• spolehlivý,levný
    • -

Reakce obchodu ZoneComp.cz

děkujeme za nákup a Vaše hodnocení, kterého si velice vážíme. Jsme rádi za Vaši spokojenost. Těšíme se na další objednané zboží.

• Rychlost dodání zboží.

S pozdravem ZONEComp.cz

• při své objednávce jsem nenašel možnost vyzvednutí obj.zboží na prodejně pouze PPL, ale zřejmě moje neobratnost

Pouze mě překvapilo, že při info dodání bylo u dodavatele TS-Bohemia, ale uspíšilo to zřejmě dodání zásilky.

Calkova spokojenost

S pozdravem ZONEComp.cz

• Rychlé, přesné, vstřícné.

Nejlepší okolo Krumlova

• je v dosahu
    • je malý

je dobrý (mají pěknou prodavačku)

S pozdravem ZONEComp.cz

• Pro mě blízkost obchodu,rychlost dodání a komunikace.
    • Zatím nevím o žádných.I když mohla by se zlepšit přehlednost nabízeného zboží.Po čase se na to ale dá zvyknout.

Mohu doporučit vše proběhlo v pohodě a rychle.Pro mě jasná volba,ceny jsou celkem přijatelné a když mě ještě odpadá poštovné takže super.

S pozdravem ZONEComp.cz

• Jeho majitel se v počítačích vyzná a dokáže je i opravit
    • Má i kamenný obchod
    • Celý je pouze v malém měřítku, jeho kvalitu to však neovlivňuje, ba naopak

S tímto obchodem jsem neměl nikdy žádné problémy, jednání a přístup k zákazníkovi je perfektní. Obsluha vám dobře poradí, který z výrobků je pro vás vhodný.

S pozdravem ZONEComp.cz

• nejnižší cena na zboží, které jsem potřeboval
    • rychlé jednání
    • na stránky si člověk musí chvíli zvykat, ale dá se to

S pozdravem ZONEComp.cz

• není možnost doručení poštou PPL je dobrý pokud je kupující doma

• Rychle , levne ,

S pozdravem ZONEComp.cz

cena dostupná,zboží včas a v pořádku,obchod mohu jen doporučit

S pozdravem ZONEComp.cz

• Měl jsem před koupí nějaké otázky, obchodník na ně reagoval hbitě.

S pozdravem ZONEComp.cz

• Naprosto mě překvapila výborná a blesková komunikace s eshopem a doprava zboží hned druhý den, i když jsem ho objednávala až odpoledne po 15 hodině.
    • nevím o žádné

Paráda :) Naprostá spokojenost. Určitě doporučuji :)

• Dobrá komunikace se zakazníky. Snaží se doručit zboží za každou cenu.
    • Žádný

• rychlost, levnost přehlednost
    • nevím

Myslím si že je výhoda z domova prohlídnout si obchod a také recenze na dané zboží - překvapila mě i rychlost - přestože je předvánoční období.
    Myslím , že recenze jsou dostačujícím doporučením a mluví za serioznost obchodu .

• přehlednost
    • nevím

doporučuji ostatním

• Dobrá cena.Poté rychlé dodání.Byl hodnocen na Heurece.
    • Malý výběr. Nevím.Je to první nákup.

Obchod bez problémů, doufám. Byl to první nákup.
    Doporučuji.

• Jednoznačně nejnižší cena výrobku v porovnání s ostatními e-shopy!

• Komunikace dobrá,jen informace o výrobku nedostatečná.Ať jsem zboží obracela ze všech stran,nikde jsem nenašla avizovaný USB vstup a škoda že není mikro SD prodávaná s výrobkem:-(