Kupovala jsem poprvé. Vše v pořádku, jiné zkušenosti nemám.

• kvalitní zboží

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Zboží v pořádku dorazilo, moc hezký koberec, spokojenost

Nedá se tam dovolat, na dotaz na email nikdo neodpověděl

• dobrá komunikace s obchodem

Zboží od vás jsem si objednal poprvé. Vrcholná spokojenost. Na můj dotaz ohledně dodávky byla rychlá odpověď a dodání zboží bylo dle domluvy. Nevýhody obchodu neznám, protože jsem nový zákazník a odběr byl vynikající.

Reakce obchodu Eurokosik.cz

Moc Vám děkujeme za pochvalnou recenzi a přejeme hodně příjemných chvilek s nábytkem zakoupeným v našem e-shopu!

• Krásné barevné nástěnné dekorace
    • zboží které přišlo bylo částečně jiné,než jsme si objednávali.Reklamace se vracela 2krát!!!

Můj první nákup, oslovilo mě hlavně nízké dopravné, když samotné zboží stálo i tak pár korun. Trochu delší dodací doba, ale jinak vše v pořádku, do Vánoc se to stihlo.

Reakce obchodu Eurokosik.cz

Dobrý den, děkujeme za nákup i za kladnou recenzi, která nás potěšila. Náklady na dopravu se skutečně snažíme minimalizovat co to jde (bohužel je ale někdy třeba si na zboží i počkat o den či dva déle, abychom dobře naplánovali rozvozové trasy). Většinu zboží dovážíme od dodavatelů z celé Evropy, i proto jsou dodací lhůty o trochu delší. (Také jsme si oddychli, že se to do Vánoc stihlo! :-) ) Přejeme Vám spokojenost se zakoupeným zbožím a případně se budeme těšit na další nákup!

• Přehledné stránky
    • Dostatečný popis zboží
    • Přijatelné ceny

Reakce obchodu Eurokosik.cz

Děkujeme za Vaši recenzi, která nás velmi potěšila. Budeme se snažit i nadále zvyšovat kvalitu našich služeb.

spolehlivost
    dobrá domluva)
    informace o delší dodací době před nákupem

Reakce obchodu Eurokosik.cz

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení, kterého si velmi vážíme. Dodací lhůty se snažíme zkracovat, záleží to však zejména na dodavatelích a výrobcích. Věříme, že budete s nakoupeným zbožím maximálně spokojeni! V opačném případě nás neváhejte kontaktovat - jsme tu i pro Vás! :-)

• Kvalita
    • Uváděli dobu dodání 2-5 týdnů, skříň přivezli 6. týden

Až na trochu delší dodací dobu u nábytku (objednali jsme 16.9. a skříň přivezli 26.10.), jsme se skříní i s komunikací s obchodem spokojení, proto bych tento obchod doporučila, i co se ceny a zpracování výrobku týče. Děkujeme

Reakce obchodu Eurokosik.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš nákup i za recenzi. Také nás mrzí, když se doručování protáhne. Budeme se snažit vyvíjet na dodavatele více tlaku, aby termíny dodržovali. Vymlouvají se na nedostatek kvalitních zaměstnanců, problémy se sklady a s auty - to ale Vás, našeho zákazníka, samozřejmě nezajímá. O to více si vážíme Vašeho pochopení a věříme, že Vám skříň bude dobře a dlouho sloužit.

• Dobrá komunikace, zboží doručeno v uvedeném termínu.

Reakce obchodu Eurokosik.cz

Děkujeme za kladnou recenzi a přejeme spokojenost nejen s nábytkem od nás! :-)

• rychlost odeslání zboží

Naprostá spokojenost. Zboží dodáno do 2 pracovních dnů od objednání, i když bylo u zboží psáno o dostupnosti 1-2 týdny. Zboží dorazilo naprosto v pořádku, krásné a perfektně balené. Jen jsme ještě nepořídili žárovku, tak snad bude bez problému i funkčnost.

Reakce obchodu Eurokosik.cz

Děkujeme. Když to jde a máme zboží na skladě, okamžitě ho předáváme zákazníkům (rádi děláme radost druhým :-) ). Věříme, že Vám bude dobře a dlouho sloužit!

Super komunikace a rychlá doprava.

Reakce obchodu Eurokosik.cz

Děkujeme. Naši řidiči sice musejí dodržovat dopravní předpisy, ale opravdu se snaží doručit zboží co nejrychleji...

Skvělá komunikace

Děkujeme, snažíme se :-)

Pracovníce ovbchodu zavolaloa, že se obječdnávka zpracivává trvat bude 4-6 týdvů

• Ceny, výběr, komunikace
    • Balení přes 50 kg, žádné info, že fakt těžká manipulace.

• rychle dodáno

s obchodem jsem spokojená

• Široký sortiment zboží pro děti

Jsem velmi spokojena jak s nabízeným sortimentem, tak s rychlou a vstřícnou komunikací a dodáním zboží. Obchod doporučuji!

• Rychlost dodani

kupovala jsem zboží, které bylo na skladě, takže bylo dodáno rychle a v pořádku