Vše bylo, jak má být.

• Zboží nedorazilo
    • Na komunikaci přes email nereagují

Už zhruba měsíc zpátky jsem si objednal hru z tohoto obchodu, od té doby jsem nedostal žádnou informaci o objednávce kromě potvrzení přijetí platby. Na email s dotazem na stav objednávky jsem nedostal odpověď a nyní jsou i stránky nedostupné.

Dorazilo vše včas a bez problémů

• Výborné ceny
    • Dostupnost
    • Pohotové vyřízení
    • Ochota a komunikace

Hra, která se mi sháněla hůře byla tady za nejnižší cenu. Obchod jsem dodnes neznal a trošku jsem se obával jestli ta cena není až moc nízká. Obával jsem se ale úplně zbytečně - pán mi to podání zařídil pohotově a dokonce mi zajistil i sledování ze Zásilkovny ještě v pátek večer :). Vše dorazilo v pořádku a v perfektním stavu. Obchod můžu jedině doporučit, komunikují úplně v pohodě, člověk s nimi dokáže pořešit cokoli. :)

• Trvá to dlouho nejhorší stránka s hrama na světě nedoporučuji

• Expresné doručenie z Česka na Slovensko, v priebehu 24 hodín

Nakupovala jsem poprvé a to co jsem potřebovala měli nejlevnější.

• Super ceny

Maximální spokojenost

Rychlé, bez komplikací s nadstandardním přístupem

Jste úžasní a rychlí. Díky za to.
    Anna

• rychle vyzvednuti
    • obchod se vzdy ozve, kdyz je objednavka pripravena
    • pan, ktery vydava zasilky vzdy mily a vstricny
    • mno, a pro ty, co maji radi darek, tady vzdy dostanete nejakou karabinku ci malickost, ktera vam ale muze ochranit joy-stick ci zlepsit hratelnost

Maly obchudek se vstricnou obsluhou, co se snazi, aby byli zakaznici opravdu spokojeni :)

Reakce obchodu Gamesshop.cz

Děkujeme za vaši recenzi , budeme se na vás v budoucnu opět těšit. Opravdu nás upřímně těší , že si jako zákazník našeho přístupu všímáte a dáváte nám najevo, že má naše práce smysl .

Ještě jednou děkujeme.

• Ceny

Ceny super. A když byl problém s dopravou, okamžitě zavolali a domluvili jiného dopravce.

• Balení
    • Dárek

Obchod má super ceny a solidní rychlost dodání. Jsem spokojen.
    Maximálně, co bych vytknul je, že u produktů na webových stránkách nemají uvedené jazykové verze obalů, takže mi jedna z her přišla s německým obalem.
    Naštěstí jsem potřeboval pouze její krabičku a za tu maličkou cenu skoro platí pořekadlo: darovanému koni na zuby nekoukej :)

Reakce obchodu Gamesshop.cz

Děkujeme za vaši recenzi , budeme se na vás v budoucnu opět těšit. K vaší drobné poznámce jen informace , že drzivá většina nabízených produktů má obal v anglické vrzi . U hry na PS4 za 60,- jsme ani nepovažovali za důležité informaci o jazykové verzi obalu uvádět. Každopádně si vaši poznámku bereme k srdci a napravíme to.

S pozdravem vedení GAMESSHOP.cz

Bezproblémová komunikace, a to i při úpravě objednávky, doručeno bez problémů, děkuji a mohu doporučit.

rychlost dodání

• Dobrá cena
    • Kvalitně zabaleno

• Rýchlosť dodania.

S pozdravem vedení GAMESSHOP.cz

Obchod mi predal hru ktorá bola súčasťou nejakého balenia xbox ako bonus označena "NOT FOR INDIVIDUAL SALE"

Vážená paní Hork....... ,
    popravdě moc nerozumíme, na co přesně si stěžujete ? Obdržela jste od nás objednané zboží ( hru pro XBOX One) , která byla originálně zabalena , ve 100% stavu a funkčnosti. Jediná " vada na kráse" bylo absence EAN kodu a místo něj štítek NOT FOR SALE .
    Na vaši mailovou reakci , že vám takto dodaný produkt vadí , jsme vám obratem odepisovali, že není problém hru vrátit. Ale od vás přišla opět jen další reakce , že vám takto dodané zboží vadí. Proč jste tedy zboží nevrátila ? Ono asi nakonec to zboží , za výhodnou cenu tak špatné nebude. Že ? Místo vrácení jste nám zaslala recenzi , na kterou máte samozřejmě právo a za kterou vám děkujeme. Každá reakce je pro nás cenná díky získávání dalších a dalších zkušeností ve vztahu mezi prodejcem a zákazníkem. A díky tomu můžeme naše služby stálě zlepšovat a zkvalitňovat.

Vše dobré do roku 2022
    přeje
    vedení Gamesshop.cz

Maximálna spokojnosť, rýchle doručenie.

Reakce obchodu Gamesshop.cz

Děkujeme za vaši recenzi a přejeme vše dobré do roku 2022.

vedení
    GAMESSHOP:CZ

• velice rychlé dodání

Reakce obchodu Gamesshop.cz

Děkujeme za vaši recenzi a přejeme vše dobré do roku 2022.

vedení
    GAMESSHOP:CZ