• Velmi děkuji za vstřícnost. Objednala jsem si dvě balení, z nějakého důvodu mi přišlo jen jedno, ale po telefonické domluvě mi byla druhá krabice obratem zaslána. Takže moc děkuji, chápu, že se to může stát.

• skvělá komunikace
    • vzdálenost

Dobrá cena, pohodlné obj. z domu

Objednala jsem podpůrné podkolenky Avicenum 70. Faktura však byla vystavena na podkolenky 15 DEN v ceně objednaných podkolenek. Objednávku jsem zrušila i s udáním důvodu. Bez reakce ze strany obchodu.

• rychlost vybavení objednávky

• Rychlost odeslani, zbozi v perfektnim stavu

Jiz po nekolikate jsem nakoupila pres tento eshop. Vzdy rychle doruceni!

• rychlé vyřízení

Oceňuji osobní přístup, měla jsem poněkud specifické požadavky, vyšli mi vstříc.

Byla jsem s nákupem spokojena,objednávka rychle vyřízena a doručena

Spokojenost

• mají kávu a čokoládu v kapslích, kterou jsem nemohla nikde sehnat
    • slušné ceny kapslí
    • možnost vyzvednutí v Uložence

určitě doporučuji, nakoupila jsem poprvé a jsem spokojená

Zboží bylo v pořádku doručeno do Zásilkovny

• Objednaval som kavu do tchibo stroja, siroky vyber kav
    • Vsetko dorazilo v poriadku
    • Trosku dlhsia doba dodania
    • Ziadne potvrdenie na mail o stave objednavky, 5 dni som nic nevedel

Eshopu doporucujem viac komunikovat k zakaznikom aby v podstate max do 24 hodin vedeli kedy mozu objednany tovar ocakavat.

• je to moje několikátá objednávka v tomto obchodě, a vždy jsem spokojena se zbožím i jeho brzkým doručením

Rychlost.Možnost nákupu kapslí s čokoládou,které nelze v řetězci Tchibo zakoupit již nikde.Tchibo preferuje pouze kávu a čokoláda a čaj již není v jejich registru. Takže při koupi kávovaru v Tchibu nelze pít cokoliv jiného,připraveného z jejich kávovaru, než kávu. To je škoda a na závadu prodejen Tchibo. Naopak pro netový obchod s kapslemi jiné náplně, než káva,které lze využít do kávovarů ze Tchiba výhoda.

Objednávám celkem pravidelně a pokaždé jsem spokojena. Doporučuji.

Skvělá komunikace s obchodem, vše doručeno v pořádku a dle popisu, který obchodník má

Neaktualizovane stavy zbozi na webu, nabizene polozky nemaji ani po mesici. Neaktualni informace o dorucovani. Neprofesionalni. Nedoporucuji.