Vybral jsem si obchod ve kterém bylo zboží skladem.
    Už je to téměř 14 dní, ale zboží zatím nedorazilo.

• Je to 15 dní a kromě automatického e-mailu o přijetí objednávky se neděje naprosto nic.

• V e-shopu bylo uvedeno že zboží je na skladě, tak jsem ho objednal. Od ŠBB elektro přišel e-mail, že zboží nemají a poslali mně objednávku úplně na jiný druh zboží.
    Původní zboží bylo vedeno na e-shopu ještě několik dní, s tím že je na skladě.
    Nikdo z obchodu mně nekontaktoval.

M.S.

• Zboží údajně skladem není na skladě a vlastně už ani nebude, ale hlavně že píšou, že jsou na skladě 1-2 ks

Aspoň, že rychle napsali, že mám smůlu.

Bez připomínek, vše proběhlo k mé spokojenosti.

• Od objednání se nikdo neozval.To je od 7.září

Pred deviti dny jsem objednal a zbozi zatim nedorazilo. Bylo na webu skladem.

• Nejsou

Klidně bych všem doporučil

• Nabídka zařízení, které již v ostatních tuzemských e-shopech není dostupné

Jedná se sice jen o prodej jediného přístroje, ale byla to jediná možnost náhrady vadné komponenty, která byla nepostradatelná pro zachování provozuschopnosti celého systému GPS navigace

momentálně nejvýhodnější cena zboží na trhu
    rychlé dodání
    bezproblémové dodání a doporučuji ostatním

• dobrá cena
    • nevím o žádných

• spolehlivost
    • ochota
    • dobře poradí
    • vstřícnost

Tento obchod určitě doporučuji, jsem spokojená, vždy mi vyhoví a v případě reklamace bez problému. Co nemají objednají. Kvalifikovaný personál, umí poradit a když něco nevím, tak ochotně a dobře vysvětlí. Ráda zde nakupuji, takže doporučuji.

Byla jsem spokojená,rychlé,spolehlivé