• Rychlost dodani

Koupené zboží neodpovídá popisu. Ocel je která je uvedena není tě kvality. Zpracování nože děs..... Jediné co je na něm pozitivní tak ostří, ale u tohohle tylu je to spíš samozřejmostí. Takže kvalita a provedení s vodou za čtyři minus..... Pro mne velké zklamání.......

Dakujem za recenziu,

Len doplnim informacie ktore tu chybaju, jedna sa o noz: BPS Knives Kiridashi CSH Carbon steel v cene 568 Kč,
    Link: https://www.euro-noze.cz/bps-knives/bps-knives-kiridashi-csh-carbon-steel/
    Noz ma na youtube velmi vela pozitivnych recenzi, aj firma BPS ma cez 100 pozitivnych recenzii na youtube, ale nie kazdemu sadne drsne spracovanie a uhlikovna ocel, preto nepouzity noz je mozne vratit do 14 dni.

Aj ked ste neboli s nozom spokojny dakujem aspon za kladne hodnotenie nasej prace.

Jak jste spokojeni s délkou dodací lhůty?
    Kdy dorazilo vaše zboží?
    Přesně si nepamatuji
    Jak hodnotíte kvalitu dopravy zboží?
    hodnocení 5.0 z 5.
    Jak hodnotíte kvalitu komunikace obchodu?
    hodnocení 5.0 z 5.
    Jaké hlavní výhody podle vás obchod nabízí?
    Rychlost dodani
    Jaká je vaše celková spokojenost s obchodem?
    hodnocení 1.5 z 5.

Zelam Vam len pozitivne skusenosti a stastnu ruku pri kupe dalsieho noza.

ING. Jozef Baslar
    Sales manager
    www.euro-noze.cz

Od zaregistrování objednávky obchod neposlal žádnou zprávu o průběhu objednávky a dodání. Jedná se o přeposílání objednávek? Nebo se čeká na dodávku z Číny?

Reakce obchodu Euro-Noze.cz

Dobry den, dakujeme za recenziu, ale pravdepodobne sa jedna o nedorozumenie.

Prijali sme objednavku 11.5 kde bolo uvedene ze tovar nieje skladom a dostupnost bola uvedena 3-4 tyzdne.

Dostupnost je uvedena velkym pismom pri kazdom nozi je dobre viditelna.

Objednavku sme riadne zaevidovali a potvrdili emailom 11.5. Doba na vybavenie obj. este stale bezi, nakolko3- 4 tyzdne ako bolo uvedene na stranke este nepresli a stale sme v termine. Vsetky info o dodani boli dostupne stale v obj. a na nasej web.stranke stacilo len kliknut na email od nas ktory sme posielali.

Mrzi nas takato recenzia, budeme sa snazit dostupnost este viac zvyraznit aby uz nedochadzalo k omylom .

S pozdravom
    www.euro-noze.cz

S nožem nedorazila objednaná dárková krabička. Bohužel Nestihly v řiti monogramu.
    Dopravce změnil štítky na balíky, takže mi přišel jiný balík. Musel jsme vše zařizovat a volat na depa aby se to stihlo do vánoc napravit.
    Eshop komunikoval rychle, ale i tak se to nějak nepovedlo.

• Nevim
    • V mem pripade alarmujici doba dodani bez jakekoliv komunikace

Podprumerny

• dělají si z vás strandu

nesolidnost. Když objednám zboží, je u něho napsáno do 24hodin, druhý den je to přepsáno na 2-3 týdny, přesto ho objednám a po pěti týdnech mi na dotaz kdy dorazí odpoví, že není k dispozici, připadá dost nesolidní. Měl to být dárek, takže jim moc děkuju. Ať nabízejí jen to co dokážou splnit!!

Reakce obchodu Euro-Noze.cz

Dakujem za info, rad to to uvediem na pravu mieru.

Ak jeden den bolo uvedene odosielame do 24 hodin, to znamena, ze noz je skladom ihned k odoslaniu.

Ak na dalsi den je uvedene odosielame do 3-4 tyzdnov, to znamena ze noz skladom nieje cize ho nemozeme odoslat.

To ze je noz skladom jeden den, neznamena ze musi byt skladom aj druhy a ako ste sam pisal aj ked nebol skladom aj tak ste ho objednal.

