• Zboží došlo rozbalené

Zboží jsme zatím nepoužívali, takže nevím jestli je v pořádku, ale co se mi nelíbí nejvíc je že to došlo rozbalené. V obchodních podmínkách je napsané že můžete vrátit zboží pokud bylo nerozbalene, ale tohle už rozbalené bylo.
    Jediné doufám že to nikdo před námi nepoužíval.
    Celkově nepříjemný pocit z toho mám.

Reakce obchodu FLAGRANTI

právě se k nám dostala vaše recenze. K situaci, kterou popisujete, by určitě nemělo dojít. Nevíme, na základě čeho usuzujete, že byl produkt rozbalen. Nicméně můžeme vám garantovat, že použit nebyl. Co se týče výrobce, jehož produkt jste si objednali, jejich krabičky nejsou zapečetěny ani jinak zafóliovány, jako tomu je u jiných značek. Z vlastní zkušenosti víme, že jejich silikon je unikátní, protože je strukturovaný tak, aby na něm vydržel lubrikant co nejdéle. To sebou nese ale i druhý efekt- zachytávají se na něm velmi snadno částečky prachu, které mohou na produktu ulpívat už z výroby. Proto produkt může působit dojmem, že už byl dříve otevřen. Nejenom proto doporučujeme vždy před prvním použitím produkt omýt teplou vodou s jemným neagresivním mýdlem a následně dezinfikovat sprejem na erotické pomůcky.
    Pokud jste ale přesvědčen, že došlo k pochybení z naší strany, rádi přijmeme produkt zpět a zašleme vám obratem nový. V tom případě nás prosím kontaktujte na zákaznické lince nebo mailu [email protected]
    Děkujeme za pochopení

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• U zakoupeného výrobku je návod k obsluze, jak přístroj dobít přes USB, pouze v cizím jazyce.

Reakce obchodu FLAGRANTI

jelikož jste si objednala zboží, u kterého nemůžeme porušit obal a návod k obsluze v češtině vám tam přikládat, dáváme si opravdu záležet na tom, aby byl popisek dostatečně jasný a výstižný a měla jste všechny potřebné informace srozumitelně popsány. Co se týče nabíjení, je u produktu přiložen kabel, který se zasune do otvoru na spodní straně vibrátoru. Pokud byste si nebyla jistá, k dispozici je naše zákaznické oddělení, kde vám rádi pomohou. Mrzí nás, že jsme vás nepřesvědčili rychlostí, kdy jste produkt měla doma hned druhý den od objednání, ani diskrétní balení či dárek. Doufáme, že příště budete při nákupu spokojenější.
    Děkujeme a přejeme krásný den.

tým FLAGRANTI.cz

Není přiložen český návod, v zásilkovně měli problém při placení - nedostatek drobných peněz!!!!!

Reakce obchodu FLAGRANTI

velmi nás mrzí, že nebylo vše dle vašich představ, nicméně z naší strany proběhlo vše v pořádku. Objednávku jsme odeslali ani ne do 24 hodin a bohužel, nastavení jednotlivých poboček výdejních míst ovlivnit neumíme.
    Co se týče návodu, abychom to zákazníkům co nejvíce zjednodušili, podrobný návod najdete na našich stránkách u každého produktu. Zároveň je způsob ovládání popsán přímo v popisku u produktu.
    Děkujeme za pochopení a doufáme, že vám produkt alespoň bude dobře sloužit.

Tým FLAGRANTI

• Nerelevantní příspěvek byl odstraněn. Nejedná se o hodnocení obchodu.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Zboží bylo uvedené jako pro začátečníky a opak byl pravdou!!!! Špatný popis zboží. Menstruační kalíšek je mi na nic, mohu ho vyhodit. Obchod reklamace nepřijímá.

Nedoporučuji

Dobrý den Niko,

menstruační kalíšky, které jste si objednala jsou ve dvou velikostech v balení, proto je vhodný pro dívky i zralé ženy, nebo je možné je kombinovat v průběhu cyklu. Nejsme si vědomi, že bychom měli u zboží chybný popis, ale určitě si informace ještě projdeme.
    Máte však pravdu, že zboží, které jste vyzkoušela, opravdu nelze vrátit jako reklamaci. Pokud si objednáte krém nebo kosmetiku, také není možnost ji vrátit jenom proto, že na ni vaše pleť nereaguje tak, jak jste očekávala. Vrátit lze pouze nerozbalené zboží, reklamovat můžete zboží vadné či poškozené.
    Mrzí nás, že váš výběr nebyl nejšťastnější, ale nemyslíme si, že je to důvod nedoporučit celý obchod. Pro zákazníky se snažíme dělat opravdu maximum.

