Radej nic

• stále hezký sortiment
    • 0 komunikace 1 email potvrzeni obědnávky
    • nevyřizuje obědnávky
    • zřejmě starý zrušený internetový obchod

Má obědnavka - 50814 z 05.02.2021 do dnešniho 23. 6 2021 nevyřizena bez jake koliv reakce z eschopu nebo alespon zrušení obědnávky 1 tak změna začli možná komunikovat stim že ji možna po domluvě zaeviduji čekam na odpověď

• výborná komunikace
    • velký výběr
    • gravírování na přání
    • ochota a vstřícnost

Tento obchod bych doporučil, jako obchodníka roku. Na prvotní dotaz e-mailem k požadované objednávce jsem obdržel téměř okamžitě odpověď. Následná objednávka byla vyřízena cca do týdne (samozřejmě, že jsem vybíral nože podle toho, zda jsou skladem, což je u každého přehledně uvedeno). Dodatečná komunikace, kvůli upravení objednávky byla naprosto perfektní a vyřízena obratem. Děkuji a doporučuji.

• Super vše přišlo. Navíc jsem chtěl jinou barvu a i to mi bylo vyhověno, maximální spokojenost. jo abych nezapoměl ještě jsem obdržel dva dárky co si přát více. jednička s hvězdičkou. Roman Graciany

Od zaregistrování objednávky obchod neposlal žádnou zprávu o průběhu objednávky a dodání. Jedná se o přeposílání objednávek? Nebo se čeká na dodávku z Číny?

Reakce obchodu Euro-Noze.cz

Dobry den, dakujeme za recenziu, ale pravdepodobne sa jedna o nedorozumenie.

Prijali sme objednavku 11.5 kde bolo uvedene ze tovar nieje skladom a dostupnost bola uvedena 3-4 tyzdne.

Dostupnost je uvedena velkym pismom pri kazdom nozi je dobre viditelna.

Objednavku sme riadne zaevidovali a potvrdili emailom 11.5. Doba na vybavenie obj. este stale bezi, nakolko3- 4 tyzdne ako bolo uvedene na stranke este nepresli a stale sme v termine. Vsetky info o dodani boli dostupne stale v obj. a na nasej web.stranke stacilo len kliknut na email od nas ktory sme posielali.

Mrzi nas takato recenzia, budeme sa snazit dostupnost este viac zvyraznit aby uz nedochadzalo k omylom .

S pozdravom
    Jozef Baslar
    www.euro-noze.cz

• výborné info o zakázce , vše v pořádku

• perfektní zboží
    • ultrarychlé dodání
    • není

• super spolupráce

Moje první zkušenos .naprostá spokojenost.

• Krasny kvalitni nuz
    • Gravirovani tez velmi povedene
    • Krouzek mezi rukojeti a cepeli je ponicen nejspise od gravirovani na cepel (funkcnost to samozrejme neovlivni)

Reakce obchodu Euro-Noze.cz

Dobry den, dakujeme za recenziu, noz samozrejme pri gravirovani ponicen nebol, pravdepodobne mate na mysli ohnutie zastity v bode upinanina cepele do rukojeti, mozem Vas ubezpecit ze takto to maju uplne vsetky noze Marttiini je to tak od vyrobcu.
    Nech Vam noz dlho sluzi.
    S pozdravom
    Jozef Baslar
    www.euro-noze.cz

Zboží dorazilo za 1 měsíc

až na dlouhou dobu doručení maximální spokojenost :)

• Rychle dodání . Vše dorazilo v pořádku.

Nůž přišel v krásne krabici pěkně zabaleny bez žádného poškození. Gravírování na pouzdro bez chyby . Doručení bylo rychle do 7 dni i s gravírováním . Mužů jen doručit .

• Velký výběr nožů
    • Možnost gravírování nože na přání
    • Stylové dárkové krabičky
    • Ochota a vstřícnost pracovníků e-shopu

Nabízeli zboží, které již jinde nebylo k dostání.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

Vse OK

Dobrá komunikace a vstřícnost.

S nožem nedorazila objednaná dárková krabička. Bohužel Nestihly v řiti monogramu.
    Dopravce změnil štítky na balíky, takže mi přišel jiný balík. Musel jsme vše zařizovat a volat na depa aby se to stihlo do vánoc napravit.
    Eshop komunikoval rychle, ale i tak se to nějak nepovedlo.

• Dobrá komunikace, rychlý obchod.

• dobrá komunikace, rychlé zaslání výrobku