• rychle vyzvednuti
    • obchod se vzdy ozve, kdyz je objednavka pripravena
    • pan, ktery vydava zasilky vzdy mily a vstricny
    • mno, a pro ty, co maji radi darek, tady vzdy dostanete nejakou karabinku ci malickost, ktera vam ale muze ochranit joy-stick ci zlepsit hratelnost

Maly obchudek se vstricnou obsluhou, co se snazi, aby byli zakaznici opravdu spokojeni :)

Reakce obchodu Gamesshop.cz

Děkujeme za vaši recenzi , budeme se na vás v budoucnu opět těšit. Opravdu nás upřímně těší , že si jako zákazník našeho přístupu všímáte a dáváte nám najevo, že má naše práce smysl .

Ještě jednou děkujeme.

S pozdravem vedení GAMESSHOP.cz

• Balení
    • Dárek

Obchod má super ceny a solidní rychlost dodání. Jsem spokojen.
    Maximálně, co bych vytknul je, že u produktů na webových stránkách nemají uvedené jazykové verze obalů, takže mi jedna z her přišla s německým obalem.
    Naštěstí jsem potřeboval pouze její krabičku a za tu maličkou cenu skoro platí pořekadlo: darovanému koni na zuby nekoukej :)

Reakce obchodu Gamesshop.cz

Děkujeme za vaši recenzi , budeme se na vás v budoucnu opět těšit. K vaší drobné poznámce jen informace , že drzivá většina nabízených produktů má obal v anglické vrzi . U hry na PS4 za 60,- jsme ani nepovažovali za důležité informaci o jazykové verzi obalu uvádět. Každopádně si vaši poznámku bereme k srdci a napravíme to.

S pozdravem vedení GAMESSHOP.cz

• Dárek :-)