naposled

• došlo špatné zboží, na reklamaci se dosud nikdo neozval

Zatím špatný -na reklamaci se dosud nikdo neozval

• Objednáno 14. 8., uhrazeno, dnes, 18. 9. ticho po pěšině. Jsem bez zboží i bez peněz :)

Už při nakupování potíže s košíkem, množství se tam upravovalo samo. Po 14 dnech telefonát, jak dlouhé chci rámy. Přes to, že jsem do poznámky uvedla požadované rozměry oken, stejně jsem si musela pro přepravu spočítat délku sama. Ač jsem nechtěla nařezat, stejně byla požadována platba předem. Po zaplacení se mi nikdo neozval a zboží, po více jak měsíci, není doručeno. :((

Zboží - tapeta, má úplně jinou barvu (o několik řádů tmavší) než je deklarovaná a vyfocená v e-shopu.

• Objednáte si fototapetu dub Sonoma a on vám přijde jiný dub.Na e-mail neodpovídají,po telefonu žádná domluva.Neochotná paní vás odpálkuje,že tapeta není nikdy stejná.Tím že jsem chtěla jen 2 m,tak to nemohou reklamovat.Jen celou roli.Takto se vydělává

Jsou to podvodníci.Objednáte černou a zašlou bílou

• žádná
    • Drahá doprava - není možnost zvolit levnější dodání podle velikosti zásilky
    • Bylo dodáno jiné zboží než zobrazené na web stránkách
    • Na emaily neodpovídají
    • Při volání na tel. číslo uvedené na web stránkách s reklamací - odkáží vás na tel. číslo, které nikdo nebere a nikdo nezavolá zpátky

Zásadně nedoporučuji.

Tapeta neodpovídá tomu co jsem si podle obrázku objednala, ani vizuelně, ani barevně. Už nikdy více!

Zbozi sice objednano o 1.1. nicmene bylo uvedeno ze je skladem a doruceni do 4 dnu. Po tydnu telefon ze zbozi neni skladem...

• Hezký sortiment.
    • Nulová komunikace. Na dotazy nereagují.

Kdo chce jenom objednat zboží, tak tomu by to mohlo stačit.
    Pokud se ovšem chcete na něco dotázat (po převzetí zboží) nebo alespoň něco vykomunikovat přes mail, tak máte smůlu, neboť komunikace=0.

Zboží mělo dorazit do 2-3 pracovních dnů. Už je to 14 dni a zboží nikde. Peníze měli ihned na úctě. Po 14 dnech tapety ani peníze nemám

• objednáno 7.4. rovněž i zaplaceno, od té doby naprostá nula ze strany obchodu. Žádný email, telefon ani reakce na mou snahu o komunikaci.

Já nemohu doporučit,fotozávěs sice dorazil ,ale s vadami.když jsem psala co stím? Nebyla mi doposud napsána ani odpověď...Závěs za takovou cenu,by měl být bez vady..dle mého.Komunikace a odezva žádná nedoporučuji:-((

• zboží nebylo to co jsem chtěl bylo vráceno adresátovi avšak peníze mi nevrátily ani se mnou nikdo nekomunikuje i když jsem psal výzvu nespolehlivá firma

Objednala jsem zboží a obchod během dvou dnů odeslal, ale přepravce se kterým má eshop smlouvu balíček ztratil. Volala jsem na kontakt, který má eshop fototapety uvedený na webu, ale nikdo mi to nebral... napsala jsem email, že se asi zásilka ztratila jestli by mohli zjistit něco více i z jejich strany, ale bez odpovědi. Do dnešního dne pátrám po zásilce.

je to docela psina, dopoledne prisel dotaznik a odpoledne vola pani ze zbozi neni a nebude. :)
    dohodli jsme se na kratsim provedeni, komunikace v pohode, duvody chapu, se zmenou nemam problem

jen by asi chtelo doladit posilani dotazniku az po dokonceni obchodu (asi problem Heureky)

kvuliva stale probihajici zakazce zatim hodnotim jak hodnotim

• Hezký obchod v Bystřici
    • Komunikace a přístup k zákazníkovi tragédie

Transakce sice proběhla v pořádku, ALE...
    Jakožto laik jsem chtěl od nich poradit, k čemuž jsem využil formulář 'poznámka k objednávce'. Chtěl jsem vědět, zda mnou objednané díly jsou dostačující pro složení funiční sítě proti hmyzu. Neodpověděli. Samozřejmě, že dostačující nebyly, a tak jsem jel do Bystřice zbytečně a chybějící díl jsem pak složitě a dráž sháněl v Brně... navíc o informaci o přípravě zásilky k vyzvednutí jsem se musel po dvou týdnech sám připomenout a lhali, že mě sami telefonicky kontaktovali. Na mailový dotaz o stavu zásilky též neodpověděli. PR a celkově přístup ke komunikaci zoufalý. Pokud zákaznící a jejich přání pana podnikatele obtěžují, nemá podnikat.

Nemožnost platit kartou mě v dnešní době mě docela překvapila. Chtěl jsem proto změnit způsob úhrady na dobírku. Využil jsem proto kontaktní formulář na stránkách, ale odpověď bohužel žádná.

• Objednala jsem zboží, u kterého bylo označení dodání 5-7 dní. Platit jsem chtěla předem převodem. Do teď (více než 10 dní), jsem nedostala žádné pokyny, ani nic obdobného. Za celou dobu přišel jen jeden automatický email, že přijali mou objednávku.

Naprosto negativní

Dodana fototapeta ma vyrazne nizsi obrazovou kvalitu nez fototapeta od vyrobce komar. Pritom se jedna o stejny motiv, stromy & priroda.

• Zboží bylo rychle dodané
    • Místo jednoho balíčku mi zaslali omylem 2 (jeden nějaký cizí, proto jsem si jej ani nepřevzala a hned nechala zaslat zpět). Myslím, že jsou v tomto obchodě nějací zmatení.

Objednala jsem si statickou zrcadlovou fólii (alespoň takto to bylo inzerováno, že je fólie statická a dá se kdykoliv sejmout a přelepit jinam). Přišla mi fólie samolepící, která se v žádném případě nedá již sejmout a přelepit na jiné místo, neboť i přes dodržený pracovní postup (podstříkání vodou) velmi lepí a těžko se na povrchu vyrovnává. Když ji chcete sejmout a opětovně nalepit, je již poškozena a už ji nikdy nevyrovnáte tak jak by měla být, a na povrchu, na kterém byla nalepena, po sejmutí zanechává šedé fleky. Již bych si tuto fólii nikdy neobjednala. A píší, že je pro vnitřní použití, ale není to pravda, pro zrcadlový efekt, aby bylo vidět ven a ne dovnitř, je třeba fólii nalepit zvenku (jinak to dle lepícího efektu na zaslané fólii ani nelze).