• Zbozi neprislo v originalni krabici.

• pěkné ceny
    • rychlost dodání
    • komunikace?

To co jsme objednal přišlo, pánové zvedali telefony a odpovídali na dotazy, snažili se aby mi vyšli vstříc, informace ohledně stavu objednávky chodí mailem v pořádku, navíc lze stav sledovat prostřednictvím odkazu. Část objednávky byla 2x repasovaný dualshock 4. Ač byly na fotce černé přišly modré, ale to není zas takový problém (foto mohlo být ilustrační) . Bohužel na jednom ovladaci nefunguje reproduktor a na druhém prostřední tlačítko pod dotykovou plochou. Přišel jsem na to pár dní po doručení objednávky a od té doby jsem pánům psal email a několikrát volal, ale nedovolal jsem se a zatím nikdo neodpověděl (proto nižší hodnocení komunikace). Doufám, že je to způsobené jen touto dobou a pánové se k situaci jeste postaví čelem.

• Inzeruji a prodavaji zbozi ktere nemaji

• Rychlý a spolehlivý

• Zboží před vánoci přišlo do 3 dnů.V pořádku.Garance dopravy zdarma byla opravdu zdarma ,což u jiného nejmenovaného elektra za částku 7.tis jsem dopravu platila.Jsem velice spokojená

Super komunikace, rychlé doručení před Vánoci a hlavně, dárek PSP se moc líbí

• Dobrá komunikace obchodu a rychlé dodání.

Rychlý dobrý

• super ceny
    • zboží dorazilo úplně v pořádku

• Za 11 dnů žádná reakce ani omluva za zpoždění. Příští týden objednám jinde.

dobre

• nevím jak mám hodnotit !!! ANO nebo NE ?
    historie : objednáno 30.10.2020, na můj dotaz jak to vypadá s dodáním zboží mi přišla dne 06.11.2020 odpověď, že se zboží naskladňuje. Dnes je 10.11.2020 zboží jsem doposud nedostal a Vy chcete abych Vás ohodnotil ?????

OK

Ceny, rychlost.

Výborná komunikace a rychlost dodání

Objednal jsem si ovladač na ps4 před 10dny, zboží jsem zaplatil, ale dodnes mi nic nepřišlo. Ani se mnou nikdo nekomunikuje mailem. Nedoporučuji, jsou to zloději!!!

Reakce obchodu Gamemax

Milý pane Dědičík, objednávka má online sledování v jakém stavu se nachází objednávka, velice jednoduché :)
    Pro informaci pro potencionální zákazníky a speciálně pro diplomovaného Radečka a ostatní NEGRAMOTY nás lze ještě kontaktovat v případě dotazů 2x mobilní telefon,1x pevná linka + záznamník,emaily a osobně na naší kamenní prodejně v centru Prahy.Pro ty co mají pocit, že něco není v pořádku je potřeba se případně ozvat jelikož my takový pocit mít nemusíme .
    Doporučuji si Ráďo s Maruš udělat víkend na kole vydýchat se a po neděli je ovladač na PS4 u vás, posíláme číslo balíku 40142369153 SALUT TÝM GAMEMAX.

• v centru Prahy

• za mě přehled stránek
    • o žádný nevýhodě nevim

GameMax rozhodně doporučuji,sem velice rád že Gamemax měli ještě God of War Collectors Edition,nečekal sme že sse ta edice tak rychle vyprodala od spuštění prodeje

Zboží nebylo dostupné, tak objednávku obchod zrušil. Peníze mi ihned vrátili.