Tým FLAGRANTI.cz

• špatně viditelné místo pro uplatnění vygenerované slevy.

Uvedená garance působení výrobku je nepravdivá, vůbec nezabírá.

Reakce obchodu FLAGRANTI

co se týče uplatnění slevy, dovolíme s i s vámi nesouhlasit. Okno máme v košíku viditelné, nemusíte nikde proklikávat a hledat, kde byste slevu mohl uplatnit. V tomto si myslím jsme velmi proklienští. A dopravu zdarma, kterou jste uplatnil, není nutné nikde zadávat, tu vám nabízíme automaticky.
    Co se týče produktu, který popisujete, je nám líto, že vám krém nefungoval dle vašich představ, nicméně v popisu nikde nemluvíme o žádné garanci ani účincích, které bychom nemohli zaručit. Jedná se o masážní krém, který je vhodný na péči o mužské přirození před i po aktu s kvalitním složením.
    Mrzí nás vaše špatné hodnocení eshopu, které jste učinil na základě zkušenosti s vámi vybraným produktem, ale to už bohužel ovlivnit neumíme.
    Takže děkujeme za váš nákup a věříme, že si příště vyberete něco, co ještě předčí vaše očekávání.

Tým FLAGRANTI.cz

• při druhé objednávce jsem počítal se slevou jako stálý zákazník s věrnostním bonusem, ale byla mě naúčtována plná cena. Při námitce na nepřiznání bonusu jsem byl upozorněn, že na to nemám nárok, protože jsem nezaškrkl při registraci políčko k odběru novinek(moje chyba). Sleva byla minimální, o to víc mne zamrzelo, že již při registraci musím dávat velký pozor na kličky a háčky. To nechci domyslet, kdybych něco reklamoval, jak by to dopadlo. Mám rád nákupy bez starostí a příště bych se asi obrátil jinam.

Reakce obchodu FLAGRANTI

mrzí nás, že to tak vnímáte. Samozřejmě bychom to mohli udělat jako jiné eshopy, že vám políčko předvyplníme, a budeme vám newslettery posílat automaticky. Ale to jsme právě nechtěli. Nechceme za vás něco předvyplňovat bez vašeho vědomí, možná je to špatný přístup a třeba si do budoucna vyhodnotíme, že i pro nás by to bylo výhodnější. Nyní je však rozhodnutí zcela na zákazníkovi.
    Co se týče reklamací, to si domyslet klidně můžete. Řešíme je obratem, nejčastěji během tří dnů, kdy reklamaci obdržíme.
    Věřte nám, že nejde o žádné kličky. Je to naopak jednoduché, slevu 5 % obdrží zákazník, který se zaregistruje a zaškrtne odběr newsletteru, slevu 10 % od nás automaticky obdrží při stejných podmínkách jakmile jeho nákupy přesáhnou částku 2500,-
    Každopádně děkujeme za podnět, ještě se nad tím zamyslíme, jak udělat systém přehlednější.
    Přejeme vám co nejméně starostí a krásný den.

