• The item arrived damaged. I went to the little shop Foto.cz has at Smichovske Nadrazi - Praha 5 to return the item. The lady refused to return the money, only offered to fix the item. She said by law I can't return the item (???) and made me sign a "reklamace" where she wrote the item was used (pouzivany) instead of the truth, damaged (poskozeny).

- Do NOT buy from Foto.cz.
    - The item arrived damaged. The telescopic handle of the luggage was not working properly.
    - The lady at the FOTO.CZ shop located at Smichovske Nadrazi was unprofessional, filling wrongly the form. She forced me to sign the item was used (pouzivany) when clearly I never used it, was just damaged (poskozeny).
    - Foto.cz -against the law apparently- refused to return the money, only offered to fix the item, which would take "up to a month".
    - I'm a professional photographer and I need to focus on my work, I can't wait a month until this is fixed. (Right away I went to Megapixel, bought a new item, no hassle, and they kinky informed me there's a law that gives me time to return items after purchase).

Dear customer,

thank you for your purchase. Yes, the law says you can return items after purchase. But the law also says we have 14 days for sending the money back to you. The suitcase was returned damaged it needs to be checked. We handle your request priority. Thank you for your understanding.

Best regars
    Team Foto.cz
    [email protected]

• Originální krabice byla rozbalena, po dotazu proč je porušena originální pečeť, mi prodavačka sdělila, že jste museli zboží zkontrolovat. Proč jste tak neučinili, když jsem zboží přebíral? Mohlo jít o vrácené zboží, případně opravené po reklamaci.

Vzhledem k výše uvedenému nedoporučuji.

Vážený zákazníku,
    děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu, která je pro nás velmi důležitá.. Fotoaparáty skutečně namátkou kontrolujeme, zda je balení kompletní. Jednalo se o zcela nový kus.

• Lže

Zboží jsem objednal a po pár hodinách mi přišel mail, že objednávku stornují, protože měli uvedenu "špatnou" cenu. A pokud chci, mohu si to u nich koupit za cenu zhruba šestinásobnou! Doufám jen, že podobných e-shopů bude ubývat, protože tento jejich přístup je tragický a až podvodný. Foto.cz nikdy více.

Vážený zákazníku,
    mrzí nás komplikace u Vaší objednávky a mohu Vás ujistit, že se jednalo o zcela nestandardní situaci.

U Vámi objednaného produktu se skutečně vyskytla chyba a produkt se zobrazil za zcela nesmyslnou cenu. K těmto chybám by nemělo docházet a jednalo se o výjimečnou situaci, za kterou jsme se jako slušný internetový obchod omluvili a poskytli Vám zboží za bezkonkurenční cenu se slevou 2000 Kč. Tato nabídka stále trvá a to i na jiný produkt v podobné cenové relaci z naší nabídky.

[email protected]

Pokud si objednám zboží po internetu, čekám, že prodávající má přehled o tom co má a nemá na skladu či zarezervováno. Podání zprávy po 4 dnech od objednání, že mi zboží nemohou dodat je u internetového obchodu celkem tragické a naprosto neprofesionální. Poté co jsem objednal zboží v jiném obchodě za stejnou cenu mi přišlo do 24 hodin!

Vážený zákazníku,
    omlouváme se Vám za komplikace u Vašeho nákupu. Jako způsob platby jste zvolil splátkový prodej ESSOX a z tohoto důvodu došlo k prodloužení doby doručení.

[email protected]

• V e-shopu obchod inzeruje zboží, které nemá. Vytvoří objednávku a druhý den Vám ji stornuje.

Vážený zákazníku,

velice nás mrzí Vaše nespokojenost, jednalo se o výjimečné zrušení objednávky. Vámi objednaný fotoaparát byl výprodejový kus a nešlo jej doobjednat. Byla Vám však nabídnuta sleva na kterékoliv zboží z naší nabídky, která je stále aktuální a můžete nás i nadále kontaktovat.

Váš Tým eshop Foto.cz

• Rychlost dodání.
    • Nenabídli mi žádnou slevu, ani pro příští nákup.

Prostě jsem zboží vyhledal přes Heureku o rozhodl jsem se pro tento obchod.

Reakce obchodu Foto.cz

mrzí nás Vaše nespokojenost. Na základě Vaší žádosti jsme se Vám snažili vyjít maximálně vstříc. Bohužel Vaše nadstandardní požadavky pro nás byly neakceptovatelné. Řadíme se mezi eshopy s dobrou cenou i kvalitními službami.

Foto.cz

• slibují skladem něco , co nemají a pak objednávku stornují s odůvodněním ,že již nezbyl kus.

absolutně žádná snaha o kompenzaci např.slevový kupon nebo sleva na novější model.
    První nákup = poslední nákup

Reakce obchodu Foto.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Mrzí nás, že jsem zklamali Váší důvěru v náš obchod. Jakmile jsme zjistili, že nestačíme objednávku pokrýt, ihned jsme Vás o této skutečnosti informovali s omluvou. Za vzniklé komplikace se ještě jednou omlouváme.

Foto.cz

• Poslali něco jiného než jsem objednal!
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Cena, odbornost.
    • Oteviraci doba/lokace pobocky k vyzvednuti, nevstricny pristup.

• svévolně ruší uzavřené smlouvy

• Naprosto neprofesionální jednání!

• nevim
    • popis zboí neodpovídá skutečnosti

klame zákazníka

• Rychlost vyřízení objednávky a odběru zboží.
    • Umístění provozovny v odpuzujícím prostředí podchodu mezi nádražím a metrem.

Vzhledem k umístění na nádraží je provozovna možná vhodná pro nákup zapomenutých drobných položek na poslední chvíli, pokud jsou ovšem v přímém prodeji.

• Velmi dobré ceny
    • Otevírací doba není do 18:30, jak je uvedeno na dveřích prodejny. V 18:28 je prodejna zcela opuštěna, ani se nelze dovolat na telefonní číslo uvedené na dveřích prodejny

- nejlepší cena na thu
    - peníze z účtu cestují do obchodu 3 pracovní dny!
    - v 18:28 si nelze zboží vyzvednout v prodejně, která má být otevřena do 18:30

Reakce obchodu Foto.cz

velice nás mrzí Vaše nespokojenost, určitě se jednalo o ojedinělý případ. Prodejna bude na základě Vaší stížnosti upozorněna.

Tým Foto.cz

• Neserioznost. Pošlo poškozené zbožoží.

Neobjednávat !

• obchod se těžko hledá já osobně jsem ho hledal min.25minut

podprůměrný

• pozdní dodávka, špatný způsob platby za zboží

nedoporučuji

Vážený Zákazníku,

Velice nás mrzí Vaše nespokojenost. Každému nakupujícímu doporučujeme překontrolovat objednávku před jejím potvrzení. Minimalizuje se tak možnost chybně zvoleného způsobu dodání nebo platby. V případě již vytvořené chybné objednávky, velice rádi chybu opravíme na základě zaslaného emailu zákazníka a nebo i po telefonické dohodě.

S přáním krásného dne

Kateřina Nohavová
    Manažerka internetového prodeje
    Email: [email protected]

• ceny
    • rychlá doprava
    • stativu chyběla náhradní hlava