nic

• Špatný střih svetříku, pruhy úplně mimo. Na vyhození.

Zatím nemohu hodnotit,jelikož kráječ nemám
    Telefonická omluva,že je vyprodán a čeká se na další zásilku

• Výhody nákupu jsou hlavně ve financích.
    • Nabízí se zboží, které na obrázku vypadá velice hezky, ale skutečnost je jiná. Koupil jsem si síťový závěs proti hmyzu a takový rám dveří ještě nikdo nevyrobil. Síťka je tak široká, že se musí při použití přešít, aby byla funkční!

Prozatím nejsem schopen se vyjádřit.

• špinavé zboží, zjevně používané

Obchod jsem si vybrala proto, že byl jediný, který nabízel tento typ elektrického lapače hmyzu. Nicméně po rozbalení je vidět, že se nejedná o nové zboží, ale o zjevně již použité. Oba lapače byly zažloutlý a špinavý. Vzhledem k tomu, že jsou funkční a stály "pár" korun, nevyplatí se mi ztrácet čas s reklamací a sháněním jiného typu. Tento obchod z tohoto důvodu nedoporučuji, protože jsem si objednávala zboží nové a ne použité.

• Inzerce zboží,kterému se říká,,kšunt,,

• byl to první nákup.
    • Zboží šité "horkou jehlou",
    • pruhy nesedí ani na jednom dílu
    • neodpovídá barva -inzerovaná žlutá je reflexní, zářivá, neonová.

příjemný materiál, ale zboží "bazarové" za původní ceny neprodejné.

zboží není kvalitní, nikdy bych jej již neobjednala.

Zakoupila jsem mikinu ve velikosti XXL, ale dorazila ve velikosti možná tak M, i když na štítku bylo XXL. Asi mají jiné tabulky :-(

• nic mě nenapadá
    • přesto, že jsem v objednávce v rubrice poznámka výslovně uvedla,co si přeji, skutečnost byla trochu jiná

Vaše zboží se podstatně liší od originálu, za který jsem zaplatila 1800 Kč před lety a jsem s ním maximálně spokojená.Za necelé 300 jsem neočekávala žádný zázrak, struhadlo bylo prohnuté, w krouhač absolutně tupý, takže jsem ho vyhodila. Co splňilo moje očekávání byla škrabka a bílý kryt, který jde lehce nasadit na misku.Toto měl být dárek pro dceru, takže jsem nakonec ze dvou stejných zásilek udělala jednu .
    Přátelům a kamarádům bych toto zboží doporučila pouze jako náhradní díly k originálu

• Nenašla jsem.
    • Zboží dorazilo,zuby mám po bělícím gelu neskutečně žluté,gely jsou poloviční,světlo nevypíná!!!! Navíc jsem asi osmi e-maiy žádala o český návod-je to nak na čoi.
    • Odsekávání v mailu,jednání pod psa,zboží na vyhození!!!!

Obchod,dodání-v pořádku,gel na bělení zubů nepoužívejte-budete na tom ještě hůř,není přiložen český návod-mailem pošlou pět vět,jako návod!
    Už nikdy!!!

Zboží se mi zdálo na obrázku hezké,kvalitní,když zboží dorazilo svetřík byl mírně vypáraný a neodpovídal velikosti.

• Zboží jsem zaplatila 13.11. a dosud nedorazilo

• -