• Špatný popis zboží

Reakce obchodu FLAGRANTI

mrzí nás, že jste nebyla úplně spokojená. Vzhledem k vaší objednávce jsme vše prověřili a nemyslíme si, že by nebylo zboží dostatečně popsáno. Jsou zde parametry, návod i popis, viz kopie z našich stránek. Myslíme, že výstižněji už to ani nejde. Posuďte sama prosím:
    Kdo by neznal SATISFYER? Minimálně jeden prostě musíte mít doma a pokud jej ještě nemáte, tak to musíte rychle napravit. Teď budete mít o důvod více. SATISFYER vyslyšel přání jeho uživatelů a přichází s revolučním modelem CURVY 3+ ve něžné růžové barvě, který vás ohromí množstvím funkcí, bezkonkurenčním drážděním klitorisu a rozsáhlé možnosti ovládání přes mobil. Takže pokud jste dodnes váhali, tak teď už vážně není na co čekat!
    SATISFYER CURVY 3+ je malý špičkový přístroj, který funguje na principu vtahování a vypouštění vzduchu. Takovéto tlakové vlny jemně a citlivě nasávají váš klitoris v různých intervalech, čímž dochází k té nejdokonalejší bezkontaktní stimulaci klitorisu, jakou si ani nedokážete představit. Miliony spokojených uživatelek hodnotí vakuové dráždění SATISFYERU jako nejintenzivnější a rychlé dosáhnutí velmi bouřlivých orgasmů, mnohokrát i několikanásobných. A nyní si tento luxus můžete dovolit i vy a to včetně nového ovládání přes mobilní aplikaci. Aby toho nebylo málo, kromě 11 intenzit tlakových vln vás také potěší jeho 11 vibračních režimů, nezávisle ovládaných na vlnách. Čekají vás prostě nejsmyslnější intimní chvíle, které budete milovat.
    CURVY 3+ je celý vyroben z extrémně hladkého a sametově jemného měkkého lékařského silikonu, který úžasně hladí a laská vaši pokožku a má vskutku nádherný design. Jeho širší tělo se báječně drží v ruce a je mírně zahnuté pro maximální pohodlí při manipulaci. Tlačítka pro ovládání jsou snadno dostupná a lehce hmatatelná, takže vás od vzrušujících momentů nebude nic vyrušovat. Nasaďte si poddajnou hubičku na váš poštěváček a oddejte se nekonečným vlnám vášně.
    Mobilní aplikace, která je pro vás zcela zdarma, nabízí opravdu širokou paletu využitelnosti, ať už výběr z velkého množství přednastavených režimů v knihovně, vytvoření vlastní křivky či sekvence pulzací, sdílení s ostatními uživateli, ovládání hlasem nebo propojení na dálku s telefonem partnera. Zajímavou funkcí je synchronizace hudby s pulzacemi a to z vašeho playlistu včetně možností propojení se Spotify. Lidově řečeno posloucháte svou oblíbenou muziku a v jejím rytmu budete opojně hýčkaná. Vzrušující může být i možnost chatu a videochatu. Můžete jej ovládat také pomocí chytrých hodinek. Prozatím fungují pouze s některými produkty Apple, které disponují gyroskopem. V aplikaci také vidíte stav nabití baterie.
    Jak je již u SATISFYERU zvykem, také CURVY 3+ je vodotěsný dle certifikátu IPX7, což vám nabízí vyzkoušet jej ve sprše či ve vaně, kdy vás ve spojení s teplou vodou čeká mimořádná zábava a nabíjí se pomocí přiloženého magnetického USB kabelu.
    Uvolněte se a prožijte jízdu svého života!

Ovládání je velice jednoduché. Prostřední tlačítko se symbolem power podržte po dobu 2 vteřin. Přivítá vás krátká vibrace a spustí se první nejslabší režim pulzací. Krátkými stisky stejného tlačítka přidáváte na síle vln a spodním tlačítkem je zase ubíráte. Podržte prostřední tlačítko po dobu 2 vteřin pro vypnutí vln. Pro vibrace podržte vrchní tlačítko se symbolem vlnky po dobu 2 vteřin a spustí se první režim vibrací. Krátkými stisky měníte program vibrací a při opětovném podržení tlačítka se vibrace vypnou. Obě funkce můžete zapínat, vypínat a měnit režimy nezávisle na sobě. Pro celkové restartování stačí podržet tlačítko se symbolem vlnky po dobu 10 sekund. Úspěšnost restartu je vám potvrzena 5 vibracemi.
    Stáhněte si v Google Play či App Store aplikaci s názvem Satisfyer Connect a ovládejte intuitivně svůj Satisfyer pohodlně přes mobil. Po instalaci budete mít nabídku vytvořených režimů či live control, ovládání hlasem i hudbou a po vytvoření free účtu můžete stahovat vytvořené režimy jinými uživateli a propojovat se s nimi či s partnerem přes telefon. Bluetooth spustíte podržením tlačítka power po dobu 4 vteřin.
    V případě lubrikace doporučujeme jen gely na vodní bázi, aby nedošlo k poškození povrchu této hračky. Celou naší nabídku najdete zde. Po každém použití jej opláchněte pod vlažnou vodou a můžete také použít čistič erotických pomůcek.

