Dlouhé dodání, dle paní která vyrizovala objednávku měl balíček dorazit ve čtvrtek, v sobotu stále nemám. Objednáno 12.5 a 20.5 stále zboží nemám.

Reakce obchodu Gastromania.cz

Dobrý den, u některých produktů avízujeme dodací lhůtu až 21 prac. dní. Pokud nemáme skladem, objednáváme u dodavatele. Dodací lhůta je vždy uvedena i v potvrzovacím mailu, který je zaslán ihned po vytvoření objednávky. Děkujeme za pochopení, GASTROMANIA.CZ

• Nevýhodou je, že lze nakupovat jen v sériích

Reakce obchodu Gastromania.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jelikož se specializujeme na vybavení profesionálních gastronomických provozů, jsou produkty z kategorie servírování (talíře, příbory apod.) prodávány v sadách 6, 12 a 24 ks. Některé lze však objednat po kusech, vždy je uvedeno u daného produktu. Děkujeme za pochopení, GASTROMANIA.CZ

Reakce obchodu Gastromania.cz

Děkujeme za kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste se zbožím i s našimi službami spokojen/a. Těšíme se na Vaši další objednávku :) GASTROMANIA.CZ

• výrobek splnil naše očekávání

Reakce obchodu Gastromania.cz

• Široký sortiment výběru, nakupuji opakovaně

• Dlouhá dodací lhůta 30 pracovních dnů

Reakce obchodu Gastromania.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme si vědomi dlouhých dodacích lhůt u některých produktů. Jedná se hlavně o produkty z Itálie a Německa a také o zboží, které objednáváme nebo vyrábíme na zakázku. Doufáme, že jsme Vás tím neodradili, a znovu navštívíte náš e-shop. S pozdravem, GASTROMANIA.CZ

Vše OK

Reakce obchodu Gastromania.cz

Doporučuji nákup v tomto e-shopu.

• Dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu Gastromania.cz

Dobrý den, dodací lhůty vždy uvádíme u každého produktu a po odeslání objednávky také automaticky vygenerovaným e-mailem. S pozdravem, GASTROMANIA.CZ

• skvělá komunikace
    • něco není skladem, najdou náhradu

hodně věcí není skladem

Reakce obchodu Gastromania.cz

• Proč se ptáte zda obchod doporučuji?
    Když jsem zboží ještě nedostal. Dostanu jej později,tak jsme se dohodli.
    Ptejte se později až zboží dostanu.

Reakce obchodu Gastromania.cz

Dobrý den, dotazník spokojenosti je automaticky generován z portálu Heureka, nikoliv prodejcem. Děkujeme za pochopení. GASTROMANIA.CZ

• Již týden, co mi obchod děkoval za objednávku, kterou za celý týden ještě ani nepotvrdil

Za týden od objednání zboží nebyl obchod schopen mi ani potvrdit objednávku, ani napsat třeba omluvu. Takže nevím, jestli mi někdy zboží doručí.

Reakce obchodu Gastromania.cz

Dobrý den, své klienty informujeme o každé změně stavu objednávky i o dodací lhůtě vždy mailem. Pokud se dodací lhůta z nějakého důvodu prodlouží, snažíme se vždy kontaktovat telefonicky nebo také mailem. S pozdravem, GASTROMANIA.CZ

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Dobrý výběr, kvaltní zboží

Velmi dlouhá dodací lhůta (víc než měsíc)

• široký sortiment, cena

• Rychlost, ochota
    • Kvalitní balení
    • Obetavost

• Delší dodací doba, týden

Rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Gastromania.cz

Děkujeme za kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste se zbožím i s našimi službami spokojena. Těšíme se na Vaši další objednávku :) GASTROMANIA.CZ

• Vše bez problémů. Vynikající komunikace obchodu. Doporučuji.

Profesionální úroveň zboží..