• Pozor, jsou to podvodníci, kteří bezostyšně okrádají lidi !!! Stejní majitelé zkrachovalé firmy Ethernity Group (bývalý HifiShop), kterou vytunelovali a zlikvidovali. Pozor na ně !!!

PODVODNÍCI NEJHRUBŠÍHO KALIBRU !!!

• tento eternity goup pod ruznýma záminkama nevrací peníze za vyřízené reklamace

nedoporučuji

POZOR PODVODNÍCI !!!!

• Absolutně nekomunikují. Člověk neví nic.

Objednal jsem zboží. Bohudík na dobírku. Už je to týden a nikdo mi nepotvrdil objednávku ani termín. V objednávce jsem výslovně uvedl, že chci potvrdit termín. I po urgencích nikdo nekomunikuje. Funguje ten shop vůbec? Dejte si pozor!

NEVRACEJÍ PENÍZE, NESERIÓZNÍ !!!

• Zaplatila jsem za gymnastický míč, který údajně pak nebyl skladem a není možné z nich dostat peníze zpátky!

Nevacejí peníze za nedodané zboží!

• nespolehlivost, po 6. telefonátech a 4. výhružných mailech teprve vráceny peníze za zboží, které by bylo zřejmě dodáno nejdříve za rok

Tragický přístup, mylné informace, mlžení, neochota vrátit peníze za zaplacené a nedodané zboží.

• dejte si pozor

Absolutné nesolidní přistup.Problémy s vrácením peněz za zboží které bylo zasláno zpět do 14dnu dle obchodních podmínek.Řeší to teď právníci a obchodní inspekce.
    Dejte si pozor!!!!