• super cena
    • pěkný sortiment

• Super rychlé dodání
    • Nabídka přesně toho produktu, který byl potřeba

První nákup, expresní dodání, doporučuji!

• dobrý cena a výběr
    • zasláno rychle

vše proběhlo bez problémů

Spokojená. Zboží přišlo rychle .

Eshop po týdnu od objednání zboží neposlal, nereaguje na email, sms ani se nelze dovolat.

Několikrát jsem do obvodu volal, posílal sms a e-mail. !! Nulová komunikace!!
    Nakonec jsem písemně objednávku zrušil a objednal jinde. Do dvou dnů jsem měl zboží doma. Martin Teuer.

Obchod nereaguje ani na e-maily, ani na sms, ani na jejich chat a ani neberou telefony. Objednávku jsem zaplatila předem, ale zboží neposlala. Protože obchod nereaguje, objednala jsem zboží jinde a objednávku v tomto obchodě e-mailem zrušila. Bohužel zatím se nikdo neozval, takže nevím, zda a kdy mi vrátí peníze. :-(

Nic

Rychlé dodání zboží, dobrá komunikace s obchodem.

Vrácení zboží proběhlo též bez problému. Vrácení peněz ze strany obchodu trvalo trochu déle, ale po připomenutí se peníze s omluvou obratem zaslali.

Celkově jsem byla s nákupem v tomto obchodě spokojená.

• Ochota a spolehlivost.

• Široký sortiment
    • Ceny
    • Rychlé doručení

Super, spokojenost - dětské boty podle očekávání za nejlepší cenu - aktuálně ve slevě

• Okamžitě možné vyzvednout

skvělá spoluprváce, vstřícnost, profesionalita, rychlost.

23.4. jsem objednala a zaplatila dětské boty. Doteď nemám boty, ani peníze zpět ( objednávku se snažím zrušit, ale obchod absolutně nekomunikuje. Neodpovídají na e-mail, on-line chat, nikdo nezvedá telefon!!! Určitě nikomu nedoporučuji a jen doufam, že nebudu muset vracení peněz řešit soudní cestou.

Obchod vůbec nereaguje

Udělal jsem v objednávce chybu,
    okamžitě po mém mailu to opravili a
    zboží dorazilo v pořádku.
    Velký dík.

Vše v pořádku, malý dárek potěšil:-)

• Vždy velmi ochotné a vstřícné prodavačky které poradí a pomohou
    • Kvalitní zboží
    • Velký výběr a možnost doobjednat velikost která není skladem
    • Obchod by si zasloužil přehlednější webové stránky ale protože nakupujeme většinou přímo v kamenném obchodě, tolik to nevadí.

Ráda zde nakupuji. Vždy mám jistotu že mi dobře poradí a že zboží které si zde koupím je opravdu kvalitní. Máme odsud téměř všechny dětské botičky a žádné z nich se dosud nezničili. Budou je nosit i další děti.

• Milá a rychlá komunikace, ochota a k tomu milý dáreček! :)

Objednáno 6.11. Dosud zboží nedorazilo (25.11.). Telefon neberou, na e-mail nereagují, na jejich online chatu také nikdo neodepisuje.