Objednávka sestavena a prodejcem potvrzena, pro zvolenou platbu bankovním převodem, nebyla dosud vystavena FA , ani jiný doklad. Potvrzení objednávky a dotazník spokojenosti je vše co proběhlo. Zboží, platba , dodání .. nikde nic.

Zatím nic. Zboží na netu je, ale fyzicky nic nemají.

Reakce obchodu GARDON INT s.r.o.

Zboží, které jste u nás zakoupil má na své kartě v eshopu dobu dodání 7 – 14 dní. Vy jste zboží objednal 27.6.2019, kdy Vám týž den od nás přišlo potvrzení objednávky a ještě Vás kontaktovala naše zaměstnankyně s tím, že okamžitě pohon nechá dovézt z externího skladu. Zboží Vám je odesíláno dnes tedy 9.7. 2019 a zítra 10.7. 2019 jej tedy obdržíte. Zboží tedy budete mít u sebe do 13-ti dnů, tedy o den dříve jak jsme avizovali v kartě zboží, čili vše je v pořádku jak uvádíme. Děkujeme velmi za Váš nákup a doufám, že budete s produktem spokojen. Ing. Klára Čejková, jednatel společnosti.

• nekompletní sortiment, neřešené dorazy v sortimentu posuvných dveří

Na stránkách mají zboží skladem a ve skutečnosti po 10ti dnech mého urgování zjistí, že 70% nemají.
    Za krabičku 10x8x8 cm a váze do 100g si účtují poštovné 210Kč. To už je vrchol!

• že nemusím kajsi lozit že ,ale pravda je že zas jsem ho neviděl a vydupal jsem se ,marné chybami se člověk učí jak kdosi pravil
    • toho je hodně ,takže to tu nebudu radějí písat

kurva tož dá se ,ale cesta je kolikrát dražší jak sortiment což je kůůrevská chyba že Kefalín

• Žádné
    • Zboží nemají skladem a pouze slibují

Nekupovat,neplatit předem,vybrat jiný obchod.