• Doručení je v pořádku

Zboží je k ničemu. Muira puama a Catuaba mi způsobují spíše průjmy a ne vzrušení nebo erekci. Dnes se už prodává cokoli, i kůra ze stromů.

Reakce obchodu Ex Herbis

mrzí nás, že zboží nesplnilo Vaše očekávání, tyto byliny se používají v tradiční medicíně ke zvýšení libida a prožitku. Na rozdíl od léků na erekci, ale účinek nastupuje pozvolna při pravidelném používání doporučené dávky. Pokud potíže se vzrušením a erekcí přetrvávají, bylo by vhodné navštívit lékaře a vyloučit fyziologické potíže.
    Co se týká kůry ze stromů, nejedná se o nic nového, například vrbová nebo dubová kůra se používají v lidové medicíně již dlouhá léta. První při nachlazeních ( jako předchůdce acylpirinu) , druhá pro své adstringentní účinky proti průjmům a při hemeroidech.

Semínka došla, nevzklíčila mi při veškeré péči jediná rostlinka.

• Rostlinky hrůza tenké dva mini lístky

Reakce obchodu Ex Herbis

mrzí nás, že jste svou nespokojenost neřešila nejprve s námi. Nicméně si Vás dovolím upozornit, že sazenice v tomto období (říjen - listopad) nedisponují příliš listy, ale vždy zasíláme sazenice s kořeny a případně semeníky, ze kterých rostlinky dále zakořeňují ( pupečník). Pokud rostlinky umístíte na okno a budete udržovat vlhký substrát rostlinky budou prospívat a na jaře, kdy se rostliny přirozeně probouzí se Vám jistě dostatečně rozrostou. Rostlinky s vyvinutějšími listy jsou obvykle k dispozici cca od května do srpna. I přes Vaše zklamání doufáme, že Vám rostliny nakonec přinesou radost a užitek.
    Team Ex Herbis