Heureka nedoporučuje nákup v tomto e-shopu. E-shop posílá padělky, na reklamace a emaily nereaguje.

V parfému nebyl originální parfém ale nějaká náhražka, vůbec to nevoní jak by mělo

prodávají neoriginální parfémy, poškozené flakony, nekomunikují!!!

Pozor na ně, je to podvod. Chtěla jsem objednávku (z důvodu špatné a rozbité dodávky) do 14 dnů zrušit. Nekomunikují, balíček nepřevzali. Budeme je žalovat.

• Je to podvodný obchod, který nabízí padělky

– Zaslané zboží byl padělek s poškozeným těsněním, takže obsah byl částečně vyteklý
    – Firma nijak nej'komunikuje, na emaily neodpovídá a na fyzické adrese se nevyskytuje
    – Jelikož se jedná o podvodnou praktiku a zboží nelze vrátit, podal jsem trestní oznámení a všem dalším poškozeným doporučuji totéž – PČR si ta oznámení spojí podle IČ.

dostal jsem, co jsem si objednal

• Kvalitní zboží za supr ceny :-)..
    • Doporučuji !!!

• nic nic nic, kupoval jsem CK eternity a hrůza, olezlé, vyteklé, a smrad jak z mtrvoly

• dobra cena
    • vebove stranky

doporucuji

Zboží jsem objednávala pozdě v noci,ihned po odeslání objednávky jsem si všimla recenzí, takže jsem do pěti minut objednávku zrušila, psala jsem jim pro jistotu dvakrát. Přesto mi bylo zboží doručováno, nepřevzala jsem. O své zkušenosti jsem druhý den informovala heureku (poté jsem eshop na heurece již nenašla, co neznamená, že neobchodují dále - teď pod firmou frenchparfém), psala jsem také podnět na českou obchodní inspekci.

Děkuji za recenze ostatních, má chyba, že jsem si nevšimla dříve, ale je to má prvá zkušenost s podvodníky na netu. Ušetřila jsem si 3.000,- Kč.

Do budoucna si už vždy dám pozor na to, jaké recenze ochod na heuréce má.

• Parfém přišel vzteklý v krabici. Super

• Zadne, nekomunikuji. Vraceni zbozi asi nemozne.
    • Jde o podvodny prodej padelku, na telefonaty ani emaily nikdo nereaguje

Nahlaseno na Ceskou obchodni inspekci (tam je evidovana na provozovatele fa Ilosta sro spousta stiznosti)a Krajskou hygienickou stanici.

• nabízí levnější zboží, které bohužel nedorazilo
    • žádná komunikace, Neodpovídají na meily ani nezvedají telefon

jsem totálně zklamaná

• Parfem ETERNITY od CK byl fake!!!! Poškozený obal, z kterého tekl parfem.

Náš první a poslední nákup!!!

• nabízí nejnižší cenu u zboží, které sháním
    • nevím

I přesto, že to byl můj první nákup - doporučuji.

• Nikdo o něm nevíme...slabá reklama.

• - Zboží je padělek!!!
    • - Obchod nekomunikuje.
    • - Komplikovaná možnost vrátit zboží kvůli odlišné adrese sídla obchodu a skutečného odesilatele.

Absolutně nedoporučuji! Zakoupený parfém je prokazatelný padělek. Naštěstí znám originál a falzifikát jsem na první pohled poznala, po rozbalení je padělek zjevný i podle nekvalitního flakónu a rozprašovače, nevkusného obalu, který neodpovídá originálu a s originálem nemá nic společného a v případě "vůně" se jedná o silný zápach levného a velice nekvalitního parfému, který se nejeví ani jako imitace.
    Zboží zasílám zpět na adresu sídla firmy. Pokud neobdržím peníze zpět, budu peníze po konzultaci s Českou obchodní inspekcí vymáhat právní cestou.
    Informace o padělku rovněž předávám Krajské hygienické stanici Jihomoravského kraje.

Objednávka zrušena na základě nulové komunikace ze strany e-shopu a obavy, abych nenaletěl jako většina ostatních recenzentů. Díky Bohu, že jsem neplatil dopředu..

• Levné zboží
    • Vypadá na první pohled podezřele

• není uvedena kontaktní adresa a IČ prodejce

Nedoporučuji. Obchod nemá na webu uvedenu adresu, kontakt, IČ. Množství negativních recenzí z důvodu prodeje padělků parfémů. Recenze jsou buď 10%-psali podvedení zákazníci, nebo 100%-psal si pravděpodobně obchod sám. Žádné hodnocení mezi, což není obvyklé. Nebudu riskovat nákup v tomto e-shopu kvůli pár ušetřeným stokorunám...