My sme Vas nasledne informovali ze noz nieje skladom tak ako je uvedene na stanke a ze dodanie bude dlhsie trvat, taktiez sme Vam ponukli alternativu k nozu aby ste ho mali cim skor, nakolko sme Vas upozornovali ze aj Gravirovanie trva niekolko dni a nieje to zaratane do casu odoslania.
    Na Vami objednany model ste boli ochotny pockat.

Niekedy aj ked sa snazime a komunikujeme so zakaznikom dostaneme taktuto negativnu recenziu co je nam samozrejme luto, no budeme na sebe pracovat aby kazdy jeden zakaznik bol 100% spokojny.

Sales manager
    www.euro-noze.cz

• 100% termín dodání objednávky, už čekám 13 dní a furt nic, to neni normální ...

obchod je v pořádku, ale dodávání zásilek vůbec

Dobry den,
    Chapem Vase emocie ze cakate, cakate a nic.Toto je hodnotenie eshopu a sluzieb Euro-Noze.cz, nie dorucenia Ceskej Posty, Vasa zasielka bola odoslana do 24 hodin preste tak ako bolo uvedene na stranke je pravda ze uz 13 dni je zasielka niekde zatulana a pravdepodobne ju Ceska posta stratila. Niekedy koli chybam dopravcov mame take zle hodnotenia co nas mrzi.

Euro-noze.cz

• Po sesti tydnech stale nemam zbozi a ani jakekoliv info, proc to tak dlouho trva nebo kdy zbozi bude :(

Nepouzitelny obchod
    Inzeruji zbozi, ktere neumi dodat
    Na neschopnost dodani nijak neupozorni
    Spatna zkusenost...

• Zboží bez vysvětlení nedorazilo

Nůž jsem objednávala jako dárek- byl ve stavu skladem. Přišel dotaz, že zboží momentálně není dostupné, zda si vyberu jiné nebo počkám na další dodávku tři týdny. Zvolila jsem počkat a už se nikdo neozval a zboží nedorazilo.

• Jestli-že objedná zboží organizace s DIČ,
    je jasné že zboží má dorazit za cenu bez DPH.
    Osobně jsem tento požadavek napsal do mailu,
    přesto jste nereagovali.

Dobry den,

Bola Vam odoslana faktura BEZ DPH presne tak ako to ma byt. Aj keby ste nam nepisali mail a aj nevolali ze to mame poslat bez DPH aj tak by sme to spravili, nakolko ovladame fakturaciu v EU. Poriadne si popozerajte faktura je 100 % bez DPH sam som ju vytvaral. Problem akurat nastal pri baleni a zadavani zasielky do systemu kde sa DPH nahodila. Pokial ste zasielku preberali stacil kratky tel .do nasej firmy a hned by sa suma dobierky znizila, vsetko sme samozrejme uz Vyriesili k Vasej spokojnosti a rozdiel v DPH mate na ucte. Je mi luto, ze sa takato chyba stala a budeme sa snazit aby sa to neopakovalo a mali sme len zelene kladne hodnotenia a spokojnych zakaznikov.

S pozdravom

Jednatel
    Euro-Knife s.r.o

• zajímavý sortiment, široký výběr
    • nenašla jsem

• Přeji krásného dne.
    • Výhodu to má nejlepší,že mohu uvažovat o produktech.
    • 1,Přesnost posouzení pruduktu
    • 2.Možnost nákupu a posouzení mnoho nožu a cenové rozpětí.
    • 3.Tento nákup je dosud nejlepší a bez problemu.
    • 4.Recenze, doporučuji až na to že na první objednávku to skončilo ne moc dobře.Ale věřím že se to rozjede a zákazníci budou spokojeni.
    • 5.Věřím že až dopravci budou lidi na svém stupni svědomitosti tak zboží vždy dojde v pořádku.
    • Tento obchod nemá žádnou slabinu,je to opravdu dobré a přehledné.

Předem všem jenom doporučuji.
    Prosím jednání na urovni a spolehnutí na pracovníky.
    žádnej učenej z nebe nespadnul a vše se má poprvé
    provést jinak to nemá úspěch.

• Špatně specifikováno zboží. Rozměry neodpovídaly realitě.