Zboží ani po týdnu nedorazilo a na telefonní číslo se nelze dovolat.

• nedostatečná zpětná kontrola objednávek

objednáno 1ks GATORADE lahev 32oz 0,9L s uzávěrem + 1ks hokejový uzávěr....doručeno 1ks lahve + 2 obyčejný uzávěry a žádný hokejový uzávěr s dlouhým "sosákem"

• dlouhá doba dodání
    • některé zboží je nabízeno jako dostupné, ale není nikde skladem a bude po emailové dohodě vyměněno za jiné a pak je stejně stále dostupné na eshopu
    • špatná komunikace

• Chaotická komunikace

Po objednávce mi bylo sděleno, že florbalku již nemaji skladem.
    A ještě mi přijde dotazník jak jsem byl spokojený s nakupem.

Obchod dava slevu na cely sortiment ale kdyz neco nemaji skladem a je doba dodani par dni tak nejednaji fer a nedaji slevu kdyz jim zbozi dorazi...

Dobrý den, Milane,

sleva byla jasně avizována a nabízena na sortiment SKLADEM, což nebyl případ Vámi objednaných artiklů.

Děkujeme za pochopení.

FlorbalObchod.cz

Zatím žádná odezva od nákupu!

• Zboží stále nedorazilo, takže jsem nespokojená

• poté co přijde email, že obdrželi vaši objednávku už žádná další reakce.
    • telefon nedostupný
    • buďte velmi opatrní.

Reakce obchodu Florbalobchod.cz

Pane Lengharte, děkujeme za Vaši recenzi.

Bohužel musím říct, že to, co píšete není pravda.

O tom, že Vámi objednaná hokejka již bohužel není dostupná, a to ani u výhradního zastoupení značky v ČR jsme Vás informovali e-mailem hned druhý den po obdržení Vaší objednávky.

V naší firmě opravdu není! zvykem neinformovat zákazníka.

Ať se Vám daří.

S pozdravem,

Team Florbalobchod.cz

Zboží které jsem zakoupila bylo zabaleno v krabici, která byla plná nějakých třpytek, zřejmě po vánoční dekoraci, a ty byly zapadané i do zboží, přestože bylo v pytlíku, nebylo řádně zalepené. Celou hodinu jsem od toho zboží čistila, abych ho mohla použít jako dárek, byla jsem rozhořčená.

Po prvním použití hůl na florbal praskla, když jsem telefonoval do obchodu, okamžitě reklamaci odmítli s tím, že jsem neprokázal výrobní vadu. Zboží jsem dne 23.10.2012 odeslal k reklamaci, dodnes nemám žádnou reakci obchodu.

Reakce obchodu Florbalobchod.cz

Vážený pane Weigu, to že se Vám při prvním hraní zlomila hokejka nás samozřejmě mrží, ale opravdu to není chyba našeho obchodu, to mi věřte. Vaši reklamaci jsme ihned po jejím obdržení přeposlali k odbornému posouzení do firmy SALMING ČR. Více toho pro Vás opravdu v tuhle chvíli udělat nemůžeme. Díky za pochopení, Petr Malzer, Florbalobchod.cz

• Doba dodání

Místo sady míčků za nákup nad 2000 Kč jsem obdržel flašku