• Chýbajúce časti vramci balenia

Reakce obchodu GoMoto.cz

V jednom z modelů byly údajně chybějící díly, to se občas stane a výrobce to dokáže napravit. Nevím proč jsme za to dostali negativní hodnocení, je to nespravedlivé.

• Velká nabídka modelů
    • Přehledné stránky, dobře uspořádané
    • Příznivé ceny
    • Ani po 2 týdnech jsem zboží neobdržel bez jakékoli zprávy

Ani po 2 týdnech jsem zboží (3 modely) neobdržel bez jakékoli zprávy. Naštěstí jsem zboží objednával na dobírku...

• Objednal jsem model WoT t 34/85 ale dorazil leopard 1.

Velký problém v přepravci GLS - komunikace žádná (stejný problém již v minulosti avšak v jiném eshopu), po oznámení do obchodu ani tam žádná odezva. Každý si udělá úsudek sám

Reakce obchodu GoMoto.cz

Zboží jsme zákazníkovi poslali obratem, když nás zákazník kontaktoval, že se kurýrovi nepodařilo balíček na první pokus doručit, domluvili jsme s příslušným depem GLS ať ho kontaktují na další doručení. Další informaci jsme již nedostali, nechápeme, za co jsme dostali negativní hodnocení. Každý ať si tedy udělá úsudek sám.

• Vulgární jednání.

No comment.

• objednané zboží neodpovídalo objednávce, zboží mělo jiné označení na krabici, jiné uvnitř...

Dejte si pozor, co objednáváte. Zboží sice dorazilo rychle, ale bohužel úplně jiné než jsem si objednal. Krabice nesla jiné označení, stupačky měly jiné označení. Jelikož jsem se nechtěl zaobírat reklamací, tak jsem si zboží upravil doma, tak aby aspoň trochu odpovídalo mým potřebám. Každopádně jsem to bral jako podvod a absolutní neznalost prodávaného zboží. Rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu GoMoto.cz

Absolutně nechápeme reakci tohoto zákazníka. Koupíte si stupačky za 2100 Kč, nepasují Vám(?) a Vy místo toho, aby jste je poslal zpět, či se s námi jakkoliv zkontaktoval, si je upravíte a pak si vyléváte srdce na Heurece. A budete nás obviňovat z podvodu. My Vás taky nedoporučujeme- všem.

• Dobre ceny, teda co sa tyka moto sekcie, dobry sortiment.
    • Komunikacia resp. uplna ignoracia, dodacia doba.

Objednal som tovar podla fotky (plynova rukovat).
    Na foto bola cierna, avsak dorazila mi chromova.
    Pri texte o tovare nie je zmienka o farbe, ako aj ziaden vyber medzi chromovanou a ciernou rukovatou.
    Po niekolkych emailovych ziadostiach o vysvetlenie pripadne vyriesenie situacie (podotykam slusnych, ja vzdy komunikujem vyhradne slusne), mi obchod neodpoveda, nekomunikuje, uplna ignorancia.

Neviem ako je to s modelarskou sekciou, ale moto urcite nedoporucujem.

Tesil som sa, ze som tovar, ktory som potreboval nasiel, avsak, prisiel iny, namiesto dodania do 3 dni, prisiel za 3 tyzdne a obchod komunikaciu uplne ignoruje. Som sklamany, a to som mal s ceskymi e-shopmi, vzdy len skvele skusenosti.

• Nekomunikují pružně

26.2. mi objednávku potvrdilo a 9.3. mi ju stornovali bez udania dôvodu. neodporúčam

Reakce obchodu GoMoto.cz

Vážený pane, Vaši objednávku jsme stornovali, protože my zase čekáme čtrnáct dnů, až nám odpovíte na e-maily, ve kterých jsme se chtěli dohodnout na podmínkách dopravy na Slovensko. V době,kdy jste si zboží objednal, jsme posílání zboží do zahraničí vůbec nenabízeli.

• Přehled
    • Příznivé ceny
    • Doba naskladnrni některých dilu

Jsem velmi spokojený doporučuji velmi

• Tento obchod nijak nekomunikuje. Na zboží čekám 3 týdny a stále nemám žádnou odezvu!!

• Zboži nebylo na dany typ motocyklu.

Porprve a naposledy

Reakce obchodu GoMoto.cz

Asi nemáte ten rok výroby, který myslíte.

• Takové že uvadí veci skladem dostupnost do tri dnu expedize 24 hodin a po mem telefonu kdyz domu nechodilo jsem zistil ze to nemaji ani skladem a ze to objednavaji

Reakce obchodu GoMoto.cz

Myslíme, že příspěvek hovoří sám za sebe.....

Obědnala jsem si zrcátka uni carbon M10 sada 2ks, pod pojmem sada si představuji P+L zrcátko. V popisu zpoží nebylo uvedeno zda je to tak, a domů mi dorazily dvě pravá zrcátka. Tak nevim či je to chyby prodejce, nebo má?

Reakce obchodu GoMoto.cz

Recenze nejde bohužel smazat, ale zákaznice dostala zrcátka správné a uznala svůj omyl.

• přepravce

Reakce obchodu GoMoto.cz

Zákazník neuvedl číslo popisné a telefon nezvedal, při pokusu o kontakt po emailu uvedl pouze telefon, který opět nezvedá, jak mu má pak dopravce něco doručit? Nevíme čím jsme si zasloužili nedoporučení.

• Nabízí díly, které nemají a ani Vás nejsou schopni informovat o tom, že Vám zašlou díl od úplně jiného výrobce než jste si objednali.

Rozhodně nedoporučuji. Komunikace nulová a akorát klamou zákazníky nabídkou kvalitních výrobců které bez vědomí zákazníka zaměňují za shity.

Reakce obchodu GoMoto.cz

Protože požadované spojkové lamely nebyly ihned k dispozici, chtěli jsme se zavděčit a poslali jsme zákazníkovy mnohem dražší a kvalitnější produkt, než si objednal, přitom při zachování původní ceny. V telefonu se choval agresivně a nenechal si nic vysvětlit. Chraň nás a všechny obchodníky před takovými zákazníky!!

• objednané zboží ani po 14-ti dnech nedorazilo

máte na výběr spoustu jiných obchodů

Reakce obchodu GoMoto.cz

Obvykle nereagujeme, ale tohle je příliš. Zákazník si udělal objednávku 16.12 večer, tudíž asi neumí počítat, když 27.12 píše, že objednané zboží ani po čtrnácti dnech nedorazilo. Navíc v období vánočních svátků je pracovních dnů méně a někteří dodavatelé již nepracují, na což byl zákazník upozorněn emailem a nereagoval.

• Nemohu objektivně hodnotit, protože objednané zboží ani po deseti dnech nedorazilo.

• prodava motohodiny se stopkami které nema skladem( piše na skladě ,dodané do 2 dnu) a ni do týdne nedokaže sehnat.snad za měsíc :)