Rychlé dodání, vše v pořádku

• Stejné zboží jako oficální Ford za nižší cenu.

Nakoupil jsem příslušenství Ford střešní příčníky. Stejné zboží, jako prodává oficiálně Ford na svých stránkách, ale levnější. Velká ochota při komunikaci a ověřování kompaktnosti dílů podle VIN.

• vše ok

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Přehledný eshop

• Komunikace a příjemný přístup

Objednané zboží bylo rychle doručeno, obzvláště v předvánočním čase. Tedy palec nahoru.

Nakupuji příležitostně, ale vždy vše ok. Pouze bych u triček přivítala velikostní tabulky.

Rychlost

• vše ok

předpisy pro provoz a údržbu, které jsou součástí záručního listu, jsou na úplně jiný typ baterií

• Komunikace, rychlost dodání

Obchod ,jako takový-vše OK. Ale objednané zboží,PE zátka na nádobku ostřikovaců o prúměru cca 35mm v ceně 180 Kč, to je řádný úlet !!

• Supr rychlost a jednání

Naprosto spokojený

• Velký výběr, rychlé dodání

K nákupu doporučuji, vše ok.

• Zadal jsem popis dílu, byl mi poslán odkaz s cenou, pak bylo snadné objednat

• Originální nd a doplňky
    • Možnost bezplatné kontroly správnosti dílu pro konkrétní model vozu
    • Rychlé vyřízení objednávky

Opravdu mě překvapila cena.

Reakce obchodu Fordshop.cz

Vaše reakce nás mrzí a upřímně řečeno nevíme, jak takovému hodnocení zabránit. U všech produktů u nás na webu uvádíme jeho cenu. Z tohoto důvodu si myslíme, že pokud si zákazník dané zboží u nás na webu sám vybere, vloží jej do košíku a dokončí objednávku, nemůže být poté cenou překvapen. Vámi zakoupená žárovka byla navíc v 64% slevě za 100,- Kč. Stejnou částku poté tvořila doprava a platba dobírkou - zde jste mohl ušetřit například zvolením způsobu platby převodním příkazem nebo platební kartou online.

Věříme, že Vás při příští objednávce cenou opět překvapíme, tentokrát však mile ! :)

Děkujeme a přejeme hezký den
    Tým Fordshop.cz

• Rychlé dodání, kvalitní zabalení, skvělá komunikace a velký výběr sortimentu.

Obchod Fordshop.cz rozhodně doporučuji všem ostatním kupujícím.

Na telefonický hovor s paní, která mi poradila i ohledně velikosti středových krytek na alu. disky 17" pro Ford Mondeo, včetně senzorů tlaku v pneumatikách, objednal jsem a do dvou dnů bylo na mé adrese, SUPER !

Reakce obchodu Fordshop.cz

Dobrý den, Zdeňku,
    mockrát Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a jsme rádi, že jste byl s našimi službami spokojen.
    Na viděnou u dalšího nákupu ! :-)
    Za Fordshop.cz David