Proč si vybrat SATISFYER CURVY 3+ pink:
    jedinečné bezkontaktní stimulační zařízení v nádherném designu
    neuvěřitelně tiché vibrace a pulzace tlakových vln
    zahnuté tělo pro komfortní manipulaci
    celé tělo z kvalitního sametově hebkého silikonu
    11 různých vibračních i pulzačních režimů
    mnoho možností ovládání přes mobilní aplikaci
    ovládání hlasem nebo hudbou či na dálku s partnerem
    vodotěsný dle certifikátu IPX7
    jednoduché ovládání
    dobíjecí pomocí přiloženého USB kabelu
    snadná údržba
    Parametry:

Barva: růžová
    Materiál: silikon
    Rozměry: celková délka 14,5 cm, průměr těla 4,8 cm, vnitřní průměr hubičky 1,4 cm
    Vibrace: ano
    Pohon: dobíjecí Li-on baterie
    Voděodolnost: ano
    Lubrikace: lubrikanty na vodní bázi

S pozdravem a přáním všeho dobrého

Tým FLAGRANTI.cz

• Mám dojem že to jsou ležáky-nedá se vúbec nafoukbot-Bud je dirka u nafuk.článku nebo v nekde v "tele" panny.....Mám to zabalení k odesláni k Vám a se žádosti o výmenu...v totéž hodnote. Celkový popis jsem zabalil a odešlu co nejdřív.Jinak ješte mám připomínku že bylo by dobré kdyby jste každou zásilku SKONTROLOVALY. Jinak už dříve jsem měl panny a byl jsem spokojen..Nezlobte se za názor a budu rád když mi vyhověte s mou žádosti.Hezky den Vým přeje Váš zákazník - KOZÁK T. - Zlín

Dobrý den pane Kozáku,

pokud je zboží, které jste obdržel, vadné, samozřejmě jej pošlete zpátky v rámci reklamace. Vaše připomínka je jistě zajímavá, avšak nemyslíme si, že by ji ocenili i ostatní zákazníci. Zboží prochází vizuální kontrolou, zdali není poškozen obal, určitě není ale v našich silách ani možnostech produkty rozbalit, vyzkoušet je, zdali jsou všechny zcela funkční a poté je odeslat zákazníkovi. Věřím, že ani vy byste nechtěl použít zboží, o kterém byste věděl, že jej někdo před vámi už rozbalil, byť kvůli kontroly.
    Zároveň vás prosíme, abyste se příště nejprve obrátil na naše zákaznické oddělení, které vám poskytne všechny informace, jak postupovat. Vzhledem k tomu, že jsme vám zboží vyexpedovali do 9 hodin od vaší objednávky s dopravou zdarma, je nám líto, že celý náš eshop, dopravu i komunikaci hodnotíte takto negativně.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Zboží sice přišlo, ale nefungovalo tak, jak má. Obchod mi zamítl jak reklamaci, tak i odstoupení od smlouvy.....

Již u nich nikfy neobjednám.

Dobrý den Pavlo,

mrzí nás, že váš výběr nebyl šťastný. Produkt byl plně funkční, avšak pro vás nedostatečně. To už však ovlivnit neumíme. Zajisté pochopíte, že nemůžeme uznat reklamaci na zcela funkční zboží. Zároveň toto zboží spadá do produktů intimního charakteru, které nelze po znehodnocení ochranného obalu vrátit ani v zákonné lhůtě 14 dní. A už vůbec ne zboží použité. Pleťový krém také po zakoupení a odzkoušení neodešlete zpátky s tím, že vám přeci jen nevyhovuje. Jelikož došlo použitím k znehodnocení produktu, není e-shop, který by vám odstoupení od smlouvy uznal a produkt tak zaplatil z vlastních nákladů.
    Doufáme, že vaše další nákupy budou šťastnější, ať už budou uskutečněny kdekoliv. Našim zákazníkům se opravdu snažíme vycházet vstříc, avšak tady jsme přesvědčeni, že jsme naprosto v právu.
    S přáním všeho dobrého

Tým Flagranti.cz

• slusne jednani a rychle dorucovani
    • obleceni neni pohodlne ani kvalitni

Reakce obchodu FLAGRANTI

mrzí nás, že se nákup nevyvedl dle vašich představ. Zboží jsme vám zaslali ihned po zaplacení s dopravou zdarma, stejně tak jsme ho obratem vyměnili, když vám nevyhovovala velikost. Bohužel, u lakovaného prádla/šatů moc nemůžete očekávat pohodlí. Není to oděv, který by byl určen na celodenní nošení. Mrzí nás, že na základě zboží hodnotíte negativně celý e-shop a služby, kterými jsme vám vyšli maximálně vstříc.

Tým FLAGRANTI.cz

Doručené zboží neodpovídá objednávce....

