• Na objednávku nereagovali. Zrušeno. Objednáno jinde.

Super komunikace, rychlý obchod, přijatelná cena.
    Obdržel jsem pneumatiky s DOT 4/2018 - takže naprosto nové.
    Co víc si přát :-) Jsem naprosto spokojen a rád zde budu nakupovat i příště.

Solidní přístup

• Firma uvádí nepravdivé informace o délce dodání zboží, kterých si je vědoma, nikde na stránkách o změně neinformovala, až po přijetí objednávky za dva dny skrze email. To je pozdě. Neinformuje o postupu objednávky, a konečně po dvou týdnech čekání až na dotaz zákazníka co se děje, odepíše že zboží ani nemá, že se stala administrativní chyba. Toto bych ještě pochopila v rámci týdne, nikoli dvou. Všechno špatně, všechno pozdě.

Reakce obchodu Europneu CZ

naše firma uvádí pravdivé informace jak o zboží, tak termínu dodání. V opačném případě by jsme na trhu nebyly přes 25 let. Bohužel ve Vašem případě se stala chyba v dodávce od výrobce a přišlo zboží s jiným indexem nosnosti než jste si objednala. Tato chyba byla bohužel odhalena až při expedici k Vám a tudíž pozastavena expedice a následně objednáno správné zboží s daným indexem. Zpoždění je bohužel proto tak velké, a za to se omlouváme.

• Velice dobrá komunikace, možnost domluvení přezutí pneumatik.

Delší dodací doba.

• velmi ochotně mi poradili i když byly nejasnosti na straně výrobce a popiru zboží v technické specifikaci, zařídili vše a protože jsem na zboží spěchala dorazilo hned druhý den:-))))

nevýhodu jsem nenašel

jsem spokojen... ihned po objednávce zavolali, kdy asi pneu dojde... spíše brát ten druhý termín, ale jsem nad míru spokojen...děkuji

moc děkuji za recenzi,

David Fibiger

• Výborná a rychlá komunikace.

děkujeme za kladnou recenzi,

Petra Němcová

• Komunikace se zákazníkem
    • Doba dodani
    • Zmatky ohledně dodani
    • Ceny

Vážený mladý pane,
    veškeré zápory, které jste uvedl jsou bohužel z Vaší strany. Na základě nedostatečného vyplnění dodací adresy nelze zboží dodat. Nereagoval jste na email ani nezvedal telefon k doplnění těchto informací.

Velmi rychle jsem vyřešil píchlou pneumatiku. V pátek večer jsem píchl a v sobotu jsem už byl na dvou nových pneu. Velmi rychle jsme se domluvili po telefonu přesně na produktu, výměně. Přijel jsem a za 30 minut jsem byl pryč a ještě jsem si stihl nakoupit v TESCO během výměny.

Reakce obchodu Europneu CZ

děkujeme za čas který jste věnoval hodnocení. Pro nás to znamená, že mít skladem dostatek rozměrů a značek je velmi důležité a také proto rozšiřujeme sklady.
    Těšíme se na Váš nákup zimních pneumatik.

s pozdravem

Europneu

• Vyber

Doporucuju...

Reakce obchodu Europneu CZ

rádi bychom poděkovali za důvěru, se kterou jste nakoupil v našem eshopu a především za hodnocení. Právě vaše spokojenost je pro nás potvrzení, že svoji práci děláme dobře.

s pozdravem

Europneu

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

Nakup ok, montaz nedoporucuji. Obchodnik jednal slusne, i se omluvil za sproste jednani pracovnika na dilne, ktery pneu montoval. Ta jeho nejpeprnejsi slova vsak v zakaznikovi zustanou

Reakce obchodu Europneu CZ

Omlouváme se za jednání mechanika. Neomlouvá ho ani to, že jste nedodržel termín objednání a přijel před zavírací dobou v sobotu na kompletní montáž SUV .

• Osobní vyzvednutí v HK
    • Žádné

Perfektní

Poslat pneumatiky s bílým lemem jen tak, aby přišla po přepravě špinavá je drzost.

Díky a ať se daří.

• Vyborna komunikace a jednani na rovinu
    • Nabidka zbozi ktere si nemuzou overit

Na cem se domluvite to plati,,muzu doporucit

• Cena, komunikace
    • Nema

• Rychlost, komunikace obchodu, přenášení všech informací na dopravce
    • nenašla jsem žádné

Obchod doporučuji.