Na E-shopu bylo objednáno, kabelka zaplacena, a zboží neměli

Reakce obchodu FashionBOX

Dobrý den, je nám to moc líto, ale stane se, že eshop se pozdě zaktualizuje (což my neovlivníme ) a jeden poslední produkt koupí dva zákazníci. Stane se minimálně. Ovšem zákazníka ihned informujeme a platbu obratem odesíláme zpět.

Zakoupené náušnice mají menší průměr než udává eshop. Kdybych to věděla, objednala bych větší.

Reakce obchodu FashionBOX

Dobrý den, to nás mrzí, o takovém problému nemáme ani tušení. Měla jste se na nás obrátit a ještě můžete, vše řešíme okamžitě:-)

• Nekvalitní zboží

Reakce obchodu FashionBOX

Dobrý den, to nás moc mrzí. Zboží odebíráme od certifikovaných dodavatelů a zatím byli všichni spokojeni, tak snad někdy jindy uděláme větší radost:-)

• kabelka přišla s nefunkčním zipem,pracovníci obchodu se neobtěžovali zjistit stav zboží

Reakce obchodu FashionBOX

Dobrý den, moc se omlouváme za komplikace. S jakýmkoliv problémem se máte na nás obrátit, kabelku bychom poslali ihned novou nebo případně platbu. Doposud jsme špatné zboží zpět nedostali.

obchod mi vůbec nepotvrdil platbu kartou předem, nepřišel ani žádný email, že zboží expedují, až po telefonickém kontaktu mi tohle vše bylo řečeno. paní mi řekla, že zboží zrovna předávají dopravci, ale lhala a zboží jim bylo předáno až dva dny na to. Komunikace obchodu by mohla být o dost lepší. Bál jsem se, že se jedná o podvod. Zboží ale nakonec v pořádku až na poškrábanou dárkovou krabičku.

Reakce obchodu FashionBOX

Dobrý den, nyní je nová asistentka v eshopu, tak snad je vše opět v pořádku, má samá kladná hodnocení :-) Ale i tak jsme rádi za každý názor, děkujeme :-)

• Špatná komunikace

• velký výběr a slevy jsou k ničemu, když jsou schopní vám prodat poškrábané šperky

Objednávka proběhla v pořádku a rychle, pro zboží jsem si šla osobně. Náramek byl na první pohled silně poškrábaný a stejně tak i druhý, který mi paní nabídla. Paní si ode mě vzala číslo účtu kam má vrátit peníze a týden se nic nedělo dokud jsem tam nezavolala. Řekli mi, že se omlouvají a peníze pošlou ještě ten samý den. Večer mi volali zpátky, že nemají moje číslo účtu, takže jsem ho posílala znovu. Od té doby se opět dlouho nic neděje. Je to už skoro 14 dní a peníze pořád nemám. Doufám, že se jich tedy ještě dočkám. NEDOPORUČUJI

• špatná komunikace a informovanost o zbozi

• Neuvádí u výrobků přesný popis. U mnou zakoupeného náramku nebylo uvedeno,že je vyroben z tzv.stříbrné dutinky. Náramek odpovídá fotografii, ale je lehký, křehký, a na dotek připomíná plast. Dále byla ke každému výrobku slíbena dárková krabička v hodnotě 150kč,což také neodpovídá.

V nabídce byli zajímavé výrobky a ceny, ale po nákupu jsem zklamán.Po mé jediné zkušenosti nedoporučuji.

• neaktuální nabidka eshopu!!!!!!!!!!

Výber velky ale bohužel neaktualni.Co nabízí nemusí být dostupné

Reakce obchodu FashionBOX

Velice nás mrzí, že se stala chyba ve skadovém systému. Snažíme se denně aktualizovat skladové zásoby. Myslíme si, že nebylo třeba takto reagovat.Snažili jsme se Vás kontaktovat ale bohužel bezúspěšně. Ozvěte se nám prosím a věříme, že najdeme společné řešení.

• nula nula nic
    • Otřesný přístup k zákazníkům

Všude jinde budete spokojenější! A hlavně se nebudete někam vandrovat nadarmo

Reakce obchodu FashionBOX

Vážený zákazníku, zboží pro Vás bylo připraveno dle objednávky a tomuto hodnocení moc nerozumíme ale i tak děkujeme za Váš názor.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Nulová komunikace podle hesla - zeptej se, stejně ti neodpovíme.
    • Některé typy zboží jsou nekvalitní, např. menší typy kabelek - záleží na štěstí a typu výrobku.

Zboží jsem v pořádku vrátila a ani po měsíci mi peníze nikdo nevrátil. Na dotaz žádná odpověď. Víckrát bych už nenakupovala, neměla bych důvěru.

• dosud jsem neobdržel

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Celkem rychle vyřídil objednávku, ale ..
    • neodpovídá na dotazy
    • divné zboží z Číny
    • podivné místo výdeje

Výdej zboží v jakýchsi divných kancelářích s papíry po zemi i stolech - rozhodně ne obchod. připadá mi to jako nějaká jednorázovka. Neuvážená objednávka před Vánoci.

• Cena dopravy
    • Slibovali luxusní dárkové balení zdarma. Přišla mi bílá krabička od výrobce, uvnitř přívěsek v pytlíčku s kódem. Takže jsem si to musela nechat ještě zabalit

Slibovali luxusní dárkové balení zdarma. Přišla mi bílá krabička od výrobce, uvnitř přívěsek v pytlíčku s kódem. Takže jsem si to musela nechat ještě zabalit. K tomu dlouhá dodací lhůta.

Reakce obchodu FashionBOX

předpokládáme, že myslíte bílou krabičku, která je zde na této stránce.

Nezlobte se, ale nemáme pocit, že bychom z naší strany nesplnili co jsme slíbili. Zakoupila jste přívěsek Vesper a dodali jsme k němu krabičku Vesper, přesně tak, jak uvádíme na e-shopu.