• Vše v naprostém pořádku, velmi rychlé dodání.Jako vždy naprostá spokojenost

Výdej na prodejně, vyzkoušení zboží

Nakoupila jsem plavky již vícekrát a jsem velmi ráda, že si mohu vybrat doručení do prodejny a ihned je vyzkouším.

• Rychlost dodani

• Profesionální přístup
    • Velký výběr zboží

E-shop má přehledné stránky, na kterých je radost nakupovat.

• Milá, ochotná slečna/paní prodavačka, umí poradit
    • žádná není

• Můžu si vybrané kousky nechat poslat na prodejnu, kde si je můžu vyzkoušet a popřípadě je nechat poslat zpět bez jakékoli platby.
    • Ochotný personál, který rád poradí a pomůže s výběrem.
    • Rychlost doručení na prodejnu.

Za mě spokojenost jako už několik let. Zkoušela jsem i jiné výrobce spodního prádla, ale nikdo nevyhovoval tak jako Triola. Vždy široký sortiment.

• možnost vyzkoušení zboží a možnost nekoupit zboží, když nesedí správně a to bez placení a následného vracení zboží

Přišly plavky, které jsem si objednala dle uvedené velikostní tabulky. Seděly mi velmi dobře a zásilka přišla brzy. Tak že spokojenost.

Zboží vyzvednuto 23.4.2024 na prodejně v OC Nová Karolína v Ostravě. Paní prodavačka byla velmi milá, ochotná, vstřícná a dobře poradila s výběrem. Určitě doporučuji návštěvu dalším kupujícím.

Moje zkušenosti s obchodem Triola jsou jen ty nejlepší, profesionální a vstřícný personál, radost nakupovat. Už mám vybrány další položky.

• velmi ochotná a milá obsluha v prodejně.

• Skvělá je možnost vyzkoušet si zboží na prodejně a případně jej ihned vrátit. Na místě dostanete i odborné poradenství.

• Prijemne jednani

ochota a rychlé jednání

• obchod na jedničku
    • nevím

MILÝ ZKUŠENÝ PERSONÁL

Splehlivost, profesionalita

• spolehlivost, možnost vyzkoušení na prodejně v Poděbradech,velice ochotné prodavačky

• profesionální jednání