super, rychle odbaveno, doporučuji

• Rychle dodani

Rychlé dodání zboží.

• rychlost,serioznost

S celým průběhem nákupu jsem byla spokojená a mohu ho doporučit.

• Klamavé informace v eshopu o položkách skladem
    • Nenabídli nám ani částečné krytí objednávky

Objednali jsme si zboží (kapsle do kávovaru), které mělo být dle eshopu skladem. Nebylo.... po 17 dnech od objednání nás informovali, že kapsle obdrží od dodavatele za dalších 14 dní.... takže více než měsíc od objednání. Asi nás chtějí odnaučit pít kávu.... Prý jsme si toho objednali moc.... objednávka byla za necelé dva tisíce.... takže asi nějací garážoví překupníci.

Reakce obchodu Gabriela - Irena Ježková

zboží jste objednali dne 20. 4., druhý den 21. 4. jsme Vás informovali, že nám schází některé kapsle z Vaší objednávky. Také jsme Vás informovali, že zboží máme přes týden objednáno, ale dodání brání situace kolem pandemie a zvýšeným kontrolám na hranicích. Dne 7. 5. jsem dostali informaci od dodavatele, že námi objednané zboží doručí až 22. 5. o čem jsme Vás ihned informovali. Pokud jste chtěli aspoň část z objednávky, tak jste mohli reagovat na náš e-mail, který jsme Vám zaslali druhý den od objednávky. Vaše reakce není přiměřená vzhledem k nastalé situaci a možnosti přepravy zboží ze zahraničí. Kapsle, které jste objednali, nejsou k dostání po celé ČR.

Velmi rychlé vyřízení

Zboží jsem si musel zaurgovat (první objednávka).
    Druhá už přišla v pořádku.

• flexibilita

• Spolehlivost obchodu

Doporučuji všem

• Skvělá komunikace.
    • Příště zavolám i před objednávkou!
    • Nikdo není dokonalý.

Velký výběr zboží.Rychlé dodání.S obchodem jsem velmi spokojená.

Doporučuji všem, kdo potřebují zboží, které tento obchod nabízí.

• Jako den z mála e-schopů nabízí prodej kapslí s čajem do kávovarů Tchibo- Tchibo ty své bohužel ruší, proto jsem hledala alternativu

Bohužel kapsle byly dodány s pouhým měsícem a jedním týdnem do expirace, což mi přijde opravdu nehorázné
    kapsle jsem měla jako dárek, bohužel je takto nikomu dát nemohu- myslím, že pokud i prodejce prodá takové množství kapslí, které mají jen měsíc do expirace, tak by to mohl alespoň dár vědět k produktu na webové stránky a já bych kapsle poté nekoupila
    -ptala jsem se prodejce na jeho názor v e-mailu, ani se neobtěžoval na na e-mail odpovědět
    -kapsle bohužel jsou pro mě v tuto chvíli k ničemu- vyhozené peníze, vše mě strašně mrzí, doufala jsem, že jsem našla alternativu a budu objednávat i nadále

• zboží skladem

• rychlost dodávky

dobrá komunikace s obchodem, rychlé dodání

• dobrý výběr
    • výhodné ceny
    • nevím o žádné nevýhodě

Zajímavý sortiment, dobrý výběr a rychlé dodání.

první nákup, měli co jinde nebylo