• Neuvádějí pravdivé informace o tom, zda je či není zboží na skladě.
  • Zboží mi nedorazilo po telefonické urgenci mi obchod sdělil že zboží není skladem a tudíž ani nebude dodáno. Požádal jsem tedy o vrácení peněz. Peníze zatím nedorazily :-(.

• Zboží dorazilo poškozené..poškrábané sklo u brýlí

Po týdnu stále neexpedováno a na email s dotazem nereagujete.

požádal jsem o výměnu velikosti, ale při dalším výdeji jsem obdržel stejnou a tedy špatnou velikost, prostě někdo to neopravil nebo to znova špatně objednal u dodavatele :(

Objednávka odeslána a zaplacena 26.3. měla dorazit do 4.4..
    Na email s dotazem na stav objednávky nikdo nereagoval, telefonicky mi bylo sděleno, že objednávka dorazí za pár dní.
    Je 11.4. a objednávka nedorazila a stále mě nikdo nekontaktoval

Jiz po nekolikate byla objednavka zrusena ze strany obchodu i kdyz bylo avizovano, ze zbozi je skladem. V tomto obchode jsem nakupoval naposledy a jiz nikdy vice.

Zboží nebylo doručeno podle termínu potvrzení v objednávce a bohužel mi ani nedali vědět. Mohla jsem jinak zboží objednat jinde, teď už to bohužel nestihnu.

• Tvrdí, že zboží mají skladem a je někde u dodavatele
    • Dražší než jiné obchody
    • Zmatená zákaznická podpora

Po 6 dnech od objednani, balicek s objednanym a zaplacenym zbozim nedorazil......

ačkoli bylo veškeré zboží uvedeno skladem, ani po týdnu nebylo odesláno

• Objednávku jsme zadal před týdnem a dosud nebyla vyexpedována

• Zbozi nedorazilo a nikdo mi nedal nic vedet

Objednal jsem batoh co byl skladem. Po 4 dnech, obchod objednavku zrusil. Pry batoh jiz nemaji. Neni to prvni negativni zkusenost.

• Objednal jsem, zaplatil a zatím žádná zpětná vazba.

• Zbozi skladem. Presto ani po tydnu nadorazilo. Ani obchod nedal vedet kdy jej bude mit.

• Výdejní místa
    • Prodávají Rapha

Velmi negativní zkušenost z historie s nákupem.
    Nakoupil jsem jen z důvodu, že prodávají Rapha

žádná komunikace- týden a nic

• Zboží přišlo nezabalené v originálním obalu. Jako když si jej někdo zkoušel. Bohužel toto je v Čechách normální. Obchodníci na zákazníka kašlou. Zkouší co snese.

• Nevyřízená objednávka, nekomunikují.