Rychlé doručení, dobrá cena, kvalitní výrobek.

Dobrý den, Veroniko,
    na kvalitu našich výrobků se můžete 100% spolehnout. Prodáváme totiž výhradně originální ND značky Ford :-)

Děkujeme a budeme se těšit na Váš další nákup.
    Za Fordshop.cz David

• Termíny dodání
    • Snaha komunikovat a řešit případné problémy

Dobrý den, Aloisi,
    děkujeme za Vaši reakci a hodnocení, které je pro nás velmi důležité ! Jsme rádi, že jste byl spokojen.

Přejeme hezký den !
    Za Fordshop.cz David

• Sortiment Ford
    • Neseriozní eshop. Při objednávce zboží jsem telefonicky ověřoval dostupnost. Bylo mi potvrzeno, že objednané zboží je skladem a že bude odesláno v den objednání. Následující den po telefonickém dotazu bylo sděleno, že zboží odesláno nebylo. Protože nebylo skladem. Nikdo nezavolal, že odesláno nebylo a to znameno ztracenou část mého času i servisu a zvýšené náklady. Při dalším telefonátu pracovnice eshopu sdělila, že jednu z náplní nemohou dodat, ale mohou ji odlít ze sudu. A že poskytnou slevu. Zároveň přislíbila mírnou kompenzaci za způsobené problémy. Vyrozuměl jsem, že nebude fakturována doprava (náklad pod 100Kč). Poté co jsem se opakovaně ujistil, zboží bylo odesláno. Placeno bylo již při objednávce kartou. Rozdíl v ceně odlévané náplně a odečet dopravy, který celkově objednávku zlevnil však eshop nevrátil, stejně jako k balíku nepřiložili fakturu a ani ji neposlali e-mailem. Dále při objednávce byly nabídnuty tři dárky. Dorazily dva, omalovánka a popruh na klíče na krk s karabinkou, na kterou se klíč od auta nedá připnout. Objednané zboprostě zkazilo náladu.ží v podstatě dorazilo. Ale pozdě, čím vznikly vícenáklady. A jednání eshopu

Dobrý sortiment, ale žádná spolehlivost. A ani snaha zpackanou věc napravit. Naopak, když došlo ke zlevnění už zaplacené objednávky, dlužné peníze si ponechali. Nedodali daňový doklad. Pokud to bude možné, dalším objednávkám u nich se raději vyhneme.

Vážený zákazníku,

Vaše zkušenost nás velice mrzí a rádi bychom se Vám tímto ještě jednou upřímně omluvili. Ačkoliv se snažíme, aby vše fungovalo na 100 %, čas od času se to zkrátka nepodaří.

Brzdová kapalina, kterou jste si objednal, měla bohužel poškozený obal, tudíž nemohlo dojít k jejímu odeslání. Na základě předchozí telefonické domluvy s Vámi byla následující den brzdová kapalina odlita z většího sudu a odeslána. Na brzdovou kapalinu Vám také dle domluvy byla poskytnuta finanční kompenzace ve výši 20 %. Kompenzaci v hodnotě 94 Kč jsme obratem odeslali na Váš účet.
    Faktury i veškeré další doklady jsou odesílány automaticky našim systémem. Pokud je to možné, zkuste se, prosím, ještě jednou podívat do historie e-mailu, zda faktura někam nezapadla, třeba do spamu. V opačném případě Vám ji samozřejmě obratem opětovně pošleme a pokusíme se zjistit, co se stalo.
    K objednávce v určité hodnotě si zákazník může vybrat jeden ze tří dárků, ve Vašem případě se jednalo o omalovánky. K objednávce jsme jakou malou kompenzaci za způsobené komplikace navíc přiložili i klíčenku se 100% slevou.

V každém případě ještě jednou děkujeme za pochopení, trpělivost a pro nás velmi důležitou zpětnou vazbu, která nám pomáhá identifikovat slabiny a zapracovat na jejich odstranění.
    Dejte nám prosím vědět, zda už se Vám finanční kompenzace na účtu objevila, a jestli se fakturu podařilo v e-mailu najít. Pokud něco z toho stále není v pořádku, budeme to obratem řešit.

Milý Vašku,

děkujeme za pozitivní hodnocení. Máme z něj radost.

Za Fordshop.cz Petra

Opět na jedničku. Vybrané zboží prověřili na základě VIN a odeslali obratem, takže do 48 hodin od identifikaci potřeby jsem měl namontováno. Děkuji.

Hezký den, vážený zákazníku,

děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. Velice nás potěšila :-).

• Dobré ceny, spolehlivost, rychlost

Milý zákazníku,

děkujeme za pozitivní hodnocení a zpětnou vazbu.

Za Fordshop.cz Petra

• Rychlé dodaní, díly skladem, skvělá komunikace

Rychlé dodaní a hodně dílu skladem. Skvěla komunikace a podpora v případě, že potřebujete pomoc s výběrem. Na zaklade VIN vám nabídnou díl, který je přesně pro váš vůz. Akční ceny dílu. Originální díly jsou v akcích někdy levnější než nějaká druhovýroba. Zajím jsem s obchodem velice spokojen a mohu jen doporučit.

Milý Romane,

moc děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojen a těšíme se na Váš příští nákup.

předražený nákup,jinde jsou levnější

Milý zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Nicméně na našem e-shopu najdete originální náhradní díly značky Ford, u kterých je přirozeně cena vyšší, než u levnějších no name náhrad. Kolegyně navíc podle VIN kódu může prověřit, že potřebný díl je opravdu vhodný pro vaše auto, takže máte vždy jistotu, že u nás nakoupíte správně a cena dílu bude v odpovídající kvalitě. Pokud vám cena nevyhovuje, můžete se samozřejmě obrátit na jiného prodejce, případně počkat, zda požadované zboží nebudeme mít časem v akci.

Přejeme hezký den.

spokojenost

Milý Pepe,

děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen.

• Rychlost doručení

Hezký den Radku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Udělalo nám radost.

• Rychlost, ochota, spolehlivost

Vážený zákazníku,

velice děkujeme za kladné hodnocení.

• Originální zboží Ford
    • Rychlé předání dopravci
    • Poměrně velký katalog dílů i pro starší modely

Milý zákazníku,

moc děkujeme za kladnou zpětnou vazbu. V případě potřeby jsme tady pro Vás.

Vše OK

Vážený zákazníku,

děkujeme za pozitivní hodnocení.

Za Fordshop.cz Petra

• Výborná komunikace s paní, pomohla mi upravit objednávku, vše ok.

Hezký den, milý zákazníku,

jsme rádi, že nákup u nás proběhl podle Vašich představ a věříme, že si na nás v budoucnu v případě potřeby opět vzpomenete.

Za Fordshop.cz Petra

Nákup bez výhrad, doporučuji.

Vážený zákazníku,

děkujeme za hodnocení i doporučení. Udělalo nám radost! :-)

Za Fordshop.cz Petra

Vše proběhlo rychle a v pořádku.

Hezký den, Jaromíre,

děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu.

• prehledny shop
    • rychle doruceni

Vážený zákazníku,

těší nás, že jste byl s nákupem na našem e-shopu spokojen a děkujeme za hodnocení.

• pohodlí

Milý zákazníku,

děkujeme za pozitivní hodnocení. Udělalo nám velikou radost.

Za Fordshop.cz Petra

Poprvé a velmi rychle vyřízení objednávky

Hezký den, milý zákazníku,

děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že nákup proběhl podle Vašich představ a věříme, že se na nás v případě potřeby opět obrátíte.

• sežene zboží, cena

Hezký den Viktore,

děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. Moc si toho vážíme.