• Objednavka z domova.
    • Zbozi se mi libilo,ale ve finale je hezky nafocene,ale ze jde o koralky na gumicce jsem se nikde nedocetla.Pro ctyricetiletou dceru trochu trapny darek,pro dite zase trosku drazsi.

Hezký den,

omlouváme se za nemilou situaci.

Můžete nám prosím napsat email na: [email protected] o který náramek se jednalo? Popisek určitě doplníme.
    Rádi s Vámi probereme náhradu či vrácení peněz. Situaci určitě vyřešíme k Vaší spokojenosti.
    Děkujeme za vaši zpětnou vazbu!

S přáním hezkého dne za tým PHILIPPINE TREASURES
    Vojta Tůma

Obchod je v poradku, ale nekvalitni zbozi.

Dobrý den, Iwett,

moc nás mrzí, jestli byl s některým z našich produktů problém :(
    Můžete nám prosím poslat více info? Rádi bychom vše vyřešili k Vaší spokojenosti. Náš e–mail: [email protected]
    Prředem děkujeme.

S přáním hezkého dne za tým PHILIPPINE TREASURES
    Vojta Tůma

• perly jsou krásné, ale zpracování šperku samotného je mizerné

Reakce obchodu Philippine Treasures

to je tedy průšvih, snad kvůli tomu nemáte žádné problémy :(
    Pošlete nám ho prosím zpět a obratem vám vrátíme peníze a jako omluvu přidáme malou pozornost. Určitě je možná i výměna za jiný kus, nebo produkt (samozřejmě s nějakým bonusem). Napište nám prosím na mail: [email protected] a co nejrychleji to vyřídíme!

Přejeme hezký den.

• Špatně nabízené zboží.Není vysvětleno správně jak používat.

Dobrý den Hano,

můžete nám prosím problém trochu více popsat? Ideálně na náš mail: [email protected]
    Určitě ho společně vyřešíme.

Přejeme hezký den.

• došlé zboží nebylo dle objednávky

Reakce obchodu Philippine Treasures

můžete nám prosím napsat na mail: [email protected] v čem byl problém? Každopádně ať už byl důvod jakýkoliv, v případě zájmu Vám pošleme peníze zpět, nebo nabídneme jiné zboží (se slevou). Omlouváme se za komplikace a věříme, že se vše vyřeší rychle a k Vaší plné spokojenosti.

• rychlost dodani
    • naramek se po druhwm noseni rozpadl,jiz nepujde zrejme spravit,absolutni nekvalita,za tak nizkou cenu nema smysl vracet

nic nekupovat,Lenka

Reakce obchodu Philippine Treasures

Dobrý den Lenko, i levný náramek má smysl reklamovat, pokud se vyskytla závada. Peníze vracíme zpět automaticky (jestli si nechcete vzít jiný kus). Nemusíte se bát, že by reklamace nebyla uznána.
    Mrzí nás tyto komplikace a rádi vám nabídneme i menší dárek.
    Napište nám prosím na mail: [email protected] nebo využijte chat přímo na stránkách a určitě vše dořešíme k vaší spokojenosti.

Přejeme hezký den.

• Perlové náušnice došly poškozené. Na jedné byl odpojen řetízek s perlou. Vadné zboží jsem zpět neodeslala, neboť nemám čas zboží balit, vystát frontu na poště a čekat na vyřízení reklamace. Takže nákup ve vašem obchodě nedoporučuji!

Reakce obchodu Philippine Treasures

Dobrý den, k reklamaci nám stačí pouze zaslat fotografii poškozené náušnice. Pošlete nám ji prosím na mail: [email protected] a přidejte vaše číslo účtu. Obratem vám zašleme peníze zpět. Základem našeho obchodu je perfektní servis a vyřizování reklamací ve prospěch zákazníka, mrzí nás, že jste to nezkusila :(
    Za zboží, které cestou utržilo újmu se moc omlouváme, dovolte nám poslat vám spolu s penězi i drobný dárek.

• NAUŠNICE JSEM MĚLA JEDNOU A HNED UPADLA PERLA
    • BOHUŽEL JSEM VYHODILA FAKTURU, TAKŽE NEMŮŽU ZBOŽÍ VRÁTIT

Reakce obchodu Philippine Treasures

Dobrý den, fakturu máte jistě v mailu.
    Každopádně zboží můžete vrátit i bez ní :)
    Pošleme Vám zpátky nový pár, nebo vrátíme peníze na účet - jak si budete přát. Kontaktujte nás prosím na: [email protected]

Přejeme hezký den a omlouváme se za komplikace.

• Rychlé dodání zboží.
    • Část vybraného zboží, co jsem si objednala mne bohužel neuspokojila. Náramek z korálu bohužel nebyl tak pěkný jako byl vyobrazený v katalogu (nebyl tak pěkně červený a lesklý, ale byl takové divně červené barvy). Šátek měl na sobě nějakou dírku uprostřed a popuštěné očko, takže bych ho jako dárek prostě nemohla dát s čistým svědomím. Na druhou stranu náramek z perel byl moc pěkný, proto si ho nechávám.

Obchod hodnotím za sebe jako padesát na padesát - ano i ne. Co se týká vrácení korunek za vrácené zboží zatím nemohu podat reference. Část zboží jsem vracela před necelými 14-ti dny, tak snad budou penízky vráceny.

Reakce obchodu Philippine Treasures

Dobrý den Libo, peníze vracíme automaticky a obratem - pokud už je to 14 dní, určitě byste je měla mít, nebo se někde stala chyba. Můžete nám prosím na mail: [email protected] poslat vaše jméno ať můžeme záležitost prověřit? Odeslání šátku s kazem je průšvih - dovolte nám poslat vám jako omluvu malý dárek.
    Přejeme fajn den!

• šperky ve skutečnosti nejsou tak hezké jako ne netu, zklamalo mě to

lepší je vidět šperk naživo a pak vybírat, než přes e-shop

Dobrý den Marto, mrzí nás, že Vám naše šperky neudělaly radost :(
    Pokud máte zájem, rádi Vám vrátíme peníze. Kontaktujte nás prosím na [email protected] a pošlete číslo účtu i objednávky.
    Přejeme fajn den!