Pěkný den,

pokud vám bylo omylem zasláno jiné zboží či došlo k záměně balíčku, prosím, neváhejte nás kontaktovat na zákaznické lince (Tel.: 774 082 678) nebo na emailu [email protected]. Velmi nás to mrzí, ale samozřejmě i toto se stát může. Produkt vám rádi vyměníme za vámi zvolený. Také náš e-shop musel před vánoci posílit o brigádníky, takže pokud na naší straně došlo k chybě, omlouváme se a rádi vše napravíme.
    Děkujeme za pochopení.

Neseriozní

Reakce obchodu FLAGRANTI

velmi nás mrzí, že jste objednávku zrušil a našich služeb nakonec vůbec nevyužil. Sleva 5 %, kterou jste chtěl odečíst, je navázána na podmínku registrace s odběrem novinek, což jste nepotvrdil. Pokud byste tak učinil, naše zákaznické oddělení vám nabídlo dodatečné odečtení slevy z celkové částky. Tohoto jste nevyužil a objednávku zrušil. Jak jsem již napsala, velmi nás to mrzí, věříme, že byste byl spokojený.
    Přejeme příjemně prožitý předvánoční čas a jen to dobré.

Tým FLAGRANTI

• obchod uvádí mylné informace

V potvrzení objednávky byla vyčíslena celková cena výrobku i s příplatkem za dobírku. Po určité době jsem dodávku urgoval, protože zboží nedorazilo a najednou jsem se dozvěděl, že musím napřed zaplatit zálohu. Toto by samozřejmě bylo v pořádku a pokud bych na to byl upozorněn hned, nevznikl by žádný problém. Takto jsem ztratil důvěru ve výše uvedený obchod a doporučovat ho rozhodně nebudu.

• široký sortiment
    • doprava zdarma
    • polovina zboží přišla rozbalená, reklamace byla přijata, ale beru to jako zbytečně strávený čas řešením, příště raději zase nakoupím u ověřené konkurence

Reakce obchodu FLAGRANTI

fotky produktů, které jste nám zaslala, byly evidentně rozbalené. Z naší strany odešlo zboží perfektně a diskrétně zabaleno, za což se můžeme zaručit. Prosili jsme vás ještě o zaslání fotky krabice, ve které bylo zboží uloženo, na což jste nám nereagovala. I přesto jsme vám zboží obratem vyreklamovali a zaslali nové na naše náklady, byť mohlo k poškození dojít i z vaší strany. Mrzí nás tedy, že i když situaci, kterou jsme nezavinili, řešíme obratem a ve prospěch zákazníka někdo vyhodnotí tak, že radši příště nakoupí u konkurence. Přejeme vám to. Myslíme si, že vzhledem k naší snaze vše vyřešit ve váš prospěch je tato recenze dost nefér.
    I přesto přejeme pěkný den.

• Dobre ceny
    • Rychle dodani
    • Zbozi nevydrzelo ani tyden

Objednala jsem si 2 eroticke pomucky. Ale v balicku byla vec, kterou jsem si neobjednala, stava se. Jenze to druhe zbozi z balicku prestalo ani ne po tydnu fungovat. Jsem dost zklamana a i nastvana.

Dobrý den Martino,

velmi nás mrzí záměna v balíčku, ke které došlo. Ve vašem případě se bohužel pokazilo vše, co se pokazit mohlo, přičemž něco jsme ovlivnit samozřejmě mohli, něco nikoliv. Peníze už byste měla mít vráceny zpět na účet. Pokud byste se rozhodla využít slevovou poukázku přeci jen ještě na něco jiného, neváhejte nás kontaktovat na email [email protected] a my vám ji aktivujeme. Snad vás tato zkušenost neodradí pro příště a ještě jednou prosím přijměte naši omluvu.
    Tým FLAGRANTI.cz

• Klamný návod, ani neví, co prodávají.

Pěkný den Rado,

návody na našich stránkách jsou opravdu výstižné a každý produkt, který uvádíme na trh, projde několikerýma rukama produktového oddělení, které jej pečlivě zkouší a následně popisuje. Mnohdy ani výrobci neuvádí potřebné informace, které by byly pro zákazníky dostačující. V tomto případě došlo na naší straně k chybnému popisku, za který se velmi omlouváme. Pokud nejste s produktem spokojen, jsme si naší chyby vědomi a nabízíme vám možnost výměny nebo vrácení peněz. Pokud se pro tuto možnost rozhodnete, kontaktujte prosím naše pracovníky na [email protected]. V opačném případě věříme, že budete s produktem spokojen a o našich kvalitách vás ještě budeme mít šanci přesvědčit.
    S přáním pěkného dne

Petra, FLAGRANTI.cz