• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Ač jsem vyloženě žádal o pečlivé zabalení, balík dorazil porušen!!!

Nerespektují poznámky zákazníků.

Reakce obchodu Filmnadvd.cz

kontroloval jsem nyní kamerový záznam. Kolegyně poznámku řešila a DVD extra balila do bublinek navíc. Na Vaši poznámku byl dbán zřetel a vyhověno jí. Pokud dorazilo zboží poškozeno, tak stačí po přijetí zboží napsat email, poslat fotku a vyřešíme to k Vaší spokojenosti. Za mě je to lepší způsob řešení, jak zde.

Popřípadě email: [email protected]

Vladimír DANIEL

• Objednal jsem a zaplatil 2 položky DVD "na skladě" a třetí (BluRay), která měla na sklad podle data v nabídce "na objednávku" být u prodejce 2. února. Dnes máme 24. a zboží nikde, dostal jsem jen potvrzení platby a objednávky s tím, že jakmile BluRay bude na skladě, pošlou vše najednou. Možná to není chyba prodejce, ale nemám v úmyslu čekat měsíce na doručení předem zaplaceného zboží. Pokud nedorazí do konce února, objednávku nejspíš zruším a nechám si vrátit peníze.

Reakce obchodu Filmnadvd.cz

situace mě mrzí. Zboží se přeceňovalo na novou cenu. Původní produkty jsme museli vrátit a po přecenění nám dodavatel neposlal zatím ani kus. Z naší strany na to u dodavatele několikrát poukázáno a máme čekat na dodání.
    Omlouvám se, z naší strany Vás o tomto měl někdo informovat. Popřípadě prosím napište na [email protected] a titul lze vyřadit / nahradit.
    Nicméně děláme maximum, aby nám bylo zboží dodáno co nejdříve.

Vladimír DANIEL

Nebyla mi umožněna výměna dvd, vydané pouze z obalu.

Reakce obchodu Filmnadvd.cz

toto má každý obchod s tímto sortimentem a je to zaneseno přímo v občanském zákoníku a jste o tom informován v obchodních podmínkách viz.:
    5.ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY

1.28.Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu, od kupní smlouvy o dodávce zboží, které podléhá rychlé zkáze, jakož i zboží, které bylo po dodání nenávratně smíseno s jiným zbožím, od kupní smlouvy o dodávce zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit a od kupní smlouvy o dodávce zvukové nebo obrazové nahrávky nebo počítačového programu, pokud porušil jejich původní obal. Dle § 1837 písm. l) spotřebitel nemůže odstoupit od smlouvy o dodání digitálního obsahu, pokud nebyl dodán na hmotném nosiči.

• některé filmy nejdou spustit a tak skoro polovinu jsem platila zbytečně

Reakce obchodu Filmnadvd.cz

pokud je se zbožím nějaký problém, tak se na nás můžete obrátit přes email: [email protected]

Vidím, že některý film máte na Blu-ray. Není zde problém s tím, že na tento formát nevlastníte vhodný přehrávač?

• Některá cd nejdou přehrát
  • objednavku jsem nedostal a obchod nekomunikuje nevím co jse děje

Reakce obchodu Filmnadvd.cz

zboží je objednáno u dodavatele. O tomto kroku jste byl informován emailem. Aktuálně čekám tedy na dodání zboží, které bylo na objednávku a předpokládám, že nám bude v rámci týdne dodáno na náš sklad.

Popřípadě jsem k dispozici přes náš email: [email protected]

Vladimír DANIEL

• nemožnost vyměnit zboží, když jsem špatně vybrala

Reakce obchodu Filmnadvd.cz

zboží bylo Vámi rozbaleno a vyjmuto z originální fólie. U tohoto sortimentu a do slova z OP:

• Nepřišlo mi vše

Poškrábané jedno z CD, napsala jsem o tomto nedostatku, bylo mi sděleno, že příště bude lépe :-)) Co víc dodat. CD jsem nevrátila vzhledem k výši poštovného a vše s vrácením spojené.

Reakce obchodu Filmnadvd.cz

kontroloval jsem komunikaci v emailu. Email od Vás je poměrně rozsáhlý popisujete tam vlastnosti nebo obsah CD a Vaše pocity z něj. Reakce kolegyně byla právě na toto Vámi zmíněné a to do slova:

to nás velmi mrzí, snad bude příští zkušenost lepší.

Přeji pěkný den i advent.

Ovšem dále zmiňujete a to do slova: Ale je tady ještě jedna chybička, CD je poškrábané, občas drhne. Takže vyhazuji, nereklamuji, vzhledem k mému důchodu je poštovné příliš drahé. Každá zkušenost je zkušenost. A když jsem blbá, tak za to zaplatím. Budu radši poslouchat písničky KH z internetu, v originále, ale dá se poslouchat i např. Nohavica Vltavo.......

Nevím, jak bychom na toto měli reagovat, aby to dle Vás bylo správně. Pokud nám zákazník napíše, že zboží chce reklamovat, tak mu napíšeme přesný postup a jsme naprosto součinní. To se ovšem v tomto případě nestalo a v hodnocení, které zde uvádíte, tak situaci popisujete úplně jinak.

Takže prosím - CD pokud je poškrabané, tak jej lze reklamovat a napsal jsem Vám reakcí znovu email a poslal jsem vratkový štítek.

Vladimír Daniel - jednatel.

• Film nebyl česky dabován,pouze tytulky

Reakce obchodu Filmnadvd.cz

informace o dabingu a titulcích je u produktu uvedena správně...z mého pohledu nevidím důvod k negativnímu hodnocení.

Vladimír Daniel

• Dobrý

Zboží nedorazilo. Váš obchod doporučuji všem, které nemám rád.

• Během půl hodiny jsem objednal 2x DVD:Beatles Help a Mag. myst. tour a nemyslící odesílatel mi obě objednávky poslal zvlášť s 2x poštovným. Jako důchodce mi příšlo nefér.
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Nepřišlo z obchodu ani potvrzení objednávky a tím pádem ani zboží.

• Pružnost, efektivita, spolehlivost.
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Dlouhá doba dodání o proti inzerované

Vždy v rychle,jen tentokrát se Metallica ke ne nějak nechtělo...

Reakce obchodu Filmnadvd.cz

zdržení jsme avizovali již při nákupu v detailu zboží. Nicméně se nám naskladnění ještě o pár dní díky dodavateli protáhlo.

Omlouvám se.