslali padělek.
    Zboží nakupujeme pouze v ČR od ověřených dodavatelů a rozhodně neprodáváme žádné padělky.
    Vše, co si objednáte dostanete přesně dle textů v popisku a fotek.
    Pokud jste byl se zbožím nespokojen, není problém zboží do 14 dnů vrátit.
    Vždy vycházíme našim zákazníkům vstříc a tak nás mrzí, když se takovéto věci dozvídáme jinak než napřímo.
    Goodsale.cz

• expedice 4 dny je dost

Reakce obchodu Goodsale.cz

Dobrý den, 4 dny včetně doby doručování Zásilkovny. Není to samozřejmě ideální stav, ale občas se holt nezadaří úplně dle našich představ. I tak děkujeme a přejeme hezký den. Goodsale.cz

Objednával jsem si "rohy" na kolo, po obdržení dodávky byl jeden lehce promáčknutý, myslím, že by si měl prodejce zkontrolovat, zda je zboží v pořádku, než jej odešle! Vzhledem k tomu, že šlo o hliníkové rohy, je docela obtížné aby se promáčkly při přepravě!

Reakce obchodu Goodsale.cz

Dobrý den, tak to nás moc mrzí. Určitě nás neváhejte kontaktovat a rohy Vám vyměníme za nové. Goodsale.cz

• Ceny
    • Nepřehlednost
    • Klamná doba dodání

Už bych zde nic nekoupil.Až 6 dní čekací doba na zboží skladem?mi přijde otřesná.Nevím co trvá na zabalení mini balíčku 3 dny.Spolehnout se na tehle obchod se nevyplací a dopadnete podobně jako já.Následná komunikace obchodu taktéž na bodu mrazu.Určitě nedoporučuji.

Reakce obchodu Goodsale.cz

Dobrý den, mrzí nás, že takový lidé jako vy píší recenze.
    Jak můžete recenzovat něco, když jste objednávku v den expedice zrušil? Podotýkám, že zboží jste si objednal v úterý, ve čtvrtek jsme Vám zásilku chtěli odesílat a Vám to, dle Vašich slov přijde moc pomalé. Některé zásilky expedujeme do 24 hodin, jiné do 48 hodin. Myslím, že to je takový běžný postup eshopů.
    Co se týče komunikace, už opravdu nevím, jak lépe bych s Vámi mohla komunikovat. Ve čtvrtek jsme si spolu psali celé dopoledne, kdy jste byl do zpráv sprostý - viz. u Vás bych si nekoupil ani žvýkačky.... Co víc k tomu dodat.
    Zřejmě i my budeme rádi, když na náš obchod zanevřete a nebudeme se muset s Vašim hulvátským přístupem již nikdy setkat.
    Goodsale.cz

• Zboží neodpovídá popisu

Reakce obchodu Goodsale.cz

Děkujeme za Vaší reakci. I když není sice pozitivní, jsme rádi, že jste nás upozornil na chybu v popisku zboží - Pumpa teleskopická s manometrem GiyoGP-961
    Ref: 24055. Chyba je již momentálně napravena. Text byl opraven a s Vámi jsme se dohodli na vrácení peněz. :) Snad byl náš omyl vyřešen k Vaší spokojenosti. Mějte se krásně a omlouváme se za komplikaci, ale ani my nejsme dokonalí :) Goodsale.cz

• Nevím o žádných...
    • Zboží do 3 dnů došlo za týden...

Reakce obchodu Goodsale.cz

Dobrý den, ve středu 29.3. jsme od Vás obdrželi platbu za zboží, v pátek 31.3. jsme zboží odeslali. Expedice se tedy zpozdila o 1 pracovní den. Goodsale.cz

• flexibilita

zboží jsem si objednala a obratem uhradila na stejný účet jako provozovatel eshopu, odeslání neproběhlo ještě v týž den kdy se platba připsala. Za mě špatná flexibilita. Zboží neodpovídá popisu, velikost nepasuje na telefon, pravděpodobně vina dodávky z Číny.

Reakce obchodu Goodsale.cz

Zboží odesíláme vždy až po připsání peněz na náš účet. Pokud Vám ochranné sklo nesedí, není problém zboží vrátit a nebo reklamovat. Zkontrolujte si prosím, zda bylo zboží objednané opravdu na daný model telefonu. Hezký den. Goodsale.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Bohužel nemůžu pochopit ty kteří zde píší rychlost u tohoto obchodu. Objednal jsem pouzdro skladem, doručení zásilkovna na dobírku. Čekal jsem vzhledem k tomu, že jsem neplatil předem rychlejší zpracování objednávky. Bohužel se tak nestalo a proto jsem objednávku zrušil. V dnešní době pokud objednám na dobírku z 99,9% je objednávka odeslána následující den po objednání zde to nebylo ani druhý den. Za sebe bohužel nemohu doporučit.

Reakce obchodu Goodsale.cz

17.8. (středa) jste si objednal pouzdro ve 20:00 hod večer. Expedice pro Vaší zásilku byla připravena na 19.8. (pátek, den zrušení Vaší objednávky). Zásilky objednané do 16:00 hod odcházejí následující pracovní den, ale objednávky objednané až po 16:00 hod odcházejí o 1 den déle.
    Rychlost expedic je pro nás velice důležitý, ale bohužel, když zákazník objedná zboží večer, je to pro nás jako by si udělal objednávku až další pracovní den, kdy mi jí stihneme zaregistrovat. Tak třeba budete příště spokojen víc :) Mějte se hezky. Goodsale.cz

Zásilka byla nekompletní a poškozená,nedoporučuji obchod

Reakce obchodu Goodsale.cz

Na základě této recenze jsme kontaktovali zákazníka. Objednávka byla na 1ks folie na LCD. V balení zákazníkovi prý chyběl vlhčený ubrousek. V objednávce bylo jasně řečeno, že balení obsahuje 2ks folie a aplikátor. To balení skutečně obsahovalo. Mrzí nás proto jeho reakce. Ale i s tím se asi budeme muset naučít žít :) Goodsale.cz

Snažím se s prodejcem spojit a marně

Reakce obchodu Goodsale.cz

Dobrý den, o víkendu bohužel nereagujeme na emaily. Ale právě jsem Vám odepisovala :) Snad už jste email dostal a vše víte a vše je v pořádku :) Hezký den, Goodsale.cz

• Objednané zboží nedorazilo, nikdo nedá zprávu proč.

Reakce obchodu Goodsale.cz

Dobrý den, omlouváme se za komplikace, ale balíček Vám byl odeslán hned druhý den, ale bohužel ho někde "zašantročila" Zásilkovna :-( Zásilku jsme již obtelefonovali u Zásilkovny a byla v pořádku předána na Vaše odběrné místo. Momentálně by měl být balíček k vyzvednutí. Snad bude vše již v pořádku. Mějte se krásně. Goodsale.cz