Bohužel dřevo je mokré a divoce praská, nevím, zda vůbec půjde konstrukci
    sešroubovat a bude držet....

Reakce obchodu Štefan Kopkaš

Dobrý večer. Zákazník musel špatně materiál uskladnit před sestavením , pergoly vyrábím z proschlého materiálu.
    Nevím proč zákazník nezavolal , posíláme nové dílce .

• Velice nekvalitní dřevo které bylo zkroucené a na několika místech prasklé
    • Kryt pískoviště je menší než otvor v pískovišti který má zakrývat

Nákup pískoviště nedoporučuji

Reakce obchodu Štefan Kopkaš

Dobrý večer. Mrzí mě, že jste nezavolal. Mnohokrát se stane, že při přepravě praskne dřevo, tak okamžitě posílám zákazníkům náhradní díly poštou. Pískovišť již jsem prodal mnoho a zatím jsem problémy neřešil. Všechno zboží před zabalením kontroluji. A kryt byl také v pořádku. Nerozumím tomu, že jste neozval, pokud jste nebyl spokojený.

Nabízené služby neodpovídají představě. Rychlá stavba domku znamená, že Vám sešroubuje stěny k sobě a střechu si doděláváte sami, přiveze Vám fošny (každou jinak dlouhou, jinak křivou) a dobouchejte si střechu sami,pak seřízněte po stranách. Takže stavbu domku jako službu radši vůbec nebrat a je nutno počítat s tím, že toto není hotová stavebnice, hřebíky na střechu samozřejmě nedodal. Když Vám domek doveze, musíte mít dost lidí na vyložení, pán s Vámi o ničem moc nediskutuje. Přijede jak on potřebuje a ne jak potřebujete Vy, čekací lhůta nebyla slibované 2 měsíce ale 3. K domku dodává asfaltový pás na střechu, vyloženě je vnucen a kvalita otřesná, dřevěné závětrné lišty na střechu (jak je vyobrazeno na obrázku) nebyly dodány vůbec. Když se Vám něco nelíbí odsekne s tím, že to tedy nemusí vozit vůbec, což mnohdy už nejde, když si na to připravíte desku, takže toho pán dost zneužívá. I přes to, že byly na stěnách boudy načrtnuté rysky, které na sebe mají pasovat a já to dodržel, na mnoha místech palubky přesahují (nelícují), palubky jsou nastřílené hřebíky, nešroubované vruty, vhledem k tomu, že je dřevo dosti čerstvé, dá se čekat, že se palubky ohnou, dodělal jsem si vrutama.

Reakce obchodu Štefan Kopkaš

Nepředpokládám, že tento zákazník, pokud nedostane vše nejlépe zadarmo bude spokojen. Rychlá montáž byla nabídnuta, ale nebyla využita. Každý domek mi stojí na dílně, poté je rozmontován, tudíž není možné, aby neseděl. Tento domek je profesionálně vyroben a sestaven. Včetně průběžných kontrol a poslány přesné fotografie včetně detailů konkrétního domku. Pokud připadá profesionální montáž zákazníkovi drahá a sám není schopen dodržovat pracovní postup, tak chápu, že domek nesedí tak, jak by měl. Myslím, že má snaha vycházet zákazníkům vstříc není malá. Datum byl telefonicky oboustranně domluven. Arogantní jednání zákazníka již ani nekomentuji.

Na webu ani zmínka, že truhlářské kozy jsou posílány jako polotovar. Je nutno si je dodělat. Sice výrobce (prodejce) přibalil k dodaným kusům vruty, ale pro použití v dílně nepřipadá v úvahu, čep je kulatý (o to menší pevnost). Před smontováním je nutno nařezat čepy a vyrobit si klínky. V opačném případě se spoje velice brzy uvolní. Po obdržení přepravcem jsem panu majiteli volal. Ani nebyl ochoten si vysvětlit, že by zákazník měl být při nákupu informován, v jakém stavu přijde zásilka. Byl neslušný, v podstatě mě jinými slovy poslal do....

Reakce obchodu Štefan Kopkaš

Mrzí mi tato reakce, zejména poté, kdy jsem v telefonickém rozhovoru zákazníkovi nabídl, ať mi pošle zboží zpět a vrátím mu peníze, pokud zboží neodpovídá jeho představě. Zatím s tímto zbožím nebyly u žádného zákazníka problémy. Zboží je připravené ke smontování a žádné dodělávky nejsou nutné.

• okamžité odeslání produktu po zaplacení
    • nedodržení slíbeného odeslání produktu po zaplacení

čekali jsme na balík a stále nepřicházel, tak jsme si museli volat do firmy, jestli jsme třeba neudělali nějakou chybu při placení. Neudělali. Někdo ve firmě onemocněl a vše se opozdilo. Čekala bych, že nám dají sami vědět, že se zásilka opozdí a určitě bych napsala kladné ohodnocení.

Reakce obchodu Štefan Kopkaš

omlouváme se a budeme se snažit, aby nedocházelo k takovýmto nedorozuměním.

• Uvádí, že je zboží skladem, ale pak se omlouvá, že stolař,který je må vyrobit onemocněl (už před 8 týdny) !

Vůbec nedoporučuji

• Objednané zboží nedorazilo ani po 11 dnech, komunikace s vyjímkou potvrzení objednávky žádná...