Super rychlé dodání, produkt souhlasí s popisem. Objednala jsem bazarovy PS4 a vše je v top stavu a funguje jak má.

• komunikace
    • rychlost dodání
    • nevím

• Nejsem fanda her, takže z pohledu laika: Přístup, informace a rady od pánů na prodejně byl skvělý. Zboží jsem sice vrátila, ale na místě zakoupila jiné, které lépe vyhovovalo potřebám.

Rozhodně doporučuji. Laika zasvětí do problematiky, poradí, nabídnou řešení. A ačkoliv je to kamenný obchod v centru Prahy, i ceny jsou fajn.

• Velmi dobrá komunikace obchodu.
    • Přehlednost dostupného zboží.
    • Rychlost odeslání objednaného zboží.

Rychlé dodání , zboží bylo v pořádku. Takže velká spokojenost

Bohuzel jsem zbozi reklamoval Obchod vyborne komunikuje a reklamace bez problemu prijata

Doručeno v náhradním obalu (jednalo se o již jednou použitý kartón) jak bylo psané, bohužel místo originálního stojanu na PS5 (který měl být součástí balení) v balení nalezena hra na PS4 o hodnotě 189kč. Při pokusu kontaktovat obchod ohledně chybějícího stojanu již měsíc žádná odpověď.

Reakce obchodu Gamemax

Dobrý den, za chybějící stojan se omlouváme. Informace o vašem problému se zřejmě ztratila někde u nás. Popis produktu jsme již opravili. Zboží v této tovární krabici nám je dodáváno bez stojanu, což u produktu nebylo uvedeno a bylo chybně uvedeno, že stojan obsahuje. Rádi bychom vám tento stojan dodali, bohužel žádný navíc samostatně nemáme a ani ho nemáme jak sehnat. Hra na PS4 o které jste psal je dárek k nákupu, který je u zboží také uveden. V případě problémů a dotazů jsme na příjmu na telefonním čísle 602 846 421.

• Ještě nikdy jsem se nesetkala s tak úžasným přístupem při komunikaci s obchodem. Maximální vstřícnost a ochota. Zboží odesláno okamžitě. To se v dnešní době jen tak nevidí. Mohu jen a jen doporučit.

ochota

• Opravdu rychlý a bezproblémový obchod

• Tuhle hru už nikde jinde neměli
    • Doručení po 2 dnech ok
    • Dostal jsem dárek voucher na vino

Spokojenost. O gamemaxu jsem nikdy předtím neslyšel ale teď už bych se toho nebál

• Super ceny
    • Rychle dodani
    • Nic mě nenapada

Přišlo mi to fakt rychle tak už konečně můžu hrát:) doporucuji

• Bomba herní obchod , velký výběr ovladačů v luxusních barvách,
    • Velký výběr bazar her
    • Rychlá obsluha, mají i servis

• Za tuhle cenu jsem hru nikde nesehnal takže super :D
    • Přišlo to druhy den přes PPL

Přišlo to druhý den což jsem čuměl protože jsem to objednával asi v jednu, ale asi záleží na dopravci

• Super rychle doručení hned druhý den

Když je to skladem tak to pošlou rychle

• Všechno v naprostém pořádku. V pátek jsem objednal, v pondělí mi bylo zboží doručeno.
    • o žádné nevím

Vcelku dobré ceny, rychlé doručení. Doporučuji

• Vyborny obchod

doporucuji

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Rychle doruceni
    • Topova kvalita zbozi (konkretne PS4)

Obchod můžu jen doporučit. Perfektní komunikace a rychlé dodání zboží.