• Na webových stránkách mají jiné fotky (odlišné zboží) než poté zašlou. Týká se to lisovací nástěnky APE, kde je na fotkách vyfocena nástěnka se třemi otvory pro uchycení a obdržel jsme nástěnku pouze se dvěma otvory - nepoužitelné pro vrchní montáž.

Obchod zasílá zboží od jiných výrobců, než uvádí na stránkách.

• přehlednost eschpu
    • komunikace a dodací lhůta, od automatem potvrzené objednávky žádný email

• Žádné.
    • Nekomunikuje tak, jak slíbil v přijaté objednávce.

Velmi slabé ...

• nízkou cenu
    • dlouhá dodací lhůta, nekomunikativnot

nedoporučuji, po objednávce se změní v "mrtvého brouka"

• Přehlednost
    • Slušný výběr
    • Nevím, kde se zboží nachází
    • Nemožnost sledovat objednávku (trasu)

Objednal jsem z důvodu, že blíže středočeskému kraji bohužel není obchod s takovým výběrem.Bohužel dotazník o spokojenosti s nákupem dorazil dříve, než objednané zboží samotné!

• Zboží dorazilo nekompletní, na reklamaci zatím nikdo nereagoval.

Byl to můj první a poslední nákup v tomto obchodu.

• Píšou že zboží dorazí za 7 dní ale tak se nestalo!!!

Velice mě zklamalo komunikace!!!

• vyrobky nemaji,čekaci doba 3 týdny

• Nepravdive udaje o dostupnosti zbozi. Spatna komunikace. Vzdy jsem ja sama musela kontaktovat obchod a dotazovat se ba termin dodani.
    • O odeslani zbozi jsem vubec nebyla informovana.

Doporucuji overit si dostupnost zbozi telefonicky a nespolehat na informace uvedene ba webu.

• Přehledné webové stránky, velký výběr.
    • Kvalita zásilkové služby.

Nejsou schopní dodat zboží ve 100% stavu!

• Vcelku přehledné
    • Nabízené slevněné zboží, kvůli kterému jsem si obchod vybral nebylo

• Neumí zabalit křehké zboží.

Velmi nekvalitní zboží! Zvlněné hrany. Rozdíly až 5mm. Umyvadlo nesedí na rovné desce. Vypadá hrozně!!! Na osazení umyvadlové výpustě jsem potřeboval 2 těsnění na sebe!

nebola som informovaná, kvôli čomu má tovar meškanie

• Zatím jsem žádné nenašla.
    • Potřebuji dokončit vybavení koupelny a tyto skříňky nikde v pevném obchodě neměli.
    • Dodávka zboží, ještě po 14 dnech není doručena a nikdo se neozval.
    • Kvůli dodání zboží.

Chybí možnost prohlídnou si nábytek i z jiných pozic.

Dobrý den ,

objednala jsem si u Vás sérii výrobků v hodnotě 6200 Kč skládající se z umyvadla,baterie,sifon ,výpust.Byla jsem ale velmi zklamaná z kvality koupeného umyvadla ,toto je zcela určitě v 2 jalosti,nebot na boku umyvadla je znatelný kaz ( přímo od výrobce ).Původně jsem si objednala umyvadlo " Flora black " v ceně 3397 bylo mi však řečeno že na toto umyvadlo bych musela čekat 3 měsíce ,nevím tedy přoč jej máte v nabídce nebo proč není v nabídce také termín dodání .
    Ojednala jsem si tak na doporučení Vašeho zaměstnance umyvadlo " Flora bez dekoru ".... ne jen ,že mi nesouhlasí již cena danného umyvadla ,kdy s dekorem stojí 3397 a bez dekoru 3266 Kč tedy rozdíl jen 131 korun ,což již je při nejmenším dost nepravděpodobné ,ale také umyvadlo není v kvalitě jakou jsem očekávala!!!! Posílat zpět Vám ho nebudu ,celý proces by byl pro mne zdlouhavý a únavný,navíc odjíždím do zahraničí a umyvadlo jsem nutně potřebovala mít namontované než odcestuji .V žádném případě ,ale nejsem s kvalitouz vašich služeb spokojena ,určitě to byl můj poslednéí nákup u Vás a bude-li k tomu v budoucnu příležitost určitě Vás jako seriozní obchod nedoporučím .
    S pozdravem Máchová Danuše
    tel.774733000
    [email protected]

• V internetovém obchodě jsou ilustrativní fota, ale bohužel to není nikde uvedeno.
    • Pro člověka,který je laik a řídí se při výběru fotografií výrobku,jsou zde uvedeny nepravdivé údaje.

• Výhoda není žádná, za tyto ceny nakoupí i koncový zákazník a montážní firmy nemají žádný zisk.
    • Levné zboží i pro zákazníka koncového. Špatné.

V tomto obchodě jsem nakoupil proto že zboží měli levnější než velkoobchod pro topenáře. Což je velmi špatné.

Objednal jsem Mirelon Pro (R) a přišel Tubex.