Zboží nedorazilo ani za týden a když jsem volal co se děje tak mě bylo řečeno že město od kud pocházím má moc dlouhý název a nevejde se na štítek k odeslání

máte naprostou pravdu.
    Objednávka se nám zasekla z technického IT důvodu ohledně adresy.
    Jak jsme řekli do telefonu: za vzniklou situaci se omlouváme.
    Team EXPRESPNEU.CZ

• Přes ujištění pracovníka obchodu na telefonu, že pneu nebude mít jiný rok výroby než letošní,tak jsem dostal pneu DOT4122! To za prvé a za druhé pneu neodpovídala vyobrazenému provedení.

Nedoporučuji

Reakce obchodu Exprespneu.cz

vaše recenze není úplně objektivní.
    Objednávku jsme řešili spolu a chtěl jste pneu s rokem 2023. Řekl jsem Vám, že 2023 neumíme 100% nabídnout, ale že Vám pneu stáhneme přímo od výrobce, aby byla co nejčerstvější, že určitě nebude starší 2022, ale že možná bude opravdu 2023. Přišla Vám pneu vyrobená 41týden 22, takže v týdnu od 10-16.října 2022, takže pouhé 2 měsíce před koncem roku. Nejedná se o MOTO pneu v nejběžnějším rozměru.
    Co se fotky týká, tak tu máme na e-shopu stejnou, jakou má na svých oficiálních stránkách Bridgestone:
    Mazáč EXPRESPNEU.CZ

• personál byl moc vstřícní a ochotní
    • nabízejí něco za nějakou cenu, ale ve skutečnosti vám to za nabízenou cenu nejsou schopní sehnat
    • dárek k nákupu jsem dostal, až když jsem si o něj zavolal

Děkujeme za hodnocení,
    nicméně nám na e-shopu svítilo k dodání poslední 2ks daných pneu a po obj. jsme Vám hned volali, že dané pneu již máme doprodané a byly rok výroby 2019 a že Vám můžeme objednat přímo nové od výrobce s rokem výroby 2020, ale o 121 Kč dražší nebo vám vrátíme obratem peníze na účet. Souhlasil jste s doplatkem dané částky a poslali jsme Vám pneumatiky vyrobené začátkem srpna 2020. Dárek v podobě koncentrátu do ostřikovačů jsme Vám opravdu zapomenuli přibalit do balíků k pneu a po vašem telefonátu jsem Vám jej na adresu zdarma poslali hned další den. Pěkný den Team EXPRESPNEU.cz

I bought Tires DOT 2019 with higher price, but received old tires with DOT2018-2017.

After requesting to return tires or get a price difference support is not responding for a week.

Dobrý den Alexandre,
    psali jsme si spolu 2x na chatu před vytvořením objednávky. Po dodani pneu jsme si vyměnili asi 3 emaily, kdy Vam dorazila DOT 2018 ne 2017 ohledně vrácení pneu.
    Na poslední email jsme od Vás neobrdrželi odpověd, kde máme pneumatiky vyzvednout a na jaký účet poslat peníze zpět.
    Prosím kontaktujte nás na emailu [email protected] a obratem vše vyřešíme.
    Pěkný zbytek víkendu.
    Libor za team EXPRESPNEU.CZ

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Špatná kurýrní služba

I přes domluvu s kurýrem a urgenci s expres pneu bylo zboží dodáno pozdě. Kurýr mi řekl že oni nic neslíbili a expres pneu nemůže slibovat za ně. -
    Mně to nabouralo časový plán a následně dalším třem lidem.

Dobrý den pane Wenzle,
    děkujeme za hodnocení.
    Bohužel se potkalo u Vaší objednávky více neovlivnitelných věcí v jednom:
    1. Pneumatiky nám od výrobce dorazili až v odpoledních hodinách, když nám již veškeré svozy odjeli a nebylo možné pneu tentýž den odeslat.
    2. Speditér, který vám doručoval pneumatiky měl Vaši adresu na doručení až v tuším 17 hodin - toto bohužel nikdo dopředu neví.
    3. Bohužel jste v největší sezonu objednal pneumatiky na poslední chvilku a může se stát, že spediční služba nedoručí pneu druhý den(zde je doručila druhý den, ale v odpoledních hodinách).
    4. Ohledně doručení Vašich pneumatiky jsme provedli asi 15 telefonátů, jak na linku spediční služby, tak samotnému řidiči, tak i Vám.
    Pro včasné doručení jsme udělali opravdu maximum.
    Přejeme Vám ať se na nových pneu dobře jezdí a omlouváme se za komplikace.
    Mazáč za team exprespneu.cz

Zboží nebylo k dispozici za uvedenou cenu.

