Zboží došlo velice špinavé, takže jsem to musel vše umýt jarem v teplé vodě. Nechápu jak zboží skladuji. Už si tam nic neobjednam.

• Krabička přišla bez originálního celofánu, viditelně se do ní někdo dobýval, možná se i do ní podíval a pak to znovu zalepil. Hlavně to je dárek vnoučkovi k narozeninám, tak uvidíme až to rozbalí.

• Není možné se dovolat, pouze automat. Komunikace pouze emailem ATA z jejich strany docela vazne. Není mozne změnit doručení.

Velmi dlouha dodaci lhuta. Ve stejne dobe jsem u jinych eshopu udelala 4 dalsi objednavky. Vsechno uz mam davno doma, je tato mi chybi

• RYCHLÁ,DODÁVKA ZBOŽÍ V POŘADKU

ŠPATNÁ KOMUNIKACE S OBCHODEM,

• Vrátili peníze za nedodané zboží.
    • Zboží jsem zaplatil převodem. Objednávka proběhla. Proč obchod nabízí co není schopen dodat? Objednávku zrušili, že nejsiu schopni dodat.
    • nulova komunikace

NEDOPORUČUJI

• kompletně v němčině

stavebnice, která má vzdělávací charakter má obsáhlý a pěkný návod, ale v němčině. V obchodě o tom ani slovo !!!!! Česky nikde ani slovo!!!!!

• Není český návod, prý si ho má zákazník sehnat sám.
  • Past na myši aj.hlodavce je nabízena pod názvem"Past na hmyz".
    Výrobek je nekvalitní, nedrží nastražen, sám se spouští.
    Jeho kvalita rozhodně neodpovídá jeho ceně.

Zbozi nedodano, zadna komunikace

• Spatna komunikace

Po 5-ti dnech obchod zrušil objednávku.

Zaslání jiného zboží, reklamaci nelze řešit telefonicky, na emailovou reklamaci již druhý den žádná odpověď.

Po 8dnech,žádná správa o doručení zásilky.

• Před 3 lety jsem si zde zboží objednávala na dobírku a vše bylo v pořádku. Proto jsem nyní využila jejich akci, která mě bohužel zklamala.
    • Obchod nabízel dopravu zdarma po úhradě zboží předem. Nabídku jsem využila, ovšem obchod objednávku zrušil, s tím, že zboží není skladem (ovšem až po mé urgenci), nyní čekám na vrácení peněz.

Jsem zklamaná z aktuální objednávky, obchod jinak nebude špatný, zboží mají zajímavé, kdybych v minulosti již služby nevyužila, tak bych nyní znovu neobjednávala. Chápu, že před vánoci nabízí zvýhodněné nabídky, ale patrně nezvládá vše zajistit. Obchod mi objednávku zrušil z důvodu, že zboží již není skladem, za což se omluvil. Věřím, že i vrácení peněz proběhne v pořádku.

neuznali omyl a nevzali zboží zpět

Reakce obchodu Fonetip.cz

objednali jste si zboží na firmu (rozhodující je uvedení DIČ) a v tomto případě nenařizuje zákon povinnost prodávajícího přijmout zboží zpět a vyřídit tak odstoupení od kupní smlouvy do 14dnů. To se vztahuje pouze na fyzické osoby.
    Vzhledem k tomu, že výrobek byl objednán pouze pro Vaši firmu, balíček jsme vrátili zpět.
    Děkujeme za pochopení, tým FONETIP.CZ

• nevím o žádné výhodě
    • inzeruje neustále v nabídce termostatickou hlavici a když jsem si ji objednal, tak mi bylo sděleno, že není ani nebude ale v nabídce je pořád

Reakce obchodu Fonetip.cz

velice nás mrzí Vaše špatná zkušenost s naším obchodem.
    Počet kusů jednotlivého zboží se odvíjí od aktuálního stavu našeho skladu a skladu dodavatele.
    Pokud se na jedno zboží vytvoří více objednávek v dané chvíli, stane se, že se rychle vyprodá.
    Poté musíme bohužel pouze stornovat zakázky a informovat zákazníky.
    Omlouváme se.
    Pěkný den, tým FONETIP

• Zvonek ma dávat asi 82 dB, ve skutečnosti je to drbátko na koule 20 dB. Že je to německý výrobek, tak to Němci hodně klesly. Vracet se to nevyplatí, zbytečné finance za dopravu.

Nedoporučuji, jsem velice nespokojen.

Reakce obchodu Fonetip.cz

velice nás mrzí Vaše špatná zkušenost. Bohužel neovlivníme kvalitu zboží od dodavatele.
    pěkný den, tým Fonetip.cz

Bohužel u produktu nebylo nikde uvedeno že je v německém standardu schuko, takže bez redukce nepoužitelný v česku. Takto zásadní informaci bych na produktu čekal uvedenou.

Reakce obchodu Fonetip.cz

velice nás mrzí Vaše špatná zkušenost. Omlouváme se, informaci jsme doplnili.
    Věříme, že příště se nám podaří udělat lepší dojem a dostaneme od vás pozitivnější recenzi.
    Pěkný den, tým FONETIP.CZ