• Obchod e špatnej .Čekam 30 dni na reklamaci.Dnes tam volav voni źiknuli treba čekat 30 dni nevim na co.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Bylo dodáno odlišné tričko, než bylo v nabídce na webu. Místo deklarované stylové výšivky s rokem vzniku klubu, mělo ve stejném místě přilepený plastově vypadající emblém BARCA.

Reakce obchodu Fotbalfans

Dobrý den, děkujeme za Váš čas a napsání recenze. Zároveň děkujeme za upozornění, tričko je opravdu mírně odlišné za což se velmi omlouváme. Zakládáme si však na rychlém řešení reklamací, stačilo tedy jen zavolat či napsat a bez nutnosti chodit na poštu bychom reklamaci vyřešili.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Tři týdny dodání a neustálé urgování zásilky ač podle nabídky zboží bylo na skladě.Když jsem tam volal nejprve pán se omlouval že zboží není po týdnu jsem volal znovu a to zase paní říkala že zboží odešle.Nestalo se Až po dalším týdnu korespondence s obchodem paní odepsala že zboží už odeslala.No nakonec zboží přišlo ale celkově po třech týdnech a po stálé komunikaci s obchodem.Malé plus bylo že komunikace byla s pánem i paní byla příjemná.

Reakce obchodu Fotbalfans

Zákazník si spletl eshop a napsal nám komentář k jinému eshopu. Od nás bylo zboží doručeno do druhého dne :)

Bohužel nesedí velikosti , objednala jsem synovi tričko které mělo být velikosti na 11 let a přišlo mi tričko tak cca na 4 roky . Bohužel větší už ani neměli a vzhledem k postovnemu by se mi ani nevyplatilo vracet . Tričko jsem darovala ale syn byl bohužel sklamany .

Reakce obchodu Fotbalfans

Děkujeme za Váš komentář. Objednáno bylo tričko ve velikosti: 134 (8.let). Takto přesně uvádíme tuto velikost i v našem eshopu. Tričko dle svých rozměrů zcela odpovídá tričkům jiných výrobců ve velikosti 134. Pokud si zákazník není jistý výběrem velikosti, rádi mu daný produkt přeměříme.

Ačkoliv bylo uvedeno Zboží skladem a ůhrada převedena z účtu předem, zboží nedorazilo. Po urgenci mi bylo "vysvětleno", že zboží vlastně skladem nebylo a na budu muset minimálně další týden čekat.

Reakce obchodu Fotbalfans

Dobrý den, děkujeme za napsání recenze.
    Veškeré zboží máme skladem , nicméně u jedné Vámi objednané položky (penál Real Madrid) jsme objevili chybu potisku a proto nebylo možné odeslat objednávku kompletní ihned jak bývá zvykem. Tuto informaci jste se dozvěděla ihned a nic jste nenamítala, že Vám bude objednávka doposlána později. Zboží jste obdržela 18.srpna (8 pracovních dnů od obdržení platby)