Dodací služba neměla na mne neměla kontakt a nebyli schopni mi zavolat.

Potřeboval jsem 2ks konkrétní pneu, kterou prodejce uváděl na webu skladem. Pro jistotu jsem si ještě u prodejce ověřil telefonicky, zda je produkt k dispozici. Poté co mi byla objednávka potvrzena mailem jsem se objednal do pneuservisu na přezutí. V den, kdy jsem očekával dodání mi prodejce telefonoval, že došlo k omylu a pneu skladem nemá. :-(

Dobrý den pane Jiří,
    děkujeme za zpětnou vazbu. Bohužel jste pneumatiky objednal v pondělí 13.11, kde u pneu opravdu svítilo 2ks skladem. EMAIL Vám také přišel, ale s informací, že ověřujeme dostupnost kusů skladem, a že o skladovosti Vás budeme informovat. Přesně dle emailu jsme Vás informovali s tím, že v rychlostním indexu V jsme poslední 2ks již doprodali a další nám mají přijít do 10 dnů. Navrhli jsme Vám variantu ve stejném rychlostním indexu.
    Do E-SHOPU jste nám vůbec nevolal, že chcete ověřit 2ks skladem, než vytvoříte objednávku.
    Bohužel v sezonu se sklady mění opravdu rychle a občas se může stát, že již pneumatiky nejsou skladem.
    Za nepříjemnosti se omlouváme.
    Mazáč za team exprespneu.cz

Obchodník mi poslal informáciu o tom, že sa objednaný tovar už nevyrába. Požiadal som ho o odporučenie iného tovaru. (Pri prvotnej objednávke som sa pomýlil.) Odpoveď neprišla.

Vážený pane Vargo,
    objednávku jste vytvořil 26.3.2017 21:17.
    26.3.2017 21:24 Vám šla odpověd:
    Dobrý večer,
    kola, která jste objednal svítí, že nejsou skladem a skladem již asi nebudou.
    Zítra se Vám po 8 hodině ranní ozveme na uvedený telefon.
    27.3.2017 v 8:18 Vám šla druhá odpoved:
    daný disk se již bohužel opravdu neděla a dostupny nebude. Byla u něj ukončena výroba.
    Na jaké to mate vozidlo(motorizaci,rok výroby, kilowaty).
    Na tento email jsem od Vás již odpověď nedostali.
    Mazáč za team exprepsneu.cz
    Je potřeba se na to dívat objektivně a ne z jednoho pohledu.

• Rychlost dodání.
    • Nevím.

Objednal jsem si disk, který byl vyobrazen jako černý, nikde nebyla žádná zmínka o tom, že je možné zvolit jinou barvu, zboží vyzvedával můj otec a dovezl disk stříbrný. Moc mne to nepotěšilo. Museli jsme disk přestříkat na černo.

Reakce obchodu Exprespneu.cz

Děkujeme za hodnocení. Máme na e-shopu kolem 30 tis. položek a občas některá fotka bohužel nesedí. Nicméně zda jste měl požadavek striktně na černý disk měl jste nám danou skutečnost říct a po předání jste mohl disk bez problémů vrátit. Vámi objednaný disk na Alfu Romeo se v jiné než stříbrné barvě nedělá a dle vašich informací disk na Alfu ani nemáte. Příště prosíme více komunikovat a předejdeme takovým to situacím. Pěkný den tým EXPRESPNEU.cz

• Nabízí skladem zboží, které skladem nemá.

Reakce obchodu Exprespneu.cz

Děkujeme za hodnocení pane Vlku. Bohužel jste zapomenul napsat, že jste původně objednal pneu u které svítí skladem jen 1ks a jedná se o doprodej starého dezénu. Po 35 min. od objednání jsme Vás kontaktovali s danou informací a nabídli jiné pneu a dopravné ZDARMA. Myslím, že jsme pro vaši spokojenost udělali maximum. EXPRESPNEU.cz

• Jeden z mála nabízí pneu na přívěsné vozíky v rozměru určeném výrobcem .
    • Zboží , objednané po dotazu a odsouhlasení , nebylo na skladě a ještě poslali jiný rozměr než byl v dotazu a byl objednán a za jinou vyšší cenu !!!

Třeba to byl ojedinělý poklesek tohoto obchodu ale když něco rychle a opravdu tu objednanou pneu potřebujete objednávejte u osvědčených prodejců !!!

Dobrý den pane Havel,
    komunikoval jste s kolegou zda dané pneu máme skladem a řekl Vám, že je skladem máme za cenu 930Kč/ks a ty za 894Kč, které svítí na dotaz nejsou. Ale objednal jste přesně ty co svítí na dotaz. Navíc jsem Vám to po objednání volal a říkal, že budou za vyšší cenu (36 Kč/ks na víc) a souhlasil jste s tím. Co se týká pneu, tak jste objednal: GT Radial KargoMax ST-4000 145/R13 79N a přesně tyto pneu jsme Vám dodali. Jiné se tam ani v daném rozměru a zatížení nevyrábějí. Nevidím tedy důvod k takovému hodnocení. Pěkný den. Mazáč, EXPRESPNEU.cz

Naposled co jsem u teto firmy nakoupil. Sice mi jako jedina byla schopna tyto pneu sehnat za 48hodin ale uz to mne mnelo varovat. Protze vsichni dyleri mi tvrdili ze tyhle pneu v Cz nejsou a budu na ne muset cekat kolem 14dni.
    Kdybych vedel ze mi prijdou Pneu z rokem Vyroby 2013 tak bych je vubec nebral. TO byla totiz vadna serie ktera mnela problemy s praskanim. Navic sem zaplatil za nove gumy ne za nejake 2roky stare pryze. Takze pokud se projevi praskani smesi jakmile se otepli a pneu se poradne prohrejou tak je budu vracet.

Dobrý den pane Příhoda
    veškeré pneumatiky zakoupené v našem e-shopu jsou z oficiální distribuce konkrétních značek a tedy 100% v pořádku. Jelikož jste na pneu spěchal a byli jsme jediní, kdo Vám pneu uměl obratem poslat, tak jste s pneu žádný problém neměl. Jelikož se jedná o pneu s rokem výroby 2013, jsou pneumatiky necelé 2 roky "staré" a tedy v naprostém pořádku. Pokud jste měl s pneu problém, když Vám přišli domů, mohl jste je bez problémů zaslat zpět na naši adresu. Věříme, že se v budoucnu na nás opět obrátíte, jelikož, jak jste i v hodnocení uvedl, tak dodání i kvalita komunikace byly v naprostém pořádku. Děkujeme za nákup a přejeme spoustu spokojených kilometrů. Libor Mazáč za team exprespneu.cz

nabizi neco co nemaji

Dobrý den pane Šťáva,
    u pneumatik byla informace, že dostupnost je na dotaz.
    Ihned jsem Vám volal, že přesný termín od výrobce nemáme a že do cca 3 dní, jak jste chtěl určitě nebudou.
    Tak si myslím, že Váše hodnocení není adekvátní.
    Tým exprespneu.cz

• cenově kompetitivní, nenutí při zasílání k využívání služeb České pošty
    • Obchod indikoval, že má zboží "na skladě", objednávku potvrdil, až po zaplacení mne kontaktovali, že zboží vlastně nemají (resp. mají 1 ks ze 4 zaplacených). Komunikace s obchodem po zjištění problému je dobrá, ale zboží prozatím stále nedorazilo (nyní uplynuly dva týdny od objednání).

Reakce obchodu Exprespneu.cz

Veškeré zboží dorazilo dle dohody k zákazníkovi. Na stránkách udáván skladem pouze 1ks pneu, z toho důvodu nemohlo být dodáno všechno zboží do druhého dne. Zákazník obratem kontaktován. Vše nakonec vyřešeno k maximální spokojenosti zákazníka.Team exprespneu.cz

• PŘEDRAŽENÉ ZBOŽÍ!!!!!

najít jiný obchod!!!!překupníci nebrat!!!!

Dobrý den pane Grund,
    dle našeho tel. rozhovoru (volal jste Vy nám na dotaz na moto pneu), jste se ptal na pneu Dunlop s bílím bočním pruhem (tyto jsou vždy dražší než bez pruhu na které jste se na našem webu díval). Po informaci, že pneu s bílím pruhem umíme sehnat jsem Vám omylem řekl cenu bez DPH což jsem Vám následně volal a Vy jste s cenou i dostupností souhlasil a pneu Vám byly dodány. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na emailu [email protected]. Pěkný den. Mazáč