• Promptní vyřízení objednávky
    • Plnička slim dutinek nefunguje
    • pošlou to kam chtějí a ne kam si to objednáte

Žádné kupóny slevovy a roky u nich se nakupuje

• Musíte mať 18 rokov a občiansky kokotins to je.

Reakce obchodu etabak.com

jelikož prodáváme tabákové výrobky a kuřácké potřeby, ověřování plnoletosti pomocí dokladu totožnosti se od nás vyžaduje.

Děkuji za pochopení.

• Amphoru znám již 50 let. Když jsem si koupil červenou, tak opravdu
    voněla to se o té vaší říci nedá. Kdo asi tyto balíčky opravdu plní a čím?

Reakce obchodu etabak.com

děkujeme za Vaši objednávku. Bohužel obsah sáčku nemůžeme ovlivnit, jsme pouze prodejci.

Dovozce a distributor je firma Geco. Sáček byl stoprocentně nepoškozen, zalepen bílým štítkem s čárovým kódem a také kolkem.

Je možné, že výrobce změnil směs tabáku, která je určena pro český trh. Z toho důvodu tabák může chutnat jinak, než jste zvyklý.

Jan Zimola - etabak.com

Špatné popisky u produktů a ještě horší jednání obchodu
    Nebrat!!!!!

Reakce obchodu etabak.com

jako každý zákazník máte právo na odstoupení od smlouvy do 14 dnů, což jsme Vám i oznámili.
    Je to běžný postup podle zákona. Se vším jsme Vás obeznámili a popisky máme správné.

Věříme, že se k nám v budoucnu vrátíte a přejeme vše dobré.

S pozdravem Etabak.com

K ničemu

• Nevyřízená reklamace nelepících papírků na tabák 10 balení..zřejmě jim došlo lepidlo u výrobce...no comment

Reakce obchodu etabak.com

na Váš email jsme Vám odpověděli s odkazem na podrobné informace.

Sdělení emailem, že papírky nelepí, není reklamace.

Je potřeba zaslat na naši provozovnu spolu s vyplněným reklamačním protokolem. O tom jsme Vás informovali :)

Odkaz tedy vložíme i sem: https://etabak.com/vraceni-zbozi-a-reklamace/

Etabak.com

Dopisem jsem požádal o změnu sortimentu. Dodavatel nereagoval.

Reakce obchodu etabak.com

objednávka byla vytvořena 22.12.2021 v 15:11. Zásilku jsme 23.12. v 10:47 zabalili a v 12:11 předali dopravci.
    Dne 24.12. v 21:10 jste nám napsal emailem, že chcete změnit typ dutinek.

Věřte mi, ale změnit typ dutinek v zásilce, která je již dva dny v přepravě nelze :) .

Samozřejmě jsme Vás o tom informovali emailem.

Etabak.com

• Nedošlo mě objednané zboží objednal jsem si 10 zapalovačů a přišlo mi 40 a místo papírků vážka mi došli dutinky

Reakce obchodu etabak.com

jste si jistý, že hodnotíte správný obchod?

Evidujeme od Vás jednu objednávku z 10.12.2021, které ještě nebyla uhrazena a tudíž ani odeslána.

Pokud by byl nějaký problém, přes reklamaci bychom vše určitě vyřešili..

Etabak.com

Vím, že mi to nikdo věřit nebude.. Kdyby to neviděl můj kolega v práci na vlastní oči, tak by mi asi nevěřil nikdo a ani on .. ale objednal jsem si 15x balení doutníčků cigarillos Vasco da Gama.. první balení v pohodě. Vzal jsem včera druhé balení.. rozbalím z celofánu, nehtem přetrhnu kolek, otevřu krabičku a .... Sedm doutníčků chybí... ‍♂️ .. vím, že není jak si stěžovat a stejně většina z všech, co si to přečtou mi nebudou věřit. Proto si nijak nestěžuji.. asi moje chyba.. nevím.. každopádně pro mě dostačující důvod k tomu, abych si na Etabak.com už nikdy víckrát nic nekoupil.. Ale tímto Etabak.com ani neobviňuji, že to musí být jejich chyba.. ale druhý nákup už určitě riskovat nebudu.. V přepočtu jde jen o asi 60 Kč.. (a pro mě 7 doutníčků kouření na celý den).. ale bojím se, co najdu (nebo nenajdu) ve zbylých 13ti krabičkách

• Obchod nezareagoval na objednávku, nezareagoval ani na dotazy v niekolkých mailoch. Nedoporučujem.

• SLIM plnička špatně funguje
    • v tabáku je hodně kořenů

• Už podruhé jsem místo vlásenkového tabáku Bacco dostal nějakou hrubou směs.

Bacco není vlásenkový

• Nedoručení balíku do rukou musel jsem na poštu a řidič přes snahu se dovolat nereagoval a adresa na balíku byla neúplná

Reakce obchodu etabak.com

nedoručení nás mrzí, bohužel jste u objednávky nezadal číslo popisné a zadal pouze ulici.

Pokud budete objednávat příště, doplňte prosím číslo popisné.

Jan Zimola - etabak.com

Zatím vše v pořádku, ale nyní jsem si objednal 10 tabaků Bacco a obsah je úplně jiný. Vypadá to jako tabák do dutinek a o chuti ani nemluvím

Je to dárek,objednal jsem Colts Filter Bronze s příchutí Rum,příchuť Rum by měla být deklarovaná na druhé straně krabičky a není,na obou stranách je napsáno Bronze,takže je to asi bez příchuti,tímto jsem zklamán.Byl to kup na zkoušku.Přišlo mi jiné zboží než jsem objednal.

Reakce obchodu etabak.com

bronze je přejmenovaná verze rum.

Kvůli nařízení EU, které zakazuje podobné názvy jako vanilla, strawberry, rum atd..

Přišlo Vám přesně to zboží, které jste také objednal.

Na krabičce to už nemůže být uvedeno. Stačilo by nám zavolat, velmi rádi bychom Vám to vysvětlili a vy jste nemusel dělat unáhlené závěry :) .

Jan Zimola - etabak.com

psal jsem e-mail s dotazem - bez odpovedi, u balicek nedostatecny popis (delky papirku ano ale prumer filtru ne)

Při převzetí objednávky na odběrovém místě v Žatci . Po zazvonění na zvonek nám slečna zdělila,že nám zboží předá venku mezi dveřmi na rampě. Což se nám nelíbilo. Už jsme byli na hodně odběrových místech ale s takovým hrozným jednáním jsme se ještě nesetkali.

• Špatný doručovatel zboží

Není možnost vybrat jiného dopravce než Českou poštu, která vám bude tvrdit že vás v době karantény nezastihla doma.
    Kdybych mohl ven, tak si tabák neobjednávám přes eshop.