• po tejto skúsenoasti-žiadne.
    • veľmi dlhá dodacia doba -keby som to vedel,tak to neobjednám.Informácia o dodávke bola až keď som tovar urgoval!

Bohužiaľ-najskôr si overte,že tovar majú,potom kedy ho vyexpedujú a kedy dôjde.

• Na obrázku podle kterého jsem kupoval pásku suchého zipu, byl horní i dolní díl, Byl jsem v přesvědčení, že kupuji oboustranný lepící pásek, jenž se dá oddělit na + a - díl. Považuji proto za podraz, že jsem vlastně dostal jen polovinu toho co jsem vidět na ilustračním obrázku. PŠ+

• Komunikace, potvrzení o platbě předem.

• Obchod nabizi spoustu variant reflexnich prvku
    • V obchode dokazi spolehlive pomotat objednavku. Zbozi, ktere jsem objednal, uz bylo spatne na fakture, jine bylo na seznamu na balicku a zase jine bylo uvnitr balicku. Kdyby neposlali jine drazsi zbozi nez jsem objedna a kdybych na to mel nervy - posilam zpet

Jen jestli jim jedno co jim dorazi

Pozor na ponuku.

• nefunguje

Reakce obchodu G3

Dobrý den, mohu se zeptat co konkrétně Vám v našem obchodě nefungovalo?

Děkuji Michal Růžička G3 s.r.o.

• Zboží sem objednal před 9 dny a komunikace ze strany prodejce žádná, ani odpověď na mail...zboží nedorazilo ani vyjádření... nedoporučuji!!

• Velká šíře sortimentu.
    • Obchod zboží doručil na fakturační adresu místo dodací! Proč je tedy možnost vyplnit rozdílné adresy, když pak obchod stejně nerespektuje?

Zdravím
    Bohužel ze strany G3 byla mylná informace o produktu co jsem zakoupil. Kdyby to šlo,tak to vrátím,ale to jsem už řešil s nějakým pánem od vás a bylo mi řečeno že reflexní páska je v pořádku i když je co 20cm potištěna logem a číslama,takže na automobil jak doporučujete je z hlediska dizajnu nepoužitelná. Což jsem nevěděl a nikde to neuvádíte,že je páska potištěna. Kdybych to věděl,nekupoval bych si 3m této reflex pásky.
    Dále jsem objednal reflexní čtverečky,ty jsou bohu dík v pořádku a jsem spokojen.
    S jinými produkty nemám zkušenost a už objednávat nic nebudu.
    díky

Reakce obchodu G3

Dobrý den, tato páska skutečně není designová záležitost. Zmiňované označení na pásce je označení o splnění evropské normy EHK (ECE) 104 o značení motorových vozidel. Pokud jste měl zájem o designovou záležitost, určitě bylo možné vybrat jiný produkt z řady reflexních materiálů, který je určen ke komerční grafice.

hruza, objednal sem suchy zip a prisla jen jedna strana...co to je...co mam delat z jednou stranou zipu :D ste se asi prastily do hlavy ne

Reakce obchodu G3

Dobrý den, pokud Vám přišla pouze jedna strana suchého zipu, znamená to, že jste si pouze jednu stranu objednal. U každého produktu který potřebuje protikus je tučně uvedeno, jaký protikus je potřeba koupit ke správnému použití.

• Termín dodání.