• Po obdržení botníku jsme byli zděšeni…stav jako od amatéra….secvakaný sponama,všude trčely třísky, stav katastrofální naprosto nevyhovující do rodiny s dítětem….mohli jsme si ho stlouct sami a vypadalo by to líp!

objednal jsem 1x černy a 2x hnedy hrnec, což dadavatel potvrdil, ale dodal 3x černy hrnec.
    psal jsem na fandoru, ale ani neodpovedeli, delaji mrtveho brouka

• Hmoždír je nekvalitní opracování a měl ulomeny kus ktery byl přilepený lepidlem...
    Pravděpodobně už výroby

Potah žehlícího prkna byl roztžený. Hned jsem vše nafotila a mailem poslala. Do dnešního dne nikdo neodepsal.

Nedoporučuji, do dnešního dne mi zboží nepřišlo.

v nabídce byly jiné rozměry výrobku, než je skutečnost - cca o 2 centimetry nižší...

Výrobek je nestabilní. Jedním prstem ho rozhoupu. Vyhozené peníze

Hrnec mi přišel s otlučeným uchem.Nikdy nenakoupim už zde i jinde na jejich webech.

+ Neutratil jsem ani korunu, protože žádné zboží nedošlo.

- Komunikace s obchodem veškrá žádná, na mail ani na telefon nereagují, tak jsem objednávku zrušil.

• Nereagují na vrácení zboží v zákonné lhůtě a dosud se nevyjádřili a ani neposlali peníze. Na můj dotaz mailem nereagovali a poslední se mi vrátil zpět, že mají plnou schránku.

Zboží bylo zasláno rychle, ale já jsem ho do pár dní vrátila. Jedno s estetickou vadou. Na to se neozvali a ani neposlali peníze zpět. Má dosud nejhorší zkušenost se solidností e-shopu.

Nádobí vyrobené v Číně vydávají za "kvalitní české".
    Koupila jsem litinový pekáč Queen Line ovál s tím, že na e-shopu to prezentují, že je to kvalitní české nádobí od českého výrobce Belis.
    Český výrobce to je, ale bohužel si to nechává vyrábět v Číně. Ten to aspoň na svém e-shopu neskrývá a uvádí kde je to vyrobené na rozdíl od Fandora.cz

• Ostřič nožů nepoužitelný mizerná kvalita

Jelikož jsem chtěla objednávku zrušit, požádala jsem obratem obchod o storno objednávky. Do dnešního dne mi žádná zpětná reakce nepřišla, avšak zboží bylo dodáno do dvou dní.

Zboží neodpovídají kvalitě.

Zboží dorazilo, ale k mému překvapení byl jen vysavač na okna, stěrka a nabíječka. Objednávala jsem celý set, tzn., že nebyla k tomu tyč a mop na mytí oken. Když jsem zboží objednávala, tak jsem se schválně dívala, jestli je tam všechno a bylo, jenže přišla jen polovina objednaného zboží za cenu plného. Dokoupila jsem ještě saponát na čištění oken - ten byl přibalen.

• Stojan na kytky mě přišel dle objednávky včas, ale byl poškozen byla prasklá spodní tyčka ,šrouby byly nedotažené prostě odfušované. Musela jsem si vše opravit,takto vyrobený stojan si myslím i za 300kč by byl drahý.

zboží ani jakákoliv zpráva po 6 dnech není

• Zbozi dorazilo poskozene,zrejme spatnym zabalenim,ale prodejce toto neuznal

• špatně zabaleny hrnec je promačkly

už nikdy .

• Hrnec přišel úplně s jinou poklicí jak je uvedené na obrázku a uchází kudy to je jen možné proto za mě NEDOPORUČUJI.