Zboží dávno nemají.

Stojan přišel nezabaleny a šrouby byly povolené. Žádný doklad mi nebyl dodán. Ještě jsem se s něčím takovým nesetkala. Zřejmě nejsou lidi.

Komplikovaný přístup k číslu účtu obchodu, špatná komunikace, nefunkční odkaz na sledování zásilky.

Mâ špatné. Webové stránky s chybami

Neaktualizované stránky nabízejí již vyprodané zboží s označením "skladem" a pak zasílají omluvné maily ,které však nic neřešily až po zmínce o pokutách od obchodní inspekce přišla další omluva s příslibem řešení se správcem stránek

• U zboží uváděného na stránkách je uvedeno "skladem" a po urgencích se dozvím že již nelze objednat , je vyprodáno a již nebude dodáno

• Komunikace ze strany obchodu mizerná

Třeba se zlepší...nevím. Po objednání mi nedorazil ani potvrzovací email a nešlo mi se zaregistrovat. Po telefonickém kontaktu na mě stejně zapomněli. Poté jsem zrušila objednávku a stejně mi po několika dnech došel opožděně potvrzovací email. Takový trochu kocourkov.Příště budu raději objednávat jinde.

• žádná komunikace
    • neinformují zákazníka o tom že zboží nemají
    • píší skladem do 7 dní,a nic

nedoporučuji,nemám rád obchody co píši zboží skladem,případně do 7 dnů,a zboží vůbec nemají!!!

• Spatna komunikace

• Nekompetentní prodejci

Nic si s nimi nezačínejte. Na první pohled vypadají dobře, asi dobrý IT pracovník. Výsledek pokusu o nákup = 0.

Reakce obchodu GARDEN PARDUBICE

Tato recenze není pravdivá. Zákaznice zboží obdržela a po celou dobu vyřizování objednávky jsme s ní komunikovali. Bohužel Heuréka neřeší, zda jsou recenze pravdivé, ačkoliv jsme doložili potvrzený přepravní list a fakturu.

• Nemůžu prodávat něco,co sám nemám ani skladem ani zajištěné dodavatelsky.

Reakce obchodu GARDEN PARDUBICE

Zákaznice zrušila objednávku po telefonickém kontaktu a informaci, ze čekáme na informaci o skladové zásobě od dodavatele. Mrzí nás, že jsme paní nemohli vyhovět okamžitě.

• absoĺutní amatérismus,nevhodná doba pro vyzvednutí, žádné solidní upozornění pro vyzvednutí

absoĺutní amatérismus,lituji svého rozhodnutí

Reakce obchodu GARDEN PARDUBICE

je nám líto, že jste nebyl spokojený, nicméně žádnou stížnost jsme neobdrželi. Náš výdejní sklad je pro zákazníky otevřen po předchozí telefonické domluvě se zákaznickou podporou eshopu. Doposud nikdo neměl problém dohodnout si termín, který mu vyhovoval.