Raději už ne. Zvolil jsem dopravu zboží jakožto cenné psaní, což mi systém normálně umožnil a nebyl jsem seznámen s tím, že by to nešlo. Pak se mi provozovatel ozval, že to pro toto zboží nejde, ať vyberu jiný způsob dopravy. To jsem udělal, načež mě bez jakékoli omluvy požádal, abych doplatil cenu za dopravu (ostatní druhy dopravy byly dražší). To jsem odmítl, jelikož on nebyl schopen splnit svůj závazek, že dopraví zboží jako cenné psaní, neomluvil se a ještě chtěl doplatit dopravu. To jsem mu také napsal, ovšem ještě jsem si s ním musel vyměnit několik e-mailů, než uznal, že by bylo fér mi zaslat zboží za původní cenu dopravy. Omluvy jsem se ovšem nedočkal dosud, jen ublížených e-mailů. Musím ovšem uznat, že komunikace byla svižná a zboží jsem měl doma i přes tyto patálie rychle.

Reakce obchodu Šiok e-sport

Dobrý den, možná kdyby jste si přečetl alespoň způsob dopravy tak by nemuselo k tomuto všemu dojít. To že jste to nečetl jste sám napsal. Takže kdyby jste si to přečetl zjistil by jste že "Cenným psaním" jde odeslat pouze plavky a drobné oblečení a to cyklistická helma opravdu není. Takže za to že nejste schopen si přečíst alespoň základní info se Vám omlouvat nebudu.

• nabízí zboží, které nemá

Bohužel mám pouze tuto zkušenost a to negativní s dodací lhůtou. Objednáno 17.08.2012, odeslány 31.08.2012 a dnes 07.09.2012 ještě zásilka nedorazila. Po telefonickém dotazu, se prý ztratila u přepravní firmy. Samozřejmě stát se to může.

Reakce obchodu Šiok e-sport

Dobrý den, abych vše uvedl na správnou míru tak už před odesláním objednávky jste byla informována o tom že se objednávka začne vyřizovat až 29.8.2012.
    Za dopravu se velice omlouvám, ale tu nedokáži moc dobře ovlivnit. S přepravní firmou jsem byl dosud spokojený.
    Ještě jednou se omlouvám za komplikace

• nepřehlednost produktů,chybí obsáhlejší popis výrobku

Reakce obchodu Šiok e-sport

děkuji za hodnocení obchodu. Ale při vyplňování dotazníku podle kterého se mají řídit další zákazníci je třeba dbát na pravdivost. Zboží bylo z obchodu odesláno firmou GLS proto je divné že Vy uvádíte že Vám bylo zboží doručeno firmou DHL. Co se doby dodání týká, u zboží je uvedeno do 7dnů. Vaše objednávka byla učiněna v neděli 8.7. a zboží bylo odesláno ve středu 11.7. Co se popisu u zboží týká tak Vaši kritiku uznávám a pokusím se ji co nejrychleji napravit.
    Pavel Šíma

• Nízké ceny.
    • Nedostatečný popis zboží.

• zadne
    • zbozi nedodal a na me otazky neodpovida nekomunikuje

ztrata casu

Reakce obchodu Šiok e-sport

objednávka byla učiněna 21.11.2011 ráno, ještě ten den jste byla informována na e-mail o tom že objednané zboží není momentálně skladem. Na tento e-mail mi nepřišla žádná odpověď pro to jsem Vás kontaktoval 23.11.2011 na uvedený telefon, kde jsme se domluvili že chcete objednávku stornovat. Po tomto rozhovoru jsem okamžitě zaslal peníze za stornovanou objednávku zpět na Váš účet, které jste platila prostřednictvím mPeněz a o této skutečnosti jste byla též informována na uvedený e-mail. Pokut máte dotaz prosím kontaktujte mě na 776 157 075 nebo na [email protected]

Zboží jsem platil převodem.Nepřišlo mi do dnešního dne vše co bylo objednané.Chybělo jedno zadní světlo.Po telefonické urgenci mi byla slíbená náprava.Ke dnešnímu dni jsem ale nic neobdržel. Rajnoch Milan Rožnov pod Radhoštěm Uhliska 426 tel.603119024

Reakce obchodu Šiok e-sport

Dobrý den, chybějící světlo bylo v pátek 1.10. odesláno. Zboží nebylo momentálně skladem. Za zdržení